Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник велика змія до чого сниться?

Сонник велика змія до чого сниться?

Велика змія тлумачення сонника

Сон, в якому бере участь рептилія, на думку сонників, не має однозначного тлумачення. Велика змія уві сні може передвіщати сновидінню небезпека, обіцяти швидке одужання і давати надію здобути нові знання. А ось на питання, до чого сниться велика чорна змія, є тлумачення — до гріха, зла і підступності у вашому житті.

Символ випробувань

На думку сонника Езопа, на питання до чого сниться чорна рептилія, існує таке тлумачення сну. Змія уві сні ототожнює урок, якому в недалекому майбутньому піддасться сновидець за велінням долі. І від того, як ви його воспримите залежати ваша подальша доля.

На думку езотериків, якщо уві сні вам приснилася велика і чорна змія, то на вас накладено якась місія в реальності. Однак, для того, щоб виконати умисне доведеться позбутися внутрішніх страхів і комплексів.

Знак майбутньої удачі

На думку сонника Мандрівника приснився біла змія уві сні несе з собою небезпечну й руйнівну знання. Тому на запитання, до чого сниться велика і товста змія, можна відповісти таким чином: в реальності ви повинні з обережністю користуватися чужими послугами, в тому числі і послугами одного.

Дворянський тлумач вважає, що якщо уві сні довелося бачити велику і товсту рептилію, то наяву на вас звалиться несподівана удача. Анаконда білого кольору уві сні обіцяє непогані перспективи в реальності. Однак користуватися ними слід обережно. А ось страх перед цією рептилії, доводить, що у сплячого в житті не вистачає рішучості для здійснення задуманого.

Напад змії

Побачили в сні, як на вас нападає анаконда? Отже, в реальності вам доведеться відстоювати власне становище в суспільстві. Дівчатам такий сон радить боротися за власну любов. А ось якщо уві сні вона втекла від гадюки, то наяву її чекає поразка на любовному фронті.

Заміжня жінка, що бачить у сні агресивну змію, повинна в реальності побоюватися заздрості суперниці. Довелося уві сні тікати чи ховатися від змії? Значить, в повсякденності ваша звичка уникати неприємностей послужить вам ведмежу послугу. А ось якщо вбити змію уві сні, значить, в житті здобути повну перемогу над усіма своїми ворогами.

Чоловікові, якому уві сні довелося боротися з удавом, слід бути більш пильним в реальності. В найближчому майбутньому вас чекають зміни і різні перешкоди, з якими доведеться дуже довго боротися. І лише вбивши його, ви зможете від них позбутися.

На думку Міллера

Сонник Міллера вважає, що якщо уві сні вас вкусила змія, значить, насправді у вас є злий і заздрісний друг, що плете навколо вас незліченні інтриги. Сонник вважає, що в житті вам слід бути уважним і остерігатися.

Тлумачення сну, на думку сонника від А до Я

Цей тлумач вважає, що поведінка змії, її колір і розташування надають сильний вплив на прогноз сну. Так, якщо у сні:

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: