Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вагітна кішка до чого сниться?

Сонник вагітна кішка до чого сниться?

Вагітна кішка тлумачення сонника

У багатьох сонники кішка уособлює собою ворога, злостивці. Але зовсім іншим може бути прогноз, що якщо уві сні вона була помічена вагітної. До чого сниться такий сюжет? Однозначної відповіді немає, і тим цікавіше дізнатися, про що попереджають снотолкователи. Адже інтерпретація будь-якого бачення може помітно відрізнятися, коли вранці у пам’яті залишилися яскраві деталі. Наприклад, як виглядала вагітна кішка.

Версія Міллера

Психолог Густав Міллер вважає, що кішка у сні — погана прикмета, яка вказує, що недруги придумують все більш витончені способи, щоб нашкодити тому, хто спить. Тільки прогнавши або вбивши пригрезившееся тварина, ви в реальності зумієте засмутити підступи, сплутати карти недоброзичливців, — стверджує сонник.

Хтось намагається залучити сновидця до участі в шахрайстві — ось до чого, на думку Міллера, приснилася вагітна кішка та ще жалібно мяукающая. Треба бути напоготові, не піддаватися на провокації і не приймати сумнівних пропозицій.

Чиє тварина?

Ще більш точну розшифровку, до чого сниться вагітна кішка, підкаже, кому вона належить.

Якщо в нічний грезе з’явилася ваша домашня вихованку на сносях, то близькі люди підготували приємні сюрпризи, чимось вразять вас.

Явище уві сні злющої сусідської кошари не віщує нічого доброго. Сонник уточнює: на час Фортуна точно відвернеться від сплячого.

Неприємні вісті передрікає бродяча тварина, яка готується стати мамою кошенятам.

А якщо уві сні примітили вагітну кішку, яка живе в офісі на вашій роботі, то будьте особливо уважні з документами, обережні з товаришами по службі.

Товариш повідає якийсь секрет — ось до чого сниться його кішка в цікавому положенні.

Біла і пухнаста

Інтриги і всілякі підступи передрікає побачена уві сні вагітна кішка з білою шерстю. Якщо вона ще й живе у вас вдома, то сонник пастора Лоффа застерігає: тримайтеся подалі від хитрунів, які спробують втягнути вас у шахрайське підприємство, зробити учасником афери.

Треба задуматися про збереження сім’ї — ось до чого сниться заміжній жінці біла кішечка на сносях, — підказує сонник Цвєткова. Якщо спляча небайдужа до чоловіка, то їй терміново треба щось зробити, щоб відродити колишні почуття з його боку.

Незаміжньою сновидице бачення, в якому вона гладить брюхатую білу кішку, є натяком: зараз найкращий час для знайомств з потенційними нареченими.

Інші кольори

У Циганському соннику знайдеться тлумачення, до чого приснилася вагітної чорна кішка. Якщо це було баченням панянки, і уві сні їй вдалося зловити тварину, то незабаром вона познайомиться з хлопцем, який на перевірку виявиться закінченим егоїстом. Але якщо чорна вагітна кішка в опівнічної дрімоті дряпалася, то дівчині не варто розраховувати, що всі її мрії і бажання збудуться незабаром.

Уві сні з’явилася руда вагітна кішка — дівиці радять не вірити навіть близьким на слово. Саме найдорожча людина може обдурити, зрадити. А міс Хассе вважає, що чоловіку такий сонний сюжет віщує зустріч з персоною, щедрою на лестощі та підлабузництво.

Матуся з потомством

Молодій жінці буде цікаво знати, до чого сниться тільки що окотившаяся кішка з потомством. За Місячним соннику це передвістя швидкого вступу в шлюб і вагітність. Якщо спляча дама вже заміжня, то цей сюжет гарантує вигідні покупки, особливо якщо в приснившемся посліді було більше котів.

Цікаво, що у всіх сонники коти, куди менше зло ніж кішки. Напевно, тому що кошенята чоловічої статі, з’явившись в сновидінні, не пророкують тому, хто спить нічого всерйоз поганого, а лише дрібні клопоти і можна розв’язати проблеми.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: