Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник варити кашу до чого сниться?

Сонник варити кашу до чого сниться?

Варити кашу тлумачення сонника

Варити знайому всім з дитинства кашу уві сні трактується як успішна боротьба з перешкодами. Для більш повного розуміння мрії важливо звернути увагу на крупу, з якої було блюдо.

Передбачення Міллера

Психолог обіцяє достаток, якщо в баченні ви варили кашу.

У підсумку вийшло смачно? Сонник обнадіює: зможете втілити всі свої плани в життя.

Але якщо їжа пригоріла, Міллер рекомендує переглянути доцільність цілей, змінити шляхи їх досягнення.

Коротко

Навіть коли ви забули події мрії, сонник допоможе розшифрувати бачення по маленькому фрагменту.

Блюдо вийшло розсипчастим і ароматним виконавши роботу, отримаєте щедру винагороду.

Занадто густе — на шляху до мети несподівано виникнуть складності.

Уві сні вчили готувати іншої людини — надасте допомогу приятелеві або візьмете на себе відповідальність за можливі наслідки вчинків знайомого.

Їли її з одним в реальності ця людина повністю довіриться вам.

Феломена так пояснює, до чого сниться приготування страви: життя буде йти розмірено, а «катаклізми» залишилися в минулому, потрясіння не загрожують вам ще довгий час. Зараз у вас є можливість відновити сили.

Підсумок порадував

Зібралися варити кашу з варенням для гостей або дитини. Сонник Хассе передбачає збільшення доходів.

Жінці готувати для колишнього чоловіка віщує примирення з ним, і навіть якщо ви не зійдетеся знову, то зможете спокійно спілкуватися. А варити нелюбиму їм кашу, значить, чекає плідна співпраця.

Плачевний результат

Втекла кашу Місячний сонник розшифровує як вчинення дрібної помилки, яка буде мати далекосяжні наслідки. Тому перш ніж діяти, багаторазово все перевірити.

Пригоріла блюдо передрікає невдачі в самостійні вчинки.

Феломена, якщо не встигли прослідкувати за стравою, пророкує розчарування і неприємності. У деяких випадках сюжет символізує остиглі почуття до партнера, ви залишаєтеся разом виключно завдяки звичці. Провидиця рекомендує вчинити так само, як із зіпсованим стравою: викинути і забути.

Повністю згорілу кашу Східний сонник співвідносить з невдачею. Найближчим часом відмовтеся від початку нових проектів та активних дій.

Різновид круп

Приготування манної каші передбачає підтримку чоловіка. Якщо манка вийшла з грудочками, хтось із рідних буде ставити палки в колеса. А пудинг з молочної манної каші уві сні символізує родинні зв’язки.

Готувати рисову молочну кашу — для отримання наяву важливих вістей. А якщо це був рисовий плов, то в реальності настав вирішальний момент. Від ваших дій залежить подальше життя.

Варили гречану кашу — сонник пророкує плутанину і, можливо, сварки. Особливо актуально тлумачення, якщо в гречаній крупі був сміття. Ядерця чисті — всі непорозуміння вирішаться.

Зібралися варити пшоняну кашу з гарбузом — у сімейному колі запанує затишна атмосфера. Пшенична каша, приготовлена на вогнищі, ототожнює стосунки зі старшим поколінням, в першу чергу, з батьками. Ви відшукаєте компроміс і прийдете до угоди. Спостерігати, як дитина намагається варити пшоняну кашу з гарбузом — наяву ваше чадо потребує уваги.

Сонник приготування пшеничної каші розшифровує як допомогу приятеля в зароблянні грошей. А розігрівати пшеничну кашу, отже, отримати прибуток з минулого. Це може бути повернення старого боргу або відсотки за давнім депозиту.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: