Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вагітна до чого сниться?

Сонник вагітна до чого сниться?

Вагітна тлумачення сонника

До чого сниться вагітна?

Якщо уві сні спостерігали вагітну, то трактувати такий сюжет можна по-різному. Це не тільки звістка, послане згори, про те, що незабаром у родині очікується поповнення. За сонником подібний сюжет обіцяє народження нової ідеї, або втілення давніх планів, і навіть звершення подій, про які доводилося лише мріяти!

Хто бачить такий сон

Якщо жінка в положенні уві сні бачить себе або іншу дамою вагітною, то вона прокидається в хорошому настрої. З точки зору психологів, все що наснилося, свідчить про гармонію, спокій і готовності (моральної і фізичної) мати малюка. А ще це знак — пологи будуть благополучними і легкими.

Майже також трактує сон про вагітність і Міллер. За його сонником, для жінки в цікавому положенні це добрий знак. Особливо якщо вона радіє майбутнього материнства.

Сниться, що ви чекаєте дитину, та ще цей факт активно обговорюють люди? Такий сон підказує — зараз найбільш сприятливий період для зачаття. Якщо роль матусі поки не входить у ваші плани — підсильте заходи контрацепції.

Якщо молодий чоловік бачить уві сні свою половинку з кругленьким животиком, то по соннику йому потрібно готуватися сповивати малюка і збирати сили для безсонних ночей. Він стане татом, причому, щасливим!

Сон про вагітність, побачений незаміжньою дівчиною, тлумачать інакше. Це провидіння попереджає її: зараз не найвдаліший період для вступу в шлюб!

Чоловік бачить уві сні вагітну незнайомку, — по соннику Азара, йому не варто зневірятися, якщо найближчим часом він зіткнеться з несподіваною проблемою. Який би суттєвою вона не була, сон обіцяє їй перемогу над обставинами, незалежно від того, як би не опиралися цьому суперники і вороги!

Вагітні родички

До чого сняться вагітні родички? У більшості випадків такі сновидіння попереджають про яскраві події, намічених в дійсності. Швидше за все, вони будуть стосуватися всієї родини сновидця.

Наприклад, якщо в сні побачили внучку, яка очікує появи спадкоємця, то доля підготувала позитивні зміни в житті людини. Але вони в тій чи іншій мірі вплинуть на буття всіх його родичів.

Коли сняться вагітними тітка або племінниця. То варто задуматися: чи не занадто багато сил і часу ви приділяєте рідним! Таку пораду можна прочитати в сонник Хассе.

Сон, у якому ви бачите дочка в цікавому положенні, може послужити сигналом того, що дівчинка виросла і не потребує зайвої опіки батьків. У давньогрецькому соннику від Сіменона Кананіта, таке сновидіння пояснюють так: у доньки існують таємні наміри, від яких вона не відмовиться, якою б не була реакція мами і тата. Так що наберіться терпіння і будьте мудрішими і делікатніше у відносинах із таким, що подорослішало дитиною.

Бачити уві сні невістку або невістку вагітна, означає, що перед сновидцем відриваються великі можливості. Але не варто намагатися осягнути неосяжне. Треба бути скромніше і сконцентрувати сили на чомусь одному.

Сниться, що у вас ось-ось з’явиться братик чи сестричка? Дуже непогано, тому, що сни про вагітній мамі обіцяють успіх у справах і надходження грошей!

Точно таке ж значення по соннику Хіроманта, мають сюжети, в яких сплячий бачив вагітними бабулю або свекруха. Наяву можна готуватися спочивати на лаврах слави і насолоджуватися багатством.

Втім, такий сон іноді трактують інакше. Це може бути посил до совісті сновидця, який занадто мало уваги приділяє літнім родичкам. Провідайте їх або просто зателефонуйте.

Тварини, риби та комахи в очікуванні потомства

Коли сниться корова в очікуванні теля, то наяву планами навряд чи вдасться здійснитися. Навіть якщо вийде щось зробити, результат не принесе радості, а швидше спантеличить або навіть розчарує. Тому потрібно переключити увагу і сили на інші проекти.

Побачена уві сні кобила, у якій скоро з’явиться лоша це багатообіцяючий знак для людей творчих професій. За таким сновидінням може відбутися вибух фантазії, творчий порив, який принесе славу, успіх, гроші.

Собачка, у животі якої вже ворушаться цуценята, за сонником, обіцяє поповнення в сімействі сусідів або знайомих. Такий сон завжди віщує появу дітей, але не у кровних родичів.

Побачити в сні вагітну щура, означає збільшення швидкості домашніх турбот. При цьому ініціатором їх буде сам сновидець. Може бути він затіє перестановку меблів чи запросить дизайнера, вирішивши кардинально змінити інтер’єр.

Тлумачення сну — змія, що готується до кладки яєць, натякає на те, що ваші вороги, суперники, рівно, як і рептилія в цей період, можуть виявитися безпорадними і вразливими. Удача супроводжує сновидінню. Це його шанс або проявити великодушність, або звести рахунки з ворогами.

Метушаться перед пологами павучихи символізують підступи та інтриги. Таке трактування сну дає Дворянський сонник. Однак цей же сюжет, побачений чоловікові, служить радою внести корективи і ясність в заплутані особисті стосунки. Готуються дати потомство павуки — символ відмінного здоров’я і плодючості.

У жінок, яким снилася риба, що йде на нерест метати ікру, велика ймовірність зачаття найближчим часом після сновидіння.

Побачити в сні двійню або трійню

По багатьом сонникам жінки, проаналізувавши все, що побачили в сплячому стані, можуть визначити стать, вага, зріст майбутньої дитини. Але не всі сни потрібно розуміти буквально, часом вони несуть інформацію іншого роду.

До чого, наприклад, сниться двійня? Можна тлумачити це просто, — у родині очікується поповнення. А є й інше пояснення сюжету, — матеріальне становище непросто стабілізується, але збільшиться в рази.

Трійня теж служить знаком добрих змін у сфері фінансів і прибутку. Хоча трійця новонароджених може приснитися того, хто ось-ось упаде в стихію почуттів і бажань, більш відому, як «любовний трикутник».

Друзі і колеги в цікавому положенні

Ви спите і бачите, що ваша подруга готується народжувати? Такий сон свідчить про таємних мріях, теж стати мамою. Ймовірно, ви навіть заздрите жінкам, що мають малюків.

Сон про вагітної однокласниці, відображає хвилювання з приводу майбутнього материнства. Причиною занепокоєння служать сумніви, а чи впораєтеся з роллю матері (батька) на «відмінно»?

Коли уві сні в положенні виявилася колега, то наяву можете довірити їй найскладнішу ділянку робіт. У неї відмінна ділова хватка. Вона цілеспрямована і зібрана, що позитивно позначиться на результатах спільних проектів.

Інше пояснення подібного сну, — зайву старанність в бізнесі. При цьому мало уваги приділяєте сім’ї, дітям. Особисте життя під загрозою, так і діти без нагляду, можуть відбитися від рук.

Вагітна суперниця сниться, як продовження реальних життєвих переживань. Побачити в сні колишню пасію дружина, означає, що ця жінка до цього часу не залишила думок реанімувати колишню зв’язок з ним. Попереджений, значить, озброєний, так що будьте напоготові.

Люди, з якими знайомі

Вагітна циганка, яку довелося спостерігати спить, буде провісником незвичайних, але приємних змін. Хто знає, може бути, вона «нагадает» нове захоплення, хобі, подорож по незвіданому маршруту і т. д.

Можна знайти абсолютно несподіваний джерело постійної і вагомою прибутку, якщо уві сні зустрівся незнайомець, який потім перетворився на вагітну жінку. Згідно сучасному соннику ця метаморфоза уві сні гарантує вагомі досягнення в області фінансів. Таке тлумачення має і сновидіння, в якому спостерігають масове скупчення жінок в положенні. Всі ці майбутні матусі «обіцяють» сновидінню прибуток, стабільність і безбідне життя.

Події

Вірне тлумачення снів про вагітність залежить і від того, як вели себе учасники. Якщо приснилося, що обіймали жінку в положенні, то в реальності належить важлива подія, що значно вплине на долю. Якщо так поводився сплячий чоловік, то йому випав рідкісний шанс проявити благородство і великодушність. Такий альтруїзм не залишиться без нагороди.

Сон, у якому жінка при надії ридає, заливаючись гіркими сльозами, принесе удачу. Особливо раді такому сновидіння будуть азартні люди. Їм воно обіцяє приголомшливий виграш, а іншими словами, жаданий джек-пот.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: