Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник варені яйця до чого сняться?

Сонник варені яйця до чого сняться?

Варені яйця тлумачення сонника

Розуміючи, до чого сняться варені яйця, провидці віщують багатство. Але необхідно враховувати нюанси бачення, які дуже сильно впливають на значення мрії. Пригадайте, які дії ви робили з яйцями уві сні, звідки взяли їх. Вони були свіжі і смачні або тухлі? Все це важливо врахувати для отримання правильного передбачення.

Трактування Міллера

Психолог, складаючи сонник, вказав, що варені яйця символізують благополуччя. Але важливо врахувати, звідки вони з’явилися у вас в грезе.

Пригостили великодньою писанкою — скоро отримаєте запрошення на торжество.

Варили багато величезних яєць — ви ставитеся до життя надто несерйозно, — попереджає сонник Міллера.

Купили або знайшли варене яєчко — греза символізує мрії про велику дружну сім’ю.

Привиділося, як торгуєте ними уві сні — ви активно шукаєте кандидата в дружини.

Відшукали яєчну кладку — отримаєте істотний прибуток. Можливо, з’явиться нове джерело доходу.

До чого сниться вкрасти яйця — наяву будете сильно переживати, хвилюватися.

Їжа

Привиділося, як чистите і їсте недовареные яйця, «з душком, значить», в реальності вас обдурять, — пророкує Місячний сонник. Врахуйте, якщо чистити їх було складно, введе в оману близька людина. Щоб уникнути неприємностей, перевіряйте отриману інформацію.

До чого сниться чистити варені яйця? Феломена обнадіює: всі поставлені цілі будуть досягнуті, задумки втілені в життя. На вас обрушиться щастя. Не намагайтеся аналізувати ситуацію, просто насолоджуйтеся тим, що відбувається.

До чого сниться насилу чистити яєчко і є його давлячись? «Не будіть сплячу собаку», не шукайте правду. Знання принесе лише розчарування і засмучення.

Їли писанку, яка виявилася всмятку — розпочатий проект не вдасться довести до кінця, тому що не вистачить виділеного на нього часу, — попереджає сонник.

Продаж

Торгували очищеними вареними яйцями? Ванга, розшифровуючи бачення, робить прогноз для всього людства: наближається кліматична катастрофа. Річки иссохнут, що спровокує загибель живих істот, а людям доведеться кардинально змінювати спосіб життя, можливі мутації.

Сонник Цвєткова радить звернути увагу на оточуючих. Якщо привиділося, як торгуєте яйцями без шкаралупи — знаходиться поруч людина прагне краще пізнати вас.

Сонник Фрейда, якщо продавали варені яйця без шкаралупи, обіцяє багато різноманітного сексу, незабутніх вражень та емоцій.

Якщо побачили варені яйця без шкаралупи у сні, Феломена говорить про очікуванні змін. Можливо, ви зустрінете легкоранимую, невпевнену в собі особу, смущающуюся від одного косого погляду.

Придбання

До чого сниться купувати зварені круто яйця? Дрібні курячі віщують витрати, а велика гусяче яйце сонник Нострадамуса розшифровує як отримання прибутку.

Привиділося, як придбали тухлі яйця? Готуйтеся до невдачі. Тухлі упереміш зі свіжими — є шанс, що складності благополучно вирішаться.

У сні, купивши курячі варені яйця, відразу почали їх їсти — в родині скоро буде поповнення. Їв ваш супутник, значить, отримаєте необхідні новини від нього, — пророкує Східний сонник.

Частування

Пригощали персонажа жовтком без білка, значить, наяву натякнете даної особистості секретну інформацію, про яку прямо сказати можливості немає.

Жовток у сні виявився насичено-жовтого кольору — якщо ви розкриєте таємницю, ситуація приверне загальну увагу і буде мати далекосяжні наслідки.

Чистили яйця у сні, щоб нагодувати ними дитини? Проявивши ініціативу, взвалите на себе нові обов’язки. І хоча ви впораєтеся, зростаюче навантаження буде граничною.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: