Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вагітна собака до чого сниться?

Сонник вагітна собака до чого сниться?

Вагітна собака тлумачення сонника

Ви щасливчик, якщо уві сні побачили вагітну собаку. За сонником таке бачення обіцяє неждану прибуток, добрі стосунки з близькими. Але тлумачення буде вірним, якщо що наснилась собака вела себе миролюбно, спокійно. А якщо майбутня матуся на чотирьох лапах проявила агресію, то сонники витлумачать такий сюжет інакше. Як? Це ми і дізнаємося, заглянувши в найпопулярніші джерела.

Що підкаже доктор Міллер?

У більшості сонників собака уособлює відданого друга, а якщо вона в цікавому положенні, то це передвістя багатою, ситого життя. Психолог Густав Міллер, пояснюючи, до чого сниться вагітна собака, звертає увагу на особистість людини.

Якщо це було баченням панянки, то в реальності у неї з’явиться щедрий кавалер, — обіцяє Міллер. Замужній дамі подібний сюжет вказує на вірогідність поповнення в сімействі.

Молодому чоловікові цей сон обіцяє підвищення по службі, заохочення начальства. А зрілому представнику сильної статі віщує зміцнення авторитету, повагу, шану.

Не втрачайте пильності!

Міс Хассе у своєму соннику описала дрібну руду дворняжку, що чекає цуценят. Виявляється, вона асоціюється з хитрим і підступним людиною, з яким у реальності сплячий має спільний бізнес або реалізує якийсь проект. Ще одна версія: цей сон попереджає про наявність потужного і витонченого суперника, конкурента, готового притримати козирі до останнього моменту. Так чи інакше, але сновидінню варто тримати після такого бачення вухо гостро.

Руда вагітна собака може примаритися і того, хто в реальності зіткнеться з суперником у коханні. І тут вже немає ніякої різниці: чи була у сні песик великої або невеликої за розміром. Головне, заручитися підтримкою товаришів, здатних підтримати в скрутну хвилину.

Надія і опора

До чого приснилася вагітна собака, яка грає з кимось? Спящему дуже пощастило, у нього щирі, теплі взаємини з друзями. У будь-який момент він може розраховувати на підтримку з їхнього боку, як моральної, так і матеріальної допомоги. Таку ж трактування пропонує сонник і того, хто в нічний грезе гладив вагітну псину. Особливо добре, якщо у сні побачили тварину улюбленої вами породи.

А якщо собака, яка очікує приплоду, уві сні кусалася, проявляла агресію, то Нострадамус припускає, що сплячий неуважний і байдужий. За версією знаменитого провісника сновидець не помічає, що поряд з ним давно є вірний, люблячий чоловік. Ось до чого сниться зла песик, можливо, розсерджена тим, що її відданість не оцінена, не відзначена.

Великий куш

Прикметою, пророчащей достаток і добробут, вважається побачена уві сні тільки що ощенівшаяся, виснажена пологами собака. Сонник обіцяє, що гроші почнуть надходити тому, хто спить з усіх боків, причому навіть звідти, звідки він найменше очікував. Приміром, людина отримає спадщину, знайде скарб, виграє в лотерею.

У вас з’явиться можливість придбати нерухомість, інші цінні речі — ось до чого, на думку Ванги, сниться вагітна собака. А якщо в нічний фантасмагорії ви ще й допомагали тварині під час пологів, брали щенят, то по пробудженню чекайте запрошення на світський раут або банкет, на якому буде багато знаменитостей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: