Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник тест на вагітність до чого сниться?

Сонник тест на вагітність до чого сниться?

Тест на вагітність тлумачення сонника

Величезна мрія багатьох жінок – побачити позитивний результат тесту на вагітність. А до чого можуть наснитися дві заповітні смужки? Якщо подібне довелося побачити уві сні, прокинувшись, не поспішайте бігти в аптеку або записуватися на прийом до лікаря. Таке бачення не завжди говорить про те, що ви в положенні, пояснюють сонники.

В першу чергу необхідно згадати кожну деталь сну, і, найголовніше – кому воно приснилося? Адже для чоловіка і для жінки тлумачення будуть різними. Значення зміниться і у випадку, якщо жінка вже чекає дитину. Тест може бути як з однією смужкою, так і з двома, а ще – свій чи чужий.

Як бачите, тлумачень безліч. Саме тому так важливо запам’ятати те, що саме приснилося, не пропустивши жодної деталі. Згадали? Тоді відкривайте сонник.

Різні тлумачення

Завагітніти вдається далеко не кожній жінці, і, даючи тлумачення сну, в якому довелось побачити дві лінії, слід взяти до уваги наміри сплячої. Якщо вона пристрасно бажає стати матір’ю, значить, потрібно звернути увагу на те, в який день приснилася заповітна мрія.

Віщим вважається сон з четверга на п’ятницю. Позитивний результат приснився в цей день? Дуже може бути, що тест повториться і наяву, обіцяє сонник.

А що може означати, коли таке сниться в будь-який інший день тижня? Якщо завагітніти є вашою заповітною мрією, швидше за все, це відгомони підсвідомості. Але є сенс зазирнути в місячний календар. Сон припав на парний день? Існує ймовірність завагітніти і в реальності.

До чого сниться тест на вагітність чоловікові? Представнику сильної статі, який ще не зв’язав себе узами шлюбу, такий сон натякає, що жінок в його житті занадто багато, і надовго кожна з них не затримується. Будьте обережніше, радить сонник, а краще і зовсім остепенитесь. Інакше справа може обернутися досить плачевно.

Для тих чоловіків, що встигли обзавестися сім’єю, тлумачення сну буде зовсім іншим. Те, до чого може снитися подібне, пояснюється так – ви доросла і відповідальна людина, тому не потрібно боятися можливої вагітності вашої другої половини. Ви блискуче впораєтеся з будь-якими труднощами, заспокоює сонник, і станете чудовим батьком.

Дві смужки

До чого може снитися, якщо тест на вагітність дав позитивний результат? Сонник говорить про наступне – настають події, які ніяк не пов’язані з очікуванням дитини, але, все ж, будуть здатні вплинути на ваше життя. Це тлумачення відноситься тільки до зовсім юних дівчат і літніх жінок, вагітність яких неможливе з фізіологічних причин.

Жінці похилого віку подібне бачення теж може натякати на появу дитини, але вже в сім’ї дочки чи сина.

До чого позитивний результат сниться жінці, яка мала ось-ось народити? Сонники пояснюють, що пологи почнуться трохи пізніше визначеного строку. Але хвилюватися не варто – все пройде благополучно, і на ваших руках виявиться чудовий малюк.

А ось якщо час народжувати ще не прийшло, але вагітна уві сні побачила себе тримає тест з двома смужками, їй слід радіти. На думку сонників, в її родині все добре, в будинку панують затишок і спокій, відносини з чоловіком наповнені гармонією, а сам він дуже турботливий і уважний.

Одна смужка

Не кожна жінка бачить себе майбутньою матір’ю. Якщо ви поки не мрієте про вагітність, але раптом побачили сон, в якому результат вашого тесту – негативний, значення такого тлумачення буде прямо протилежним. Можливо, ви вже в положенні. Але сонник застерігає – не поспішайте панікувати і переривати вагітність. Спокійно сядьте і зважте всі «за» і «проти». Раптом маленький, ще не народжений грудочку принесе тільки радість, а життя зміниться в кращу сторону?

А до чого може приснитися тест з однією смужкою жінці, яка вже чекає дитину? На думку сонника, станеться щось погане, що сильно змусить її нервувати, і навіть викликати пологи раніше терміну. Невідомо і те, чим закінчиться подібна ситуація – все залежить від вас і вашої долі.

Результат тесту негативний, і це сильно вас засмутило? Насправді, значення такого сну прямо протилежне. Дуже може бути, що довгоочікувана вагітність вже наступила, тому не турбуйтеся завчасно, а купіть тест в реальності.

Дії з тестом

Дуже цікаве тлумачення сонники дають бачення, в якому ви чекали результату тестів на вагітність, але так і не дочекалися. Це означає, що в реальному житті ви завмерли на роздоріжжі, не знаючи, в яку сторону повернути. Рішення, яке ви приймете, багато в чому вплине на ваше життя, в тому числі – і на майбутню вагітність.

До чого сниться купувати тест на вагітність чоловікові, який зраджує своїй половинці? Сонник говорить про те, що така ситуація не буде тривати довго, і всі непривабливі секрети вийду назовні. Чим це закінчиться, здогадатися нескладно – великим скандалом, а може бути, навіть і розривом.

Дівчині, якій довелося уві сні купувати тест на вагітність, слід бути дуже обережною в реальності, попереджають сонники.

Велика ймовірність, що вона може попастися на вудку шахраїв, зрадників, так і просто нечесних людей. Варто придивитися до подруг: жодна з них заздрить щастю сплячої, і здатна зробити все, щоб його зруйнувати.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: