Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сняться воші в волоссі?

До чого сняться воші в волоссі?

Сновидіння за участю вошей у більшості людей викликає неприємні асоціації, але це не означає, що тлумачення такого сну обов’язково повинно бути негативним. Зовсім навпаки, більшість сонників тлумачить такий сон як провісник змін і можливого збагачення. Так до чого ж сняться воші?

Короткий зміст:

Тлумачення сну

Сонник Ванги

Чому воші лякають багатьох? За сонником Ванги воші уві сні Віщують несподіваний прибуток або вигоду в якій-небудь справі, поліпшення непростій ситуації. Також сновидіння може позначати отримання невеликого подарунка. Якщо приснилося кілька комах, то це говорить про легку хвороби, застуді. Якщо воша вдалося вбити, то це вказує на вдале вирішення справи або позбавлення від боргів.

Сонник Астролога

Воші на голові дитини означає, що В реальності у нього проблеми зі спілкуванням, з пристосуванням до мінливої середовищі. Бачити воші на голові іншої людини означає відчувати себе в реальності в своїй тарілці, пишатися своїми досягненнями. Також такий сон говорить про що з’явилися можливості, які сновидец може випустити з-за власної нерішучості.

Побачити багато вошей в власному волоссі Означає невирішені проблеми, неможливість самореалізації і масу гнітючих комплексів.

Сонник Нострадамуса

Воші Віщують поліпшення матеріального становища, отримання будь-яких привілеїв. А ось поява гнид, виявлених в голові людини, є провісниками перешкод і проблем на шляху.

Сонник Міллера

Воша є передвісником сумних подій — Звільнення з роботи, розлучення або розлад у стосунках, серйозне захворювання, втрата інтересу до життя. Гниди уві сні віщують поява безлічі дрібних проблем.

Виявити воша на собі — значить Боротися з внутрішніми проблемами і комплексами, намагатися вибитися в люди. Побачити вошей на голові своєї дитини говорить про небажання його відпускати, надмірній турботі і відмову в самостійності. Гниди на голові дитини можуть означати швидкі проблеми зі здоров’ям.

Побачити вошей на іншу людину Говорить про страх перед соціумом, постійному побоюванні зробити або сказати щось не те. Бачити вошей на домашніх тварин віщує матеріальну скруту, голод, злидні.

Для учнів побачити воша в сновидінні означає Провал на іспитах.

Сонник Цветкова

Воші на голові — Це провісники прибутку і грошей. Побачити вошей на незнайомій людині говорить про вдалий результат справи, неймовірне везіння. Велика кількість вошей говорить про появу нових можливостей і, можливо, романтичному інтерес до сновидцу з боку колеги. Якщо воша за все одна, це віщує нелегке смугу в житті, пов’язану з браком грошових коштів.

Сонник Хассе

Побачити вошей на собі означає погіршення справ, фінансовий крах і смугу невдач. Бачити вошей на іншу людину — значить, отримати істотний прибуток з рук ділка, не виключено отримання спадщини. Бачення безлічі вошей віщує багатство.

Сучасний сонник

Бачити вошей на власних руках Говорить про швидке позбавлення від боргів і проблем. Знати, що на своїй голові знаходяться воші, але бачити їх — значить втратити щось, що має велику матеріальну цінність. Вбивати вошей уві сні означає отримання прибутку, похвали в реальності.

Тиснути гнид пальцем на гребінці говорить про наполегливому прагненні сновидіння рухатися до своєї мети, не дивлячись на всі перешкоди і випробування.

Жіночий сонник

Поява вошей уві сні говорить про майбутні нападках ворогів, а також про можливі проблеми зі здоров’ям. Побачити вошей на собі вказує на затаєну на сновидіння образу, а також плетіння інтриг проти нього. Спіймати воша, тримати її в долоні — значить підчепити якусь хворобу, яка негативно вплине на зовнішність людини. Воша на тваринному говорить про матеріальні втрати і побутових неприємності.

Сонник Езопа

Воша є Передвісником злиднів і голоду, а також маси насмішок і знущань з боку оточуючих людей. Сновидіння говорить про те, що сновидець не завжди поводиться адекватно і спокійно, своєю поведінкою він може викликати подив і глузування і навіть образити почуття оточуючих.

Спроба знищення вошей Вказує на безглузду роботу, що не приносить ніяких плодів, порожні турботи і переживання з незначного приводу, а також на розчарування своєю роботою.

Бачити уві сні говорять або видають звуки вказує на отримання несподіваних звісток здалеку. Якщо воша кусає сновидіння, це говорить про швидкого прибутку в реальності, отримання грошей за якісь послуги. Також прибуток віщує безліч копаються гнид і вошей в своєму гнізді.

Змахувати вошей з одягу говорить про великий обман, злом оточенні, марної трати часу на незначних людей. Бачити скачущую воша — значить незабаром знайти активного одного, який переверне життя сновидіння.

Помітити їх у себе, в іншого, у тварин

Бачення вошей уві сні обіцяє сновидцу прибуток, вирівнювання фінансового положення і удачу в справах. Виявити вошей в власному волоссі вказує на збагачення, отримання незалежності від іншої людини. Чим більше на голові комах, тим більше грошей отримає сновидец. Чи не бачити, але відчувати вошей на тілі і в волоссі означає нову главу в житті, великі зміни, які принесуть більше радощів, ніж печалі.

Намагатися струсити вошей з голови уві сні говорить, що в Реальності сновидец готовий вступити в сутичку зі своїми противниками, ким би вони не були. Бачити вошей на своєму тілі — значить незабаром отримати будь-якої дар. Правда, не виключено, що подарунок принесе не тільки радість, але будь-яку втрату.

Бачення вошей в чужій голові означає налагодження сімейних, дружніх або романтичних відносин, успішний початок справи, зміцнення своєї самооцінки. Воші на тілі і голові іншої людини також говорять про те, що неприємності обійдуть сновидіння стороною.

Побачити вошей на одязі означає печалі і розчарування, а також втрати матеріального плану. Бачити вошей на кішці або собаці — значить, боятися втратити свою другу половину, а бачити вошей на великому худобі (наприклад, на корові або козі) говорить про вимушене голод, про те, що необхідно затягнути пояси тугіше.

Бачити сон, коли воші копошаться в голові дитини — характерне сновидіння для матерів. Він говорить про те, що жінка переживає про свою дитину, боїться за його життя і здоров’я. Іноді це говорить про марних страхи та переживання матері, особливо, коли дитина дорослішає і віддаляється від матері, але іноді сновидіння попереджає про хворобу дитини або що йому загрожує якась небезпека від його однолітка.

Що означає одна велика вшак?

Одна велика вшак віщує неприємності і великі втрати в житті, які принесуть багато сліз і страждань. І чим більше і товщі вшак, тим грандіозніше і більш руйнівними неприємності.

Повільно повзе по одязі воша віщує розчарування і погані новини, одна воша в волоссі говорить про серйозне захворювання, яке незабаром наздожене сновидіння, а велика воша на тілі вказує на проблеми в особистих або сімейних відносинах.

Ловити і вбити велику воша, то це хороший знак — він говорить про те, що будь-які неприємності і проблеми не вставали на шляху людини, він з цим впорається.

Вбивати їх, вичісувати і переслідувати

Переслідувати уві сні вошей говорить про те, що сновидець намагається впоратися зі своїми проблемами самостійно. Тиснути і вбивати вошей і гнид говорить про те, що сновидіння чекає новий період в житті, можливість почати все з початку. Нерідко означає зміни в особистому житті і переосмислення світогляду.

Марні спроби наздогнати вошей говорять про те, що в реальності людини чекають марні клопоти і праці, які так і не будуть винагороджені. Також вказує на зайву витрату коштів і покупку зовсім непотрібних речей. Якщо дівчина вбивала воша, а за нею з’являється нова і нова, це говорить про те, що є можливість уникнути проблем і розчарування, можливість повністю змінити своє життя.

Вичісувати зі свого волосся вошей означає позбавлення від самотності, зустріч зі своєю любов’ю, а також знаходження свого покликання в житті. Якщо хтось сторонній вичісує сновидцу волосся, це вказує на залежність від кого-то, на страх відповідальності і небажання визнати в своїх комплексах самому собі.

Вони на подушці: до чого це?

Кишать на подушці воші є хорошою ознакою і означають отримання великої суми грошей. Побачити вошей на своїй подушці також говорить про романтичну зустріч і отримання приємного подарунку.

Побачити вошей на чужій подушці говорить про хронічної втоми сновидіння і потреби у відпочинку. Якщо воші на подушці мають якийсь незвичайний колір (зелений, фіолетовий і так далі), то це віщує подорож або вимушену зміну місць, а якщо воші світяться в темряві — до авантюри або пригод.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: