Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вагітна мама до чого сниться?

Сонник вагітна мама до чого сниться?

Вагітна мама тлумачення сонника

Чому сниться вагітна мама?

Сон про маму, майже завжди добрий знак. Найрідніша людина сниться, коли в житті щось змінюється на краще, до майбутніх перемог і приємним сюрпризам. Але разом з цим, мама уві сні може попереджати або намагатися повідомити, про майбутні труднощі і перешкоди.

До чого сниться вагітна мама? Однозначно відповісти неможливо. В кожному випадку необхідно згадати всі подробиці сну, емоції які були присутні під час його перебігу, і звернеться за допомогою до сонником.

Довгоочікувана вагітність

Сон про вагітній мамі, який бачить дочка, обіцяє зміни в долі. Заміжні жінки, можливо незабаром самі стануть мамами. А дівчатам на виданні пощастить зустріти гідного юнака, який зробить пропозицію руки і серця.

По соннику Міллера якщо юнак бачить, що його мама вагітна, то всі плани і мрії його неодмінно здійсняться.

Буває і так, що мами вже немає в живих, а вона сниться дітям, причому, вагітної. Тлумачення такого сну пропонує замислитися над тим, що можливо ви втратили щось дуже важливе і цінне. Таке сновидіння це знак того, що доля дарує ще один шанс.

Коли вагітної сниться її мама в цікавому положенні, то, швидше за все, сновидицу просто турбують майбутні пологи. Наяву жінці, яка чекає малюка, потрібно трохи більше підтримки і турботи від оточуючих, а в першу чергу від батьків.

Благополучні пологи

Якщо ви бачите, як мама благополучно народила дитину, то за Місячним сонником, дуже скоро отримаєте ту річ, про яку пристрасно мріяли. А в разі, коли новонароджених у сні було двоє чи навіть троє, ваша майбутня покупка буде глобальною. Ви станете володарем нової машини, або нерухомості (квартири, будинку).

Приснилося, як самостійно приймали пологи у матері? Такий сон викликає панічні реакції, які не змусять себе чекати і наяву. А все тому, що настає нелегкий період у справах. Множаться проблеми, і вирішувати їх доведеться поодинці, не втрачаючи голови, — так трактується подібне сновидіння по соннику Хассе.

Побачити в сні, як народжує покійна в реальності мама, означає небажання завершити якісь справи. Подібний сон пряма і наполеглива рекомендація сновидінню терміново розквитатися з покинутими завданнями. В іншому випадку у нього виникнуть проблеми із-за цих «дрібниць».

Дуже цікаво тлумачиться сон, коли літній людині сниться його мама, в якої почалися перейми, через мить він спостерігає народження нової людини. Ця людина, між іншим, і є сам сновидець! А сниться таке до приголомшливим змін фінансового становища. Цей сон обіцяє дуже багато грошей.

Неприємні ситуації

Уві сні можна побачити вагітну маму, яка й насправді знаходиться на сносях. Якщо в сновидінні вона ще на ранньому терміні і робить все, щоб оточуючим не стало відомо про це, то наяву, мама подарує життя новому чоловічкові без зусиль, болю — швидко і легко.

Коли мама наяву точно не збирається народжувати, а сон саме з таким сюжетом, то значить, вашу матір чекають зміни. Втім, не глобальні. Наприклад, мама захопиться в’язанням, готуванням пирогів, або гірським альпінізмом…

До чого сниться мама, готова зробити аборт? Це сон-застереження про швидкої ймовірність безповоротної втрати чогось важливого і суттєвого в житті сновидца.

Ванга тлумачила сни, в яких бачать, як у мами стався викидень, як втрату підтримки і довіри з боку близької людини.

Сумні сни

Спостерігали у сні, як мама, народивши малюка, померла, значить необхідно посилити увагу до власного здоров’я. Є ризик підхопити інфекцію, отримати травму.

У Східному соннику пояснюють і такий сон: батько б’є матір за те, що вона носить дитину не від нього! Конфлікт на такому грунті між батьками обіцяє людині, хто спостерігав сон, великі витрати у сфері фінансів.

Якщо сниться мама, яка помирає під час пологів, причому гине і дитина, це знак того, що плани здійснити буде вкрай складно або зовсім неможливо. Швидше за все, не потрібно витрачати на це ні часу, ні сил.

У Жіночому соннику, є цікава трактування сновидіння, в якому у мачухи первісток народжується мертвим. Такий сон, виявляється, привід для оптимізму — сновидець отримає, нехай скромний, але прибуток. І за допомогою цих засобів залатає фінансові дірки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: