Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вагітна сестра до чого сниться?

Сонник вагітна сестра до чого сниться?

Вагітна сестра тлумачення сонника

Один з найцікавіших сюжетів, багатозначне трактующихся сониками, можна вважати той, в якому сплячі є сестра в цікавому положенні. До чого може приснитися таке? Схоже, що в реальності сновидець безумовно щось отримає, придбає. Заінтриговані? Тоді читайте всі прогнози щодо того, до чого сниться вагітна сестра.

Порада від Міллера

На думку упорядника популярного сонника Густава Міллера вагітна сестра уві сні — гарний знак, що обіцяє достаток, повагу. Втім, є важливий нюанс: нікому не розповідайте вранці про те, що бачили уві сні, інакше примхлива Фортуна відвернеться від вас, — попереджає Міллер.

Все починається з дитинства

Фрейд більш ґрунтовно підходить до трактування бачення про сестру в положенні. Психоаналітик впевнений, що цей сон відображає дитячі переживання, комплекси сплячого, які лише примножувались з віком. Тому сновидінню іноді так складно встановити контакти з оточуючими. А часом йому навіть здається, що він виявився «на узбіччі життя», і всі значні події проходять повз нього. Шкідлива і неправильна позиція.

До чого дівиці приснилося, що вагітна сестра народила? До того, що у панянки з’явиться симпатичний і солідний залицяльник, який незабаром зробить їй пропозицію.

А якщо такий сон випав на долю чоловіка, то в реальності перед ним відкриваються чудові перспективи. Сонник запевняє: будь-яку розпочату справу неодмінно завершиться грандіозним успіхом!

Родинні зв’язки

А адже сестра може бути рідна, зведеної або двоюрідної. Ось тому сонники зустрічаються різні тлумачення щодо того, до чого сниться рідна вагітна сестра або кузіна.

Ось, наприклад, якщо уві сні двоюрідна сестричка йде під вінець у положенні, зупиніться, озирніться навколо, адже це ознака того, що хтось страшно заздрить вам, намагається шкодити.

А коли в нічний фантазії кузіна з животиком що намагається вам повідомити, то в реальності ви напевно мучитеся тривожним передчуттям. Але не треба мучити себе даремно, чорні думки безпідставні і навіть шкідливі для психіки.

Іноді сон про кузині на сносях вказує на скромність, сором’язливість сплячої людини. А якщо ця родичка уві сні з’явилася вам вже на останньому місяці вагітності, то вранці чекайте известия. Швидше за все, воно буде радісним.

Будьте добрі і уважні

Трапляється так, що рідна сестра, насправді чекаючи дитину, сниться вагітної. Таке бачення, згідно снотолкователю, нейтрально. Вона лише служить продовженням думок, спостережень за родичкою протягом дня. Але все ж не буде зайвим проявити до сестрички трохи більше уваги, турботи, участі.

Доленосну зустріч пророкує снотолкователь Цвєткова того, хто в дрімоті помітив сестру з животиком. Схоже, що режим (спляча) насправді познайомиться з персоною, яка надасть протекцію, допомогу. Словом, змінить долю і життя кардинально.

Втім, вагітна сестра уві сні може з’явитися і того, хто ось-ось в реальності отримає підвищення по службі, зміцнить свій авторитет, досягне успіху.

Найнесподіваніші передбачення

Сонник міс Хассе теж пояснює, до чого сниться вагітна сестра. Такий сюжет підказує, що сплячий знайде нового друга, щирого, відданого, готового підтримати у важкий момент.

Жінці сестра в положенні може снитися напередодні романа з досить багатим паном, — запевняє сонник.

Довірившись Східному сонником, ви можете сподіватися на те, що скоро станете багаті, якщо в нічний фантасмагорії побачили, що в положенні відразу кілька сестер. І чим їх більше, тим більше нових джерел доходу з’явиться в реальності.

Дамі зрілого віку може примаритися вагітної зовиця (сестра чоловіка). Таке бачення означає, що спляча отримає спадщину.

Побачили уві сні кузину дружина, готової ось-ось народити? Тоді не прагнете дізнатися чужі таємниці, вони принесуть лише проблеми і нещастя. Якщо насправді у чоловіка немає сестри, то явище її в сні пророкує насправді крайнє здивування.

А от коли чоловік бачить вагітної своячку (сестричку дружини), у якій намічається двійня, то сонник попереджає: пора перестати скаржитися на долю, так як вона приготувала сновидінню чудові радісні сюрпризи.

До чого сниться покійна сестра вагітна? До того, що всі негаразди сплячого залишаться в минулому. Бізнесменам такий сон обіцяє успіх, прибуток. Самотнім людям здобуття другої половинки, сімейне щастя, матеріальне благополуччя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: