Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вагітний чоловік до чого сниться?

Сонник вагітний чоловік до чого сниться?

Вагітний чоловік тлумачення сонника

Сни про вагітному чоловікові

До чого може снитися така безглуздість, як вагітний чоловік? Як не дивно, але останнім часом активізувалися кандидати з числа представників сильної статі, яким не дає спокою заповіданий Чарлі Чапліним мільйон. Зовсім недавно на гроші легендарного коміка, які повинні дістатися першому чоловікові на сносях, намагався претендувати один американець, навіть демонстрував свій живіт на шоу Опри Вінфрі. Але, схоже, і його викрили в брехні, так як заповіданий внесок поки не виплачений.

Тим не менш, багато хто бачить у сні вагітних чоловіків. Це незвичайне сновидіння має свою символіку і багатозначне пояснюється сониками. Це дуже цікава загадка, розгадати яку, за силу кожному уважному до своїх відчуттів людині.

Ви і чоловік в незвичайному положенні

Приснився вагітний чоловік, — чекайте швидких змін. Якщо таке бачив уві сні жінці, то її чекає щось приємне і добре. Подібний сон для чоловіка може обернутися конфузом.

Бачити уві сні свого чоловіка вагітним, за Міллером, означає реанімацію почуттів. Вони придбають колишню пристрасть і запал.

Сон, про те, що в цікавому становищі опинився ваш брат або друг, передвіщає, що вам стане відома якась інформація, якою соромиться герой сну. Нелегкі часи вам уготовані на службі, якщо уві сні ви «зустріли» начальника з явним животиком.

Сон, у якому чоловік спостерігає вагітним свого батька, обіцяє розкриття родинної таємниці. А така ситуація, коли представник сильної статі відчуває себе дівчиною, а свою дружину бачить як би чоловіком, по соннику Ванги, свідчить про те, що у сплячої помилково розставлені пріоритети.

Спілкування з вагітним чоловіком

Ви цілуєте, пестите вагітного чоловіка, таке може наснитися того, кого насправді чекають незвідані поки емоції і почуття. При цьому їх сила і яскравість, а також позитивне сприйняття сновидцем, безпосередньо залежать від віку вагітного «дива». Чим вона молодша, тим краще.

Прийшла пора — готується до захоплюючої подорожі до водоймища в супроводі невеликої групи людей, з якими вас пов’язують тісні приятельські взаємини, якщо уві сні ви опинилися у воді з незнайомцем в цікавому положенні. По соннику Міллера, це може бути навіть міні-корпоратив з виїздом на природу.

А коли у сні, ви підняли руку на могутнього дядька та ще й з животиком, то насправді вам під силу буде подолати свої сумніви і комплекси, що заважають досягти нових кар’єрних вершин. Відмінний сон, що обіцяє відкриття широких перспектив у бізнесі, не втрачайте такий шанс!

До чого може приснитися комунальна кухня, де спляча жінка готує разом з вагітним чоловіком, та ще й консультується з ним з приводу рецептури деяких страв? Можливо, що сновидице підготовлені зміни до особистого і сімейного життя. Хто знає може за цим сном послідує пропозиція від чоловіка, готового взяти на себе частину домашніх справ, або, навпаки, на службі надійде пропозиція зайняти нову посаду з істотним підвищенням окладу!

Бачити уві сні, як приймаєте у чоловіка пологи, означає зародження нових традицій або правил в сім’ї, в робочому колективі.

Відчути себе юнаків в положенні

Молодій людині сниться, як він готується стати матір’ю, це означає, по соннику Міллера, поява в життя нових хобі, захоплень. Також сновидець може випробувати відчуття, незвідані їм досі.

Сон, у якому дівчина відчуває себе юнаків на сносях, обіцяє додаткові обов’язки на службі. Це ще і рада, — краще на час абстрагуватися від робочих процесів, наприклад, взяти відпустку, нехай навіть і за власний рахунок, а то і звернутися до лікаря за лікарняним.

Уві сні відчувати біль і напруга від переймів, означає для чоловіка прибуток. Якщо мучающимся в пологах дядьком себе усвідомлює спляча дама, то наяву їй чекають клопоти і суєта.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: