Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вафлі до чого сняться?

Сонник вафлі до чого сняться?

Вафлі тлумачення сонника

Якщо в грезе з’явилися вафлі, не полінуйтеся уточнити у провидців, до чого сняться кондитерські солодощі. Адже трактування бачення може бути як позитивною, так і досить негативною. Все залежить від того, чим ви займалися у сні: ласували, продавали, пригощали ними оточуючих.

Версія Міллера

Психолог ототожнював вафлі з нерівністю статей, придушенням жінок, з жорстким патріархатом.

Вафельки привиділися молодій дівчині — сонник Міллера передбачає вдале капіталовкладення або весілля з фінансово забезпеченим чоловіком.

Чоловікові поява солодощів у сні обіцяє несподівані витрати.

Тільки приготовлені

Якщо свіженькі вафлі привиділися сильній статі, значить, в реальності зроблять цікава пропозиція,— пророкує сонник пастора Лоффа. Але перш ніж приймати його, переконайтеся, що ці люди гідні довіри.

Представницям прекрасної статі вафлі обіцяють успіх серед хлопців. Крім того, сонник передбачає прагнення захистити всіх скривджених. В цей час жінці властиві спонтанні романтичні вчинки, що здійснюються під напливом емоцій, а не доводів розуму.

Жіночий сонник дівчині на виданні передбачає пропозицію руки і серця, а також близьке весілля, якщо привиділися свіжі вафельні десерти.

Зіпсована їжа

Неспокійне життя чекає на людину, який їв черству випічку. До чого сняться ці солодощі? Пробувати апетитні, але виявилися несвіжими вафельки — до занепокоєння з приводу розумності своїх вчинків, — попереджає сонник Хассе.

Вафлі не першої свіжості, і, відкусивши їх, відчули гіркоту — наяву будете каятися у допущених хибам.

Жінка, яка уві сні пригощала, їла несвіжі вафлі, прийде до думки, що вона вибрала не того чоловіка.

Солодкість з різною начинкою

Вельми сприятливий знак уві сні — французькі вафлі з джемом або пишні вафлі з начинкою. Приготуйтеся до зміни світогляду і симпатій.

Полунично-вафельний виріб сонник розшифровує як випадкове знайомство, яке, можливо, переросте в щось більше.

Шоколадний крем пророкує спалах пристрасті.

До чого сниться їсти вафельно-горіховий десерт? Якщо греза з’явилася дівчині, Медея говорить про її скромному і лагідному поведінці. А марципанова начинка вказує на жіночу розважливість, властиву особистості.

Дії

Намагаючись розшифрувати, до чого сняться вафлі, важливо враховувати, що ви робили в грезе. Адже саме завдяки деталям можна дізнатися, що конкретно віщує бачення.

Піч вафлі уві сні — втілюючи новий проект або виконуючи повсякденні обов’язки, зіткнетеся з несподіваними труднощами.

Купувати — необдумано витратите велику суму грошей.

Їсти — в реальності починається вельми сприятливий період. Хвилювання, проблеми, занепокоєння підуть, і ви зможете спокійно насолоджуватися життям.

Пригощати — сонник пророкує цікаве знайомство. Співрозмовник виявиться неординарною людиною, що має своє, відмінне від більшості, думка.

Викидати вафлі уві сні — ваші справи йдуть зовсім не так добре, як хотілося б.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: