Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться відьма?

До чого сниться відьма?

Відьма — це не тільки персонаж, який фігурує в творах народного фольклору, героїня мультфільмів і фантастичних фільмів — в зовсім недалекому минулому це також і об’єкт ненависті інквізиторів, та й в даний час деякі жінки просто притягують до себе дане загальне ім’я. А що, якщо відьма стає героїнею наших снів? До чого сниться відьма?

Короткий зміст:

Що значить символ?

Найбільш популярні Сонники пропонують наступні трактування явилася нам уві сні відьми.

Сонник Густава Міллера

За даним сонником Відьма уві сні віщує проведення часу в компанії друзів і близьких знайомих, спільне веселощі, яке, однак, закінчиться для сновидіння вкрай негативно — приниженням, образою або розчаруванням.

Сонник від А до Я

У цьому сонник приснився відьма Пророкує знайомство з веселою компанією, в коло якої потрапить побачив її уві сні людина. Але в кінцевому підсумку таке знайомство надасть вкрай сумне вплив і на ваш емоційний стан, і на ваше фінансове становище. Постарайтеся бути акуратніше з новими знайомствами.

Інтимний сонник

Чаклун уві сні — Це попередження про те, що ваші необдумані дії можуть привести до негативних наслідків. Також це може говорити про підсвідоме відторгнення норм етикету і поведінки.

Сонник Фрейда

Психоаналітик стверджував, що бачив уві сні відьму людини Чекає романтична прихильність до людини, до якого раніше сновидец був байдужий.

Сонник Ванги

З цього сонником поява відьми уві сні Означає, що людина стоїть перед вибором в своїх життєвих прагненнях, також це може говорити про те, що бажання сновидіння виходять з-під його контролю.

Сучасний сонник

У сучасному соннику відьма в сновидінні Віщує небезпеку, смуток або хвороба.

Езотеричний сонник

Побачена уві сні відьма Віщує небезпечну пригоду сновидцу, причому сама небезпека і буде найбільш інтригуючим в ньому моментом.

Що робила чаклунка уві сні?

Залежно від дій відьми уві сні сновидіння матимуть таке значення для сплячого:

Як виглядала?

Молода відьма уві сні віщує знайомство з приємними людьми, з якими буде цікаво провести час. Також це може говорити про те, що сновидець занадто захоплений собою і приділяє мало уваги думку оточуючих.

Відьма середнього віку — Такий сон пророкує появу шанувальника або шанувальниці у сплячої людини. Бабка-чаклунка — символ мудрості для сновидіння. Такий сон означає, що той, хто лежить не в повній мірі користується накопиченим багажем знань.

Зла відьма зі страшною зовнішністю — Сновидец володіє внутрішньою красою, яку незабаром оцінять оточуючі його люди.

Оголена відьма на шабаші віщує знайомство з цікавою людиною, до якого можуть спалахнути справжні глибокі почуття.

Акуратна, охайна відьма уві сні — В оточенні сновидіння є недоброзичливець, який своїми лестощами зумів завоювати хороше враження. Слід якомога швидше виявити його і звести будь-які контакти з ним до мінімуму.

Кому вона снилася?

Для чоловіка побачена уві сні відьма віщує неприємні звістки або втрату впевненості в своїх силах, потреба в сприянні більш впливової людини. Якщо присниться відьма була молода і красива — це може означати охолодження в почуттях з дружиною або коханої, які можуть привести до серйозної сварки.

Для дівчини приснився відьма Означає появу чуток і пліток, нехорошою тенденції в професійній сфері або в побуті, а також неприємностей, що виходять з її найближчого оточення. Якщо відьма була красиво, яскраво одягнена — це може говорити про бурхливий, але недовгий роман з молодою людиною.

Наснилося, що я відьма — це позитивний знак. Для незаміжньої дівчини, означає, що вона скоро зустріне свою другу половинку.

Жінці сон, в якому вона побачила відьму, Пророкує зустріч з цікавими новими людьми, які внесуть багато нових вражень в її життя. Для вагітної жінки відьма уві сні — недобрий знак — їй варто звернути увагу на своє здоров’я.

Вбити її

Якщо людина, якій приснилася нападаюча на нього відьма, чи не був пасивний, а боровся з нею, проганяв або навіть убив, це означає, що в реальності його чекають зміни. При цьому, якщо сновидец був задоволений поточним станом його справ, переможена відьма пророкує дрібні неприємності або заздрість оточуючих.

Для того ж, хто не міг похвалитися успіхами в справах, вигнана або вбита чаклунка — Це хороший знак, що передвіщає правильні рішення в професійній і фінансовій сфері.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: