Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник тролейбус до чого сниться?

Сонник тролейбус до чого сниться?

Тролейбус тлумачення сонника

Тролейбус, побачений у сні, символізує комплекси і потаємні страхи, і говорить про те, що їх слід витягнути назовні. На думку сонників, прийшла пора відкинути все, що заважає рухатися далі, забути про невпевненість і сміливо йти вперед. Щоб у всіх подробицях зрозуміти, до чого сниться тролейбус, потрібно постаратися згадати найдрібніші деталі сну. Відтворіть в пам’яті все, що вдасться, а після цього приступайте до вивчення.

Водіння як символ сміливості

Якщо побачили сон, у якому ви виступаєте в ролі водія тролейбуса, в реальному житті слід приготуватися до управління групою людей. Це можуть бути колеги по роботі, підлеглі і навіть члени сім’ї. Це час, коли ви несете відповідальність не тільки за себе, але і за тих, хто знаходиться поруч.

За порадою сонника Міллера, якщо приснився сон, в якому перевозите людей, слід змінити риси характеру – стати більш жорстким і вимогливим, але при цьому не перегинати палицю. Такий підхід допоможе досягти нових висот.

Як свідчить сонник Фрейда, чорна смуга в особистому житті закінчиться, і настане прекрасний період, наповнений бурхливими емоціями та новими враженнями. Все це обіцяє тролейбус, на якому ви готові почати рух. А якщо ви бачите його на самоті, відкладіть на якийсь час романтичні знайомства – вони принесуть тільки розчарування і біль.

А от якщо ви пересилили себе і піднялися в салон тролейбуса, щоб опанувати премудростями його водіння, життя скоро заграє яскравими фарбами. Велика ймовірність побачення, яке запам’ятається надовго і завершиться приголомшливою фізичною близькістю. Уві сні довелося на ньому їхати або відмивати від бруду? Часи на особистому фронті будуть не найспокійнішими – ось до чого нам сниться тощо.

Натовп і успіх

У сні ви їдете в тролейбусі, набитому людьми? Готуйтеся до грандіозного торжества всередині сім’ї. Як свідчать тлумачі, велика ймовірність зустрічі з близькими, з якими не бачилися довгі роки. А якщо приснилося, що миєте підлогу в порожньому тролейбусі, близька вам людина скоро поїде дуже далеко.

А до чого сниться, якщо ви наздоганяєте тролейбус або зійшли на чужій зупинці? В реальності є купа справ, які ви не довели до кінця. Слід розібратися з ними, інакше вони так і залишаться незавершеними. Порожній ж тролейбус бачать ті, хто ще не обізнаний у любовних справах і не готовий до тривалих стосунків.

Автокатастрофа і нові горизонти

До чого може приснитися аварія, особливо якщо ви самі стали її учасником? Це дуже хороший сон, кажуть тлумачі. Прийшла пора для серйозних проектів – ви блискуче впораєтеся з кожним з них. А що означає чекати цей транспорт на зупинці? Наяву боїтеся за здоров’я і самопочуття – як своє, так і рідних вам людей.

Приснилося, що несете назустріч рухається транспорту або виходьте на проїжджу частину? Події почнуть розвиватися стрімко, пояснюють сонники, і застерігають: постарайтеся в цей період бути гранично зібраними і обережним, інакше велика ймовірність «наламати дров».

До чого може снитися водій тролейбуса, який запрошує вас в салон? Наяву чекають вигідні пропозиції від близьких друзів. Намагаєтеся втекти від нього, але страшно звернути на узбіччя? Реальність готує конфлікти з оточуючими вас людьми. Постарайтеся бути стриманим і не тримайте образи – тоді буде простіше впоратися з труднощами.

Зламаний тролейбус

Побачили сон, в якому «рогатий автобус» зламався, і ви намагаєтеся його полагодити? Проявіть обережність у фінансових питаннях – велика вірогідність провалу.

Постарайтеся не зав’язувати справ з сумнівними особистостями і остережіться якийсь час від вкладення грошей. Приснилося, що розбираєтеся з дрібним ремонтом? Наяву зараз не найкращий час, щоб вступати в шлюб, каже сонник. Можливо, скоро доведеться пошкодувати про поспішне рішення.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: