Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться велика сіль?

До чого сниться велика сіль?

Проста і всім відома приправа під назвою сіль з’явилася в світовій кулінарії однією з перших. Навіть сьогодні вона залишається невід’ємним інгредієнтом в приготуванні більшості страв. Не можна не сказати, що сіль увійшла в область народних прикмет і використовується в багатьох прислів’ях. Тому, коли ця приправа є нам уві сні, це напевно важливий знак згори. Давайте ж дізнаємося, до чого сниться сіль і пов’язані з нею подробиці.

Короткий зміст:

Деталі сновидіння

Сонник Енігма

Дана книга снів вважає сіль вельми неоднозначним символом, його можна розуміти в трьох ключах: Або як символ прагнення сновидіння до істини, або передвістя важкої праці і сліз, або знак зайвої запалу людини. Тут все залежить від подробиць сновидіння.

Наприклад, великі кристали солі Є передвістям прийдешніх труднощів. Побачивши такий сон, майте на увазі — щоб досягти бажаного, вам доведеться докласти воістину титанічних зусиль.

Дрібні крупинки солі обіцяють сновидцу тільки негативний: Раптову хворобу близької людини, безліч проблем і неприємних турбот.

Спостерігати уві сні цілі розсипи солі — Знак, який залежить від вашого настрою уві сні. Якщо, спостерігаючи гори солі, ви раділи, незабаром вас чекає несподівана і велика прибуток, а також кардинальні життєві зміни. Якщо ж це видовище вас засмучувало — незабаром вам доведеться перенести велике засмучення.

Сонник Енігма підкреслює, що багато в чому значення снів про солі залежить від статі, віку і навіть роду занять самого сновидіння. Керівник або бізнесмен — Доля подарує вам можливість збагатитися і зайняти бажане місце, але це буде діставатися лише завдяки наполегливій праці.

Підлеглий (або робоча людина) — Сни про солі пророкують вам одне з двох: зміну вашого начальства або ж новий уряд в державі. Чоловік або молода людина — найчастіше побачена уві сні сіль віщує вдалі починання. Схоже, для вас настав час знову спробувати щастя і закінчити всі справи і проекти, розпочаті в минулому.

Жінка або дівчина — для вас багато солі значить тільки погане: Сльози, розчарування, засмучення і неприємні ситуації. Особливо погано, якщо сіль у вашому баченні була йодованої — в цьому випадку вам загрожують серйозні проблеми зі здоров’ям.

Сонник Езопа

Наснилося солити їжу уві сні — Знак того, що в найближчому майбутньому вас чекають важкі випробування, які можуть вас зламати. Щоб гідно їх витримати, вам знадобиться підтримка друзів і близьких людей.

Бачити розсипи солі на підлозі і ходити по ним — Вкрай негативний сюжет, що передвіщає неприємності, хвороба близької людини. Причому, з усіма бідами вам доведеться залишитися наодинці.

Сипати сіль — В реальності у вашій родині назріває конфлікт. Щоб запобігти його, вам доведеться навчитися спокою і частіше поступатися вашій половинці.

Сонник індіанців Майя

Якщо уві сні ви бачили, що торгуєте сіллю, порадійте — Скоро прибуток сама піде до вас в руки. Щоб прискорити цей процес, наберіть воду в каструлю і розчиніть в ній якомога більше солі. Потім помістіть каструлю в холодне місце. Коли сіль почне виступати на її стінках, воно притягне багатство в ваш будинок.

Якщо уві сні ви їли сіль, Найближчим часом біди посиплються на вашу голову. Щоб відвести біду, запаліть свічку, помістіть її біля свого ліжка, а потім засипте вогонь сіллю.

Як виглядала сіль в вашому сновидінні?

Чистий і біла сіль — такий сон означає, що всі труднощі і неприємності в вашому майбутньому швидко закінчаться і не зможуть заподіяти вам неприємності. Тому, ви можете розслабитися і не панікувати.

Якщо вам у сні сниться брудна або просто темна сіль, то такий сон повністю протилежний попередньому. Життя сновидіння буде затьмарена гнітючими неприємностями, які по-справжньому похитнуть його душевну рівновагу. Єдине, що в даному випадку можна зробити — зібрати в кулак свою волю і терпіння.

Велика не несе в собі нічого доброго — В реальному житті вас чекають великі труднощі. Причому, стосуватися це буде тільки ділової сфери. Кращі книги сов підкреслюють: якщо ви проявите завзятість і терпіння, вам вдасться не тільки впоратися з проблемами, але і поліпшити своє становище.

Дрібна — Сновидіння такого змісту віщує безліч неприємностей, які будуть стосуватися вашого оточення. Тобто, серед оточуючих вас людей опиняться підлі зрадники, здатні серйозно вас підставити. Можливе зрада не погіршить вашого життєвого становища, але відчутно похитне віру в людей.

Морська сіль — такий сорт солі уві сні є попередженням понад: припиніть мріяти про неможливе, адже цього ніколи не станеться. Замість цього, навчитеся задовольнятися малим — можливо, ваше щастя зовсім поруч?

Йодована — Несприятливий знак, пророчащая сновидцу серйозні проблеми зі здоров’ям. Якщо людина не перестане дбайливіше ставитися до себе і буде продовжувати настільки напружену життя, він ризикує надовго злягти в ліжко.

Ваші дії

Не тільки вид солі, але і дії з нею мають велике значення для правильного трактування.

Де вона перебувала уві сні?

Останній крок на шляху до розуміння снів про солі — це те, як вона виглядала в вашому баченні. Отже, це була:

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: