Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вагітна жінка до чого сниться?

Сонник вагітна жінка до чого сниться?

Вагітна жінка тлумачення сонника

Деякі люди вважають, що сни про вагітність бачать лише представниці прекрасної статі. Але багаторічний досвід підказує: чоловіки так само часто уві сні бачать жінок в цікавому положенні. І сонники знайдеться чимало цікавих, корисних тлумачень щодо того, до чого сниться вагітна жінка.

Можна лише відразу заспокоїти тих сновидиц, які і насправді чекають дитину. Для них бачення про «колезі» в цікавому положенні — знак виключно позитивний, вказує, що вагітність пройде спокійно. Сонник обіцяє, що пологи будуть легкими, малюк з’явиться на світ здоровим.

Кому наснилося

Дізнатися, до чого сниться вагітна жінка, можна тільки з урахуванням особистості сплячого. Якщо чоловікові примарилося, що він лежав у ліжку з дамою в цікавому положенні, то сонник натякає: сновидець в реальності може стати татом.

У соннику є ще одна цікава інтерпретація, що стосується матеріального становища сновидця. Якщо він бідний, то вагітна у сні пророкує неждана збагачення. Особливо добре, коли сновидець має борги і бачить уві сні жінку, що чекає двійню. А ось багатій людині сновидіння про дамочке на сносях, навпаки, може обіцяти величезні витрати, марні витрати, навіть бідність. Тому сонник не рекомендує підписувати важливі угоди і вести відповідальні переговори після такого бачення.

До чого сниться вагітна жінка, в якої почалися перейми? До хвилювань, тривоги, негараздів.

Невдалий шлюб — ось до чого сниться вагітна жінка юної незаміжньою сновидице. Сонник повчає, що поки сплячої красуні не варто заводити нагальних відносин з чоловіками, а проявити обережність і уважніше придивлятися до потенційних женихів.

Рада вкрай корисний, тому що за версією сонника поспіх, необачність у виборі супутника можуть призвести до того, що дівчина позбудеться честі і змушена буде виховувати дитину без батька.

Коли жінка бачить у сні пологи іншої дами, то їй теж доля підготувала неприємний сюрприз. Сонник підозрює, що сплячої треба пережити зрадництво, розчарування.

З різних джерел

Несподівану трактування пропонує Італійський сонник з приводу того, до чого сниться вагітна жінка. Виявляється, це прикмета, за якою сновидець ризикує потрапити під чужий згубний вплив або може серйозно захворіти.

На думку Цвєткова сон про даму в положенні пророкує дівиці обман, а дорослій жінці — радість. Чоловік, якому уві сні довелося зустріти незнайомку, готується стати мамою, стоїть на вірному шляху. Всі його плани і задуми успішно втіляться в життя.

Фрейд інтерпретує подібне сновидіння буквально, вважаючи, що жінка, яка побачила уві сні вагітну, і сама незабаром стане мамою. Чоловіку такий сон випадає в тому випадку, коли він і в реальності замислюється про серйозні стосунки з партнеркою по сексу і готовий стати батьком їх загальному дитині.

В сонник Мандрівника все набагато сумніше. Вагітна, за версією джерела, пророкує чоловікові погані вісті, небезпеки, хвороби.

Ще більш песимістичний прогноз Міллера. В його соннику вагітна, помічена у сні жінкою, — передвістя того, що у сплячої народяться непривабливі діти, і з чоловіком стосунки не складуться. А якщо такий сюжет спостерігала в нічний дрімоті незаймана, то їй може зустрітися непорядна людина. Саме він може знеславити, зганьбити сновидицу. А вона у свою чергу на довгі роки розчарується в чоловіках.

Що підкаже Езотеричний сонник? На жаль, в цьому джерелі вагітна жінка — знак того, що сновидець ризикує зазнати збитків, позбутися величезної суми грошей.

Ось і Симон Кананіт у своєму соннику застерігає: вагітна у нічний грезе — знамення поганих новин, втрат, віроломного поведінки близьких людей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: