Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник варена картопля до чого сниться?

Сонник варена картопля до чого сниться?

Варена картопля тлумачення сонника

До чого сниться варена картопля? Більшість провидців передбачають прибуткова справа. Але це справедливо, тільки якщо в грезе блюдо було свіжоприготоване і ароматне. Інакше сонник попереджає про появу проблем.

Версія Міллера

Психолог, якщо бачили в грезе сиру картоплю, передбачає неприємні події. Але, якщо варити її значення сну набуває позитивний характер.

Їсти уві сні варену картоплю, значить, в реальності не втратити свою вигоду. А якщо довелося варити її, Міллер передбачає здійснення мрії.

Однак гнилі картоплини пророкують настання важкого безрадісного періоду.

Інші передбачення

Намагаючись з’ясувати, до чого сниться варену картоплю, важливо врахувати, які дії ви проводили з ним в грезе.

Смачна їжа — символ таємниці

Є картопля в мундирі — сонник Цвєткова обіцяє, що нападки ворогів не досягнуть мети.

Чистити картоплю в мундирі — займетеся прибутковою діяльністю, але вирішите не афішувати успіх.

До чого сниться варена картопелька в мундирі, якій ви пригощаєте? Сонник Мандрівника обіцяє, що в реальності з цими персонажами ви проведете деякий таємний розмова.

Феломена варені картопляні бульби уві сні розшифровує як поява гостей здалеку. Крім того, ви зумієте благополучно завершити розпочаті раніше справи.

Пюре уві сні пророкує необхідність розібратися з поточними проблемами, що стосуються грошей. Не поспішайте діяти. Прийняте рішення позначиться на всій решти життя, тому перевірте інформацію двічі.

Зіпсована їжа

Сонник Фрейда, якщо попалася варена картопля з червами, що вказує на вашу мрію отримати спадкоємця і продовжити рід.

Але існують і інші версії. Наприклад, Східний сонник картоплини з черв’яками трактує так: недбале ставлення та невиправлені дрібниці призведуть до збитків.

Привиділася паруюча відварна картопля, що стоїть на вашому столі, але при ретельному вивченні вона виявилася зіпсованою? Сонник Білого Мага попереджає: наяву ввяжетесь в «гниле» дільце.

Готувати

Приміряли роль кухаря в ресторані, який отримав замовлення на варену картоплю? Даний сценарій уві сні свідчить про бажання стати простіше і позбутися від рис, що заважають домогтися успіху в житті.

Довелося готувати у сні з недоїдків — чекайте швидких гостей. В даній грезе необхідно врахувати, що у вас вийшло. Смачне і апетитне блюдо — відвідувачі порадують і принесуть багато приємних хвилин. До чого сниться, якщо страва вийшла неїстівним? Візитери будуть дратувати, і після їх відходу ви зітхнете з полегшенням.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: