Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник тісто до чого сниться?

Сонник тісто до чого сниться?

Тісто тлумачення сонника

Бачити уві сні тісто дуже добре. Воно уособлює благополуччя і достаток, а також успіх у діловій сфері і подальшу грошову прибуток. А якщо вам вдасться згадати сон у всіх подробицях, то і дізнатися, до чого сниться той чи інший сюжет з тестом, буде зовсім нескладно. Головне, не упустити дрібниць, адже з-за них, навіть самих незначних, тлумачення сну буде змінюватися.

М’яти тісто

Якщо ви вымешиваете тісто для хліба чи пирогів, значить, скоро у ваш дім прийде достаток, а всі незавершені справи зважаться саме так, як вам хотілося. Велика ймовірність і отримання прибутку за свої старання – вами або вашими родичами.

Згідно соннику Фрейда, выминать уві сні тісто означає те, що сплячий любить проявляти ініціативу в ліжку або тільки збирається взяти її на себе. Головне, не потрібно боятися змін, і сексуальне життя збагатиться новими відчуттями.

Замішувати тісто

Уві сні вам довелося замісити тісто? Реальна життя нудне для вас, і ви намагаєтеся урізноманітнити її, вбираючи нові відчуття і пускаючись назустріч пригодам. Подібне жінці приснилося? Висока вірогідність завагітніти, каже сонник. А представнику сильної статі такий сон обіцяє нові романтичні відносини.

Також сонники пояснюють дане бачення тим, що будинок сплячого незабаром відвідають гості.

Є й ще одне тлумачення – замішувати тісто у сні говорить про швидке вирішення проблем з грошима, а також про те, що здійснення задуманого потрібно куди більше часу, ніж ви планували на початку.

Розкачувати тісто

Якщо уві сні ви орудуєте качалкою, перетворюючи цілий шар тіста в тонкий пласт, то реальність зажадає від вас великих зусиль для здійснення задуманих планів. В той же час цей сон говорить і про те, що сімейне життя сплячої людини на диво гармонійна і спокійна.

Розкатуєте твердий кого? Ви звикли досягати всього самостійно, без чиєї-небудь допомоги.

Дріжджове або здобне?

На думку Сучасного сонника, сон, у якому довелося готувати тісто на дріжджах, обіцяє нову роботу. Вона виявиться дуже цікавою і принесе чималий прибуток.

Інакше подібний сон пояснює Ніна Гришина. Згідно з її думку, подібне говорить про те, що йти до мети тому, хто спить доведеться самому, не сподіваючись на чиюсь допомогу.

А до чого нам сниться здобне тісто? Воно говорить про те, що життя найближчим часом буде наповнена спокоєм і умиротворенням, а події, що відбуваються з нами, будуть лише радісними.

Тлумачення по соннику Міллера

На думку Густава Міллера, подібний сон обіцяє, що особисте життя сплячого скоро зміниться в кращу сторону. А для молодої дівчини велика ймовірність зав’язати нові любовні стосунки, які будуть дуже міцними.

Опара, що піднімається над краєм посуду, натякає на те, що незабаром доведеться стати хранителем таємниць, тримати в собі які виявиться дуже важко.

Уві сні замішане тісто раптом стало глиною? Велика ймовірність фінансових невдач і грошових втрат.

Інші тлумачення

На думку Універсального сонника, тісто у сні обіцяє радість і романтичну зустріч.

Такий сон говорить і про те, що в родині сплячого все благополучно, а між рідними панують ідеальні відносини і повне взаєморозуміння.

Приснилося, що ставите тісто? У родині скоро з’явиться поповнення, а неприємна ситуація раптом повернеться іншою стороною, принісши вигоду.

Тісто побачила зовсім молода дівчина? Скоро вона зустріне того, з ким наважиться вступити в шлюб.

Наснилося може обіцяти і отримання звісток, яких ви чекали так довго. Але новина може виявитися несподіваною.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: