Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вагітність і живіт до чого сниться?

Сонник вагітність і живіт до чого сниться?

Вагітність і живіт тлумачення сонника

Сни про вагітність і животі

Цілком зрозуміло, що жінка, насправді чекаючи дитину, з особливим трепетом та увагою ставиться до сновидінь, в яких спостерігає вагітність. До чого сняться подібні сюжети, тим, хто готується стати мамою?

Якщо дама, тільки дізналася про своє цікаве положення, раптом бачить сон, у якому у неї вже великий живіт, то згідно соннику Деніс Лінн, таке може наснитися, якщо сновидица носить під серцем двійню.

Зовсім інше тлумачення, з психологічної точки зору, сну, в якому наяву вагітна жінка, не бачить живота, але все ж таки відчуває себе майбутньою мамою. Цей сон добру ознаку. Сновидице можна і потрібно розслабитися і заспокоїтися. Адже пологи, згідно сну, у неї будуть протікати без ускладнень, легко і безпечно.

Якщо жінці, не збирається народжувати, раптом сниться, що вона вагітна, то це непоганий сон, що обіцяє позитивні зміни в житті. Однак вони можуть бути затьмарені заздрістю недоброзичливців і пересудами з боку. Тому про намічені добрих перспективах краще нікому не розповідати заздалегідь.

Тлумачення сну про животику для дівчат і чоловіків

А до чого сниться вагітність молодим дівчатам, холостякам і обтяжених сімейними узами чоловікам? Більшість сонників обіцяє, що подібні сновидіння обіцяють позитивні нововведення в життя сновидцев. Це знаки прийдешніх змін на краще. А якщо сплячий ще і відчує, як дитина рухає ручками, ніжками або стукає по животику зсередини, то це вірний сигнал — прийшла пора без зволікань приступати до втілення самих грандіозних планів і амбітних проектів. Це сновидіння дуже точне і майже на всі 100 відсотків гарантує успіх! Важливо тільки не втратити час і терміново скористатися сприятливим періодом!

Сон, у якому чоловік спостерігає себе в цікавому положенні, за Менеги, має зовсім інше значення. В його соннику цей сюжет трактується, як рада негайного візиту до лікаря. Велика ймовірність того, що людина, бачив такий сон, вже «зловив» вірусну інфекцію, і чим раніше він займеться лікуванням, тим швидше одужає.

Дівчатам, поки не изведавшим плотських утіх, сни про вагітність, згідно з китайським сонником, треба побоюватися незнайомців сильної статі. У них серйозні, але, аж ніяк не шляхетні наміри. Вони можуть, і обесчесть незаймана, і принести їй інші неприємності.

Джентльмена, одруженого, але не планує стати батьком, сон в якому він бачить дружину вагітної, попереджає про несподівану звістку… У нього скоро все ж буде дитина! Плани були іншими, і ви хотіли пожити для себе? Доведеться від них відмовитися, адже малюк це диво, який привнесе в життя багато нового і радісного. Тим більше, якщо уві сні потенційний батько гладив живіт дружини рукою.

Що означає, якщо молодому чоловікові сниться його вагітність і кругленький живіт? Такий сон відображає деяку ненормальність у його реальних відношеннях з подругою. Хлопець повинен задуматися, а чи не перетворився він в смутного і безвольного підкаблучника, яким безсоромно маніпулює партнерка?

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: