Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вагітна дочка до чого сниться?

Сонник вагітна дочка до чого сниться?

Вагітна дочка тлумачення сонника

Ах, скільки хвилювань батькам може принести сновидіння про те, що донька вагітна. Але не варто думати, що це сон в руку, і насправді в родині очікується поповнення. Сонники, виявляється, є чимало цікавих трактувань до цього сюжету і досить несподіваних.

Мамині фантазії

Якщо мама уві сні бачить свою донечку в цікавому положенні, то в реальності відбудуться колосальні зміни. Вони так чи інакше торкнуться дочки. Як припускає сонник, ймовірно, що вона відправиться в далеку дорогу, змінить місце проживання, роботу або змінить сімейний стан.

Коли в нічний дрімоті мама помічає, що її вагітна дочка чимось засмучена, то наяву доведеться зіткнутися з низкою прикрих дрібниць, неприємностей. Все це, звичайно, змусить похвилюватися, але нічого страшного в підсумку не відбудеться.

А от коли вагітна донька сниться матері кілька ночей поспіль, то це відображення занепокоєння, тривог, терзають її в реальності. Щоб не мучили страхи вночі, потрібно спокійно подумати, що є причиною для хвилювань. Тільки відповівши на це питання, сновидица знайде душевну гармонію і звільниться від марних переживань.

Татова донька

До чого сниться батькові вагітна дочка? До того, що режим не може знайти в реальності спільну мову з оточуючими. Сонник підказує, що у сновидця натягнуті відносини з дружиною, дітьми або іншими домочадцями. Тому треба подумати, як зміцнити родинні узи, відновити взаємну довіру та повагу. Хто знає, може відверта розмова по душах розтопить кригу нерозуміння, байдужість, нудьгу.

Правда, в снотолкователях є й інші передбачення щодо того, до чого сниться батькові донька вагітна. Якщо дівчина в сні була щаслива, весела, то наяву справи татуся підуть на рідкість успішно, він помітно зміцнить своє матеріальне становище.

Але часом вагітна дочка уві сні батька є у той момент, коли чоловік має намір створити іншу сім’ю, подати на розлучення з нинішньою дружиною. Правда сонник уточнює, що сплячий не зробив кроку, все ще вагається, не вирішується зізнатися дружині, що закоханий в іншу жінку. Таке сновидіння вказує, що пора визначитися, здійснити вчинок.

Втім, таке бачення сниться і тим чоловікам, які просто застигли на роздоріжжі і не знають, як діяти в різних життєвих ситуаціях.

Тлумачення Міллера

Несподівані сюрпризи, шокуючі відкриття чекають того, хто уві сні побачив свою маленьку доньку в положенні,— стверджує психолог і упорядник популярного сонника Густав Міллер. Не виключено, що сплячий стане свідком безчинства, аморального проступку. І тут знадобиться рада професійного психотерапевта: не йдіть на поводу емоцій, тримайте себе в руках.

Вчинок, який стане несподіванкою, насамперед для самого сновидца — ось до чого, як вважає Міллер, приснилося, як малолітня мама народжує. Що ж може статися? У соннику кілька варіацій: сновидець може написати заяву за власним бажанням і залишити обридлий офіс або відразу порозумітися з опостылевшим партнером. І хоча зміни будуть сприйняті болісно, в підсумку стане ясно, що все, що сталося, тільки на краще.

Інші цікаві передбачення

До чого ще може приснитися вагітна дочка? Однозначно відповісти складно. Необхідно враховувати пригрезившиеся деталі. Так, якщо в нічний грезе сплячий приймає пологи, то по пробудженню буде чимось невимовно здивований, вражений.

Комусь терміново потрібна допомога, і сновидець не зможе відмовити — ось чому примарилось, як кровиночка з кругленьким животиком йде під вінець.

Сонник передрікає невдачі і розчарування тому, хто уві сні злився, що дочка чекає дитину.

Цікавий сюжет: ви виступаєте в сновидінні в образі чиїй-то дочки. Таке бачення вказує, що у вашій реальному сім’ї запанують мир і гармонія.

І нарешті, радість, випробувана в сні від того, що ви дізналися про вагітність дочки, пророкує благополуччя і успіх.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: