Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник тигриця до чого сниться?

Сонник тигриця до чого сниться?

Тигриця тлумачення сонника

Тигриця, така красива і граціозна, насправді досить небезпечна. А до чого вона може приснитися? Сон, у якому довелося її побачити, може символізувати і творення і руйнування. Він говорить і про якості того, хто бачить сон – треба тільки дізнатися, в який рік вона народилася. А щоб точно зрозуміти, що обіцяє подібне бачення, потрібно згадати його у всіх подробицях до того, як заглянути в сонник.

На чому ґрунтуватися?

В першу чергу слід згадати – чи немає серед ваших друзів чи знайомих того, хто за Східним календарем народився в рік Тигра? Висока ймовірність, що це жінка, і почуття її будуть дуже сильні. Вона може стати найкращим другом, і серйозним суперником.

Ґрунтуючись на тому, як вела себе тигриця уві сні, можна дізнатися, як складуться в майбутньому події, які пов’язані з її прототипом в реальності.

Тлумачення сонника Міллера

На думку Густава Міллера, привидевшаяся тигриця говорить про те, що над вами здобуває владу якась сила, і зовсім не обов’язково, що вона негативна.

Не варто боятися

Дуже поганим знаком є те, що якщо уві сні ви злякалися цієї дикої кішки. Це може означати тільки одне – за вашою спиною вороги виношують плани, і ось-ось втілять їх у життя. Але якщо ви вбили тигрицю, реальність порадує несподіваною удачею.

Не все так гладко

До чого може приснитися, якщо тигриця злобно гарчить? Скоро отримаєте звістку, причому воно зовсім не обрадує. Крім цього, сонник дає і ще одне значення – доходи різко впадуть, а стосунки з рідними, друзями або другою половинкою погіршаться.

Тварина уві сні намагається на вас напасать? Наяву сильно в чомусь розчаруєтеся. Близькі люди не виконає обіцяного, а все задумане піде крахом.

Де була тигриця?

Щоб тлумачити сон як можна більш точно, постарайтеся пригадати, де саме ви зустріли смугасту хижачку.

Приснилося, що вона замкнена в клітці? Ви легко обійдете всіх суперників, обіцяє сонник. А ось якщо під замком разом з нею опинилися і ви, в реальності проявіть граничну обережність. Висока ймовірність нещасного випадку (наприклад, аварії.

Ось ще найпоширеніші тлумачення того, де можна зустріти тигрицю.

Просування вперед

Побачили сон, в якому смугаста хижачка перебувала у вас вдома? На думку сонників, це дуже хороший знак – ви значно просунетеся по кар’єрних сходах.

А тигриця, яка вільно відпочивала у вашій оселі, говорить про спокійних, позбавлених якихось подій, часи.

Білий окрас

До чого сниться тигриця білого кольору? На думку сонників, вона обіцяє отримання новин, які сплячого дуже порадують. Такий сон можна побачити достатньо рідко, але якщо вже побачили – він збудеться напевно, тому постарайтеся запам’ятати кожну дрібницю.

Тигриця білосніжного забарвлення була у вашому сні ручний і ласкавою? Скоро зустрінетесь з одним, які прибули здалеку. Подібне бачення може обіцяти тому, хто спить і поїздку в знайомі з дитинства місця.

Тигриця і дитинчата

До чого може снитися, коли тигриця стала матір’ю прямо на ваших очах? Сонник говорить про те, що скоро ви знайдете впливового покровителя, а в родині запанують спокій і порозуміння.

В житті настане новий етап, якщо уві сні ви побачили тигрицю з малюком. Але все складеться благополучно, якщо бути готовим до змін. Для жінок же подібне бачення означає появу шанувальника, який займе дуже важливе місце у її серці.

До чого ще може приснитися тигриця і тигренята? На думку сонника, в реальності вам не слід хапатися за кілька справ одночасно – висока ймовірність, що з усіма відразу ви просто не впораєтеся.

Є у цього сну і ще одне тлумачення. Він обіцяє початок вигідної справи, в яку доведеться вкласти багато сил і ресурсів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: