Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вежа до чого сниться?

Сонник вежа до чого сниться?

Вежа тлумачення сонника

Башта у сні

Вежа в сновидінні — це символ успіху. Так вважають більшість сонників. Але от якщо уві сні вам довелося, впасти з неї, то, швидше за все у вас насправді не все так благополучно, як хотілося б. Але от точно відповісти на питання, до чого сниться вежа, можна лише з урахуванням усіх деталей сну. Так, важливе значення є і висота споруди, і зовнішній вигляд, і ваші дії у сні. Саме від цих чинників і залежить точне тлумачення сну.

Зовнішній вигляд

Довелося уві сні побачити вежу небаченої краси? Отже, на думку сонника Міллера, в житті у вас скластися все найкращим чином.

Приснилося, як ви стежите за часом, що показують годинник на ратуші, при цьому кожен годину відзначений дзвоном дзвонів? Швидше за все, насправді вас порадують известия. Ви почуєте приємні новини, що так довго чекаєте,

Довелося побачити в сні, як висока будівля хитається і гойдається? Сонник Цвєткової вважає, що і в дійсності ви зможете зберегти своє положення в будь-якій ситуації.

Побачили в сні, як милуєтеся красивими фресками всередині стародавньої фортеці? Отже, в житті вас чекає дуже цікаве пригода, і навіть авантюра.

Споруди «з історією»

Довелося уві сні побачити себе на Ейфелевій вежі? Насправді вас чекає нова зустріч, якесь романтичне пригода, в результаті якого можуть зародитися серйозні стосунки.

Побачили Пізанську вежу? Попереду вас чекають пригоди і сильні емоції. Місячний сонник радить почекати з пристрастями і трохи охолодити свій запал. Інакше вас чекають серйозні проблеми.

Довелося уві сні спостерігати за землетрусом і руйнуванням Ейфелевої вежі? Швидше за все, насправді вас чекають різні проблеми і неприємності, позбутися яких буде дуже складно.

А ось якщо стоячи на Ейфелевій вежі, ви милуєтеся Парижем і насолоджуєтеся спокоєм, то і реальність для вас буде спокійним і безтурботним. А ось якщо навколо кипить життя, багатолюдно, то і дійсність ваша буде наповнена зустрічами та подіями. Таке тлумачення сну дається сонником міс Хассе.

Підйом або падіння

До чого сниться підніматися в сні на стіну замку? Місячний сонник вважає, що наяву вас чекають події, що в підсумку змінять всю вашу життя. Довелося забратися на колокольную вежу і бити в дзвони? Дуже скоро ви дізнаєтесь про сенсаційну подію і поділіться ним зі своїм оточенням.

Піднялися в сні на напівзруйнований маяк? На думку Східного сонника в майбутньому ви зможете домогтися бажаного, якщо докласти багато сил.

Падаєте з висотки у сні? Вам, навряд чи вдасться в дійсності реалізувати свої мрії.

Бачити руїни

Побачили в сні, як сидите нагорі стародавньої фортеці, що постраждала від руйнувань. Такий сюжет свідчить про те, що всі чужі інтереси для вас вище власних. Навчіться відмовляти іншим в реальності.

Якщо в сні на ваших очах руйнується замок, то саме час перестати жити мріями. Сон, у якому ви бачите, як руйнується величезний хмарочос, говорить про те, що в житті вас чекають неприємності. Жіночий сонник радить уникати сварок і конфліктів.

Якщо серед руїн ви знайшли годинник, що не втратили привабливості, то можете сміливо реалізовувати самі божевільні свої проекти. Удача на вашому боці.

Зведення вежі

Якщо уві сні вам довелося будувати водонапірну вежу, то можливо наяву вам запропонують нову роботу з пристойним окладом і вище за посадою.

Якщо уві сні ви піднялися на висоту, щоб підвісити годинник, то в житті ви будете самі будувати власну долю.

Вежа з піску, що привидівся уві сні, символізує порожні мрії в реальність. А падіння висотного будинку — грошові труднощі і витрати. Така думка Осіннього сонника.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: