Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вагітна подруга до чого сниться?

Сонник вагітна подруга до чого сниться?

Вагітна подруга тлумачення сонника

До чого сниться вагітна подруга?

Часто сни, в яких спостерігають подругу вагітної, тлумачать, як знак того, що вона занадто дорожить чужою думкою, піддається впливу зі сторони. Знайте, що ваша приятелька знаходиться або під тиском рідних, або занадто довіряє всьому, що пишуть газети або повідомляють засоби масової інформації.

Побачити в сні вагітну подругу можуть люди, які наяву будують з нею грандіозні плани, або реалізують загальні ідеї. Дуже часто такі сни бачать люди творчі, реалізують свої задуми в команді талановитих друзів-однодумців. Але якими б не були масштаби цих проектів (можуть стосуватися як недільної тематичної вечірки в колі приятелів, так і передвиборної кампанії президента країни), вони втіляться з успіхом. І головне результатом залишаться досить самі автори.

Втім, на питання: до чого сниться вагітна подруга, не можна відповісти однозначно. Бувають ситуації, коли таке сновидіння, може попереджати про перші симптоми деяких захворювань, які чимось схожі з нездужаннями, що відчувається вагітними: нудота, запаморочення…Якщо приснився такий сон потрібно уважніше поставитися до власного здоров’я.

Вкрай рідко сон про вагітній подрузі насправді віщує появу у неї новонародженого. За сонником, інший спосіб дає підказку про те, що близька приятелька незабаром стане щасливою мамою.

Зазвичай сниться людина, за індивідуальними прикметами якого, сновидець може дізнатися про майбутню дитину.

До чого сниться вагітна подруга, по соннику Міллера? Це знак того, що насправді у подруги в особистому житті, на жаль, не все складається благополучно. Такий сон може обіцяти незручні ситуації, з низкою неприємностей. Зате якщо подруга насправді в положенні, то такий сон відмінну ознаку для неї, обіцяє легкі пологи.

Детальні тлумачення сновидінь про вагітній подрузі

Постарайтеся запам’ятати, що робила і говорила уві сні вагітна приятелька. Це полегшить тлумачення сюжету, який може підказати: які важливі кроки зараз робить ваша знайома, і як вони незабаром можуть змінити її долю.

Якщо людина, якому снилася подруга вагітної, народився в кінці зими або на початку весни, то такий сон може загрожувати йому прикрими непорозуміннями і конфліктами.

А ось сновидцами, народженим у розпалі весни і влітку, сонник обіцяє прибуток, але разом з цим попереджає про те, що сімейні відносини будуть дещо натягнутими.

Тлумачення сну про вагітній подрузі по Хассе, не виключає можливості серйозних проблем у неї насправді. Є можливість делікатно натякнути близькій приятельці про те, що коріння її неприємностей дещо глибше, ніж здається на перший погляд.

Вагітна подруга приснилася чоловікові? У такому разі цей сон характеризує його як людину небайдужу, здатного до глибокого співпереживання. Однак, це сновидіння може і попереджати його про ймовірність обману, зради. Щоб не стати жертвою віроломних інтриг і підступів, йому треба триматися подалі від підозрілих суб’єктів будь-якої статі.

Коли вагітна приятелька сниться одруженому чоловікові, то це сигнал про ймовірність хвороби його дружини. Діловій людині такий же спосіб може загрожувати невдачами в бізнесі, спровокованими непорядними партнерами.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: