Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ваза до чого сниться?

Сонник ваза до чого сниться?

Ваза тлумачення сонника

Ваза — багатофункціональна ємність. Її використовують для квітів, фруктів, салатів, печива і просто прикраси інтер’єру. Виготовлений не лише скло, але й кераміки, металу, дерева посудину часто є уві сні. Старанно пригадайте, за яких обставин він з’явився в грезе, і можете приступати до трактування.

Передбачення Міллера

До чого сниться ваза? Психолог трактує образ як різні приємні несподіванки в сімейному житті.

Якщо пили з посудини — ви на власному досвіді пізнаєте радості і печалі таємницею любові.

Розбитий на дрібні осколки вазу Міллер розшифровує як нещасний випадок, що відбувся з вами або близькими людьми.

Якщо жінці під сні довелось отримати в подарунок кришталеву вазу для квітів, то її заповітна мрія скоро втілиться в життя.

Красива ваза

Привиділася стильна, але проста скляна ваза. Сонник каже, що взаємовідносини з обранцем гранично відкриті. У них немає місця фальші, таємниць, підлості.

Чаша з фруктами у сні — близька людина піднесе приємний сюрприз.

Посудину з матового скла з водою — греза пов’язана з грошима. Якщо рідина чиста і наповнює посудину до країв, сонник передбачає отримання прибутку. Каламутна — до великих витрат.

У грезе з рук вислизнула красива кришталева ваза і не розбилася? Вищі сили будуть перевіряти, наскільки ваш шлюбний союз міцний. Але в житті, як і уві сні, все закінчиться добре.

Велика ваза з букетом свіжих квітів пророкує веселих довгоочікуваних гостей.

Східний сонник вазу з квітами, що стояла високо або на видному місці, трактує як надання вам пошани.

Приймаєте піалу в подарунок? Білий Маг характеризує вас як щедру і відкриту особистість. Але оточуючі часто зловживає вашою добротою і невмінням відмовити в проханні.

Разлетевшаяся на осколки

Розбита ваза передбачає отримання неприємних звісток. Посудину тріснув, вислизнувши з рук, дуже ймовірно, що про вас підуть брудні чутки.

Побачили надбиту вазу з цукерками всередині? Сонник засмучує: доведеться відмовитися від надій на розкішне життя з-за відсутності стабільного доходу.

Впустити скляний салатник з залишками їжі — до хвороб ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Можливо, це лише розлад шлунку. Але сонник рекомендує уважніше поставитися до свого раціону, не перевантажувати органи травлення.

Розбили уві сні стару кришталеву вазу для фруктів, яка вже потріскалася від часу? Начальство оцінить ваші заслуги і прагнення взяти на себе більше відповідальності. Готуйтеся до підвищення зарплати або переходу на нову престижну посаду.

Сонник, якщо при падінні улюблена кришталева ваза розлетілася на дрібні осколки, передбачає безліч різних неприємностей. Особливої шкоди вони не заподіють, але сповільнять просування справ і викличуть роздратування.

Уві сні розбили піалу з варенням — даний сюжет пророкує програш в суперечці. Постарайтеся не вступати в дискусії — сьогодні удача не на вашій стороні.

Різновиди ваз

Уві сні з’явилася давня амфора, її малюнок був чіткий, практично не потерпілий — в реальності весело проведете час з друзями.

Приснилося багато різнокольорових кашпо з квітами? Сонник рекомендує: отримавши запрошення на світський вечір, не відмовляйтеся. Ви відпочинете морально і отримаєте безліч позитивних емоцій.

З’явилася залізна урна з прахом покійного родича? Сонник передбачає: ви зустрінете давніх друзів або рідних.

Тримати в сні ритуальну чашу з задушливої аромалучиной — в реальності познайомитеся з незвичайним цікавим людиною, що вплине на вашу долю.

Опинившись в гробниці фараона, виявили багато лекифов з олією і вином. Сонник рекомендує не планувати на вихідні важливих справ. Велика ймовірність зазнати невдачі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: