Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник втеча до чого сниться?

Сонник втеча до чого сниться?

Втеча тлумачення сонника

Сум’яття почуттів, внутрішня дисгармонія, тривога — ось до чого може приснитися втеча. Бачення підказує, що людина знаходиться на роздоріжжі, хвилюється перед прийняттям важливого рішення, переживає із-за того, що не в силах впоратися з проблемою.

У соннику можна знайти і інші тлумачення, завдяки яким можна знайти вихід зі скрутної ситуації, передбачити хід подій в реальності, а значить, уникнути необачних вчинків, невірних кроків.

Найближчі перспективи

Уві сні намагалися врятуватися втечею від таємничого, невидимого переслідувача? На жаль, це бачення обіцяє звісткою про тяжке захворювання рідної людини. Хоча сонники знайдеться й інше пояснення до подібного сюжету: «чорна смуга» в житті сплячого скоро закінчиться, нарешті йому посміхнеться Фортуна.

Попередьте знайомого про загрожуючу йому в реальності небезпеки, якщо уві сні побачили його втікаючим від когось.

Все так мінливе

До чого сниться втеча від натовпу розлючених громадян? До того, що іноді корисно згадати, що мовчання — золото. Іншими словами, не базікайте зайвого і не погоджуйтеся на участь в сумнівних проектах і авантюрах, інакше не уникнути нещасть і ганьби.

Людина, якій ви довіряли, вважали одним, зрадив вас? Не вірте йому більше і тримайтеся подалі, якщо в ночі примарилось, що спостерігаєте за втечею іншого персонажа.

Сновидица зрозуміє, що любить іншу людину — ось до чого жінці наснилося, що вона тікає від нинішнього коханого. Втім, сонник вважає, що і чоловікові такий сюжет пророкує зміну партнерки, новий роман.

Міллер попереджає

Психолог Густав Міллер стверджує, що будь-втеча в нічний грезе — погана прикмета. До чого сниться такий сюжет? Закоханим — до розлуки, а іншим — до втрати позицій як у суспільстві, так і на службі.

Як лікар Міллер дає цінну пораду: всім, хто втік у сні, треба терміново позбутися поганих звичок!

Внутрішні резерви

Деякі нічні бачення потрібно інтерпретувати з урахуванням настрою, емоцій, випробуваних під час сну. І ще розуміти, що часом у мріях ми отримуємо можливість неупереджено поглянути на себе ніби з боку. А ще уві сні людина може спілкуватися зі своїм Альтер его.

І якщо сниться втеча, то це, згідно сонником, асоціюється з прихованими можливостями сплячого. В опівнічної фантазії він може несподівано отримати єдино вірну пораду, як вчинити в складній ситуації. А наяву залишається лише сміливо і рішуче діяти.

Часом в дрімоті ми дозволяємо собі те, про що в реальності тільки мріємо. Іноді умовності, прийняті норми, положення сплячого не дозволяють йому наяву відчути себе вільним, щасливим — ось до чого сниться втечу.

Тому сонник рекомендує пригадати, від кого, куди і чому ви втекли в грезе.

Страх і небезпека

Наприклад, ви бігли від небезпеки. Отже, в реальності доведеться терміново вносити корективи в плани, імпровізувати.

По сонникам втеча від страху передрікає серйозні і несподівані труднощі, перешкоди, і ці «підводні камені» будуть тримати сновидця в напрузі постійно, тривозі.

Ще гірше, якщо в нічному видінні ви зуміли уникнути небезпеки, сховатися втечею. Такий сюжет вказує, що треба терміново розібратися з усіма справами.

Врятувались?

Прокинувшись, треба відновити в пам’яті причину втечі. Приміром, якщо у сні втекли з в’язниці, то в реальності можна ризикнути, так як в даному випадку лише так вдасться домогтися успіху і розбагатіти.

Позбавлення від залежності, тиску — ось до чого приснилося, що вдалося вирватися їх полону.

Але якщо в нічний фантазії вас наздогнали і повернули в катівню, то приготуйтеся до драматичного розвитку подій: плани і задуми навряд чи вдасться реалізувати, до того ж доведеться пережити втрати, збитки, розчарування.

Про ролі переслідувача

Тлумачення сновидіння залежить і від того, хто саме слідував по п’ятах.

Привидевшееся в ночі втечу від незнайомця — застереження про фізичному чи психологічному конфлікті в реальності. Від коханого тікати в дрімоті доводиться тому, хто переживе зраду.

Кримінальний сюжет, у якому довелося втекти від поліцейського, пророкує конфлікти з законом наяву. У нічному видінні переслідував знайомий? Можливо, хтось сильно впливає на вас тисне, маніпулює.

Про втрату майна і репутації підказує сон, в якому бігли від кішки. А ось якщо сплячого переслідував дикий звір, значить, людина намагається позбутися від страхів і фобій. Втеча уві сні від ведмедя обіцяє жінці заміжжя. А ось чоловіка такий сюжет попереджає, що він наживе собі нового ворога.

Кошмарні бачення

Самі похмурі перспективи малює сонник того, хто уві сні рятувався втечею від чаклуна або відьми. Стабільність, достаток, зв’язку, любов — все, чого домігся сновидець, зараз ризикує втратити.

Але не треба впадати у відчай, панікувати. Адже ви могли переплутати і уві сні під виглядом страшного чарівника вам з’явився зомбі, вампір, інша нечисть. Тоді сонник просто натякає: у реальності не уникнути спілкування з такими противними особистостями, які спробують використовувати вас у власних корисливих цілях. Але ви попереджені, і вже точно не потрапите під вплив цих негідників.

Напевно, більш сумною буде трактування бачення про те, що ви забігли в глухий кут. За сонником, це передвістя практично безвихідній ситуації. Але і тут не втрачайте надії, а всіма способами намагайтеся залишитися на плаву.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: