Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вагітність до чого сниться?

Сонник вагітність до чого сниться?

Вагітність тлумачення сонника

До чого сниться вагітність

Наші сни — це не тільки відтворення якого-небудь сюжету в нічних мареннях, але насамперед це відображення емоційного стану людини, її переживань, думок і страхів. Найбільш вдалими можна вважати сновидіння про вагітність. Після них будь-яка людина ще довго знаходиться під впливом почуттів, які він відчував у сні. Інтерпретацій даного сюжету досить багато і для того, щоб детально їх витлумачити, розділимо всі можливі варіанти на окремі групи:

Бачити свою вагітність

Для юної дівчини такі сновидіння про власну вагітності пророкують не найкращий час для початку романтичних відносин. Крім того, подібні сни обіцяють всілякі чутки навколо неї, розмови та плітки, які засуджують стиль поведінки молодої особи в реальному житті і явне ігнорування нею правил суспільної моралі.

Якщо дамам постарше сниться, що вони знаходяться в цікавому положенні, то незабаром наяву їх чекають турботи та різні клопоти з причини виникнення проблем у родичів. Також сонник тлумачить такий сюжет як попередження про погіршення самопочуття через проблеми в шлунково-кишковому тракті, нирках або печінки.

Коли в реальності дівчина дійсно знаходиться на сносях, то для неї сон про вагітність або про пологи є нічим іншим, як знаменням сприятливого результату процесу народження дитини наяву. Коли майбутня мама відчуває почуття страху у своєму сні, то це пояснюється, насамперед, наближається терміном появи малюка на світ в реальності. Такі тривожні сни зазвичай дуже часто сняться дівчатам за кілька місяців до пологів і пов’язані вони з сильними емоційними і гормональними змінами в організмі.

Причинами неспокійних снів у вагітних жінок, у сюжетах яких вони проходять ультра-звукове обстеження і відвідують гінеколога, стають часті переживання за майбутнє немовля, а також цілком природні страхи перед швидкими больовими відчуттями в процесі пологів.

Якщо не яка народжувала дівчина бачить у сні себе вагітною і виразно при цьому відчуває поштовхи дитини в животі, то наяву незабаром це мрія стане реальністю, і вона зможе відчути в собі зародження нового життя. Сонник ж тлумачить цей сюжет, як поява багатообіцяючих перспектив в долі людини.

У своїх нічних мареннях чоловіки також можуть побачити себе в образі вагітного. Це означає зародження важливих проектів в голові сновидця, обдумування їм нових цікавих ідей. І треба відзначити, що мова йде про грандіозні і унікальних планах. Подібні сновидіння трапляються найчастіше у людей творчих професій з неординарним складом мислення.

Коли відомий стать дитини

Якщо жінці присниться, що вона виношує хлопчика, то наяву її чекає підвищення по службі, збільшення зарплати та інші прибуткові підприємства. Відразу в двох значеннях трактується дане сновидіння для незаміжньої дівчини: в одному говориться, що в реальному житті їй загрожують переслідування, плітки і злі розмови, спровоковані її любовними відносинами. Інше визначення сновидице обіцяє успіхи на професійній ниві або швидку зміну роботи, викликану регулярними конфліктами серед її колег.

Виношування під серцем дитину жіночої статі у сні передвіщає виникнення перешкод і утруднень в реальності. Дрібні негаразди і турботи чекають на юних дівчат, яким присниться вагітність дівчинкою.

Заміжнім жінкам треба бути на чеку, якщо уві сні вони дізнаються про те, що носять під серцем доньку. Сонник трактує такий сюжет, як можливу або вже явну зраду чоловіка. Для дівчат, які не перебували у шлюбі, даний епізод в сновидінні вказує на майбутні спокуси, з якими їй доведеться зіткнутися найближчим часом. Якщо вагітна у сні дізнається стать своєї дитини, то наяву це ознака може здійснитися.

Коли ж сниться, що вагітність обіцяє народження двійні, то в житті сновидца скоро настане повна безтурботність, внутрішня гармонія і душевний комфорт. Відмінні результати у справах обіцяє таке сновидіння молодій дамі: за твердженням сонника в реальному житті їй пощастить як у бізнесі, так і в любові, не виключено навіть знайомство з майбутнім чоловіком.

Чоловікам сни про вагітність двійнею пророкують не такі вже райдужні події. По-перше, сновидіння вказує на наявність в реальності постійних дилем, на неоднозначність у прийнятті рішень і у вчинках. Звідси поява почуття відчаю та спустошеності. По-друге, такий сон натякає на те, що сновидінню пора взятися за розум, перестати зловживати спиртним і постійно зривати свою злість на людях.

Якщо дізнатися уві сні про те, що майбутня двійня — хлопчики, то для вас це є знаком повного звільнення від будь-яких зобов’язань і клопоту. Юним дівчатам від такого сюжету варто очікувати в реальності заступництва впливової людини, який зможе посприяти її росту в кар’єрі. Чоловікам же зі сну близнюки будь-якої статі обіцяють нові вигідні пропозиції, контракти або зміни в особистому житті.

Ще більше благ і радісних подій пророкує знак, в якому людина бачить себе вагітним трійнею. Таке сновидіння служить провісником стрімких успіхів у справах, за якими послідує підвищення кар’єри, підписання вигідних контрактів. Також сюжет може бути витлумачений як знак заплутаності в любовних відносинах. Трійня вказує на створений сновидцем «трикутник» на особистому фронті.

Спостерігати за вагітними

Коли уві сні до людини є хтось з близьких чи знайомих в цікавому положенні, то це означає, що в реальності всі прагнення і грандіозні плани сновидця зможуть здійснитися, але тільки за умови, якщо він зробить все від себе залежне для їх реалізації. І швидше за все, для успіху цього підприємства йому доведеться звернутися до тим самим людям, яких він побачив уві сні. Сонник стверджує, що такі сюжети завжди обіцяють багатство і процвітання.

Найкращу подругу побачити вагітної уві сні, означає появу у того, хто бачить сон наяву спільного з неї інтересу, який призведе до суперництва між ними. Сварка з подругою в цікавому положенні в сновидінні попереджає про підступи заздрісників, готових нашкодити в будь-який момент. Такий сюжет розтлумачується сонником, як рада про те, що треба бути гранично обережною у вирішенні всіх справ, обачно підписувати документи і ретельно розглядати всі пропозиції.

Бізнесменам та підприємцям побачити в сні знайому даму вагітної означає, що їм доведеться найближчим часом до неї звернутися за допомогою. І той рада, яка дасть приснилася жінка, реально матиме позитивний вплив на хід подій у справах виробництва.

Коли сниться, що дочка завагітніла, то для мами, котра спостерігала за подібною картиною у своїх нічних мареннях, зовсім не означає, що їй треба бути готовою в реальності стати бабусею. Звичайно, таке сновидіння з’являється при сильному хвилюванні за свого вже дорослого дитини. Тому сонник пояснює, що такі сюжет приходять уві сні, як знак того, що в справах дочки все налагодиться, всі її починання приведуть до успіху, а у батьків дівчини буде реальний привід порадіти за неї.

Сестру побачити в положенні, значить у сновидця в реальності з’являться нові захоплення, плани, здатні змінити усталений уклад життя у всіх членів сім’ї. Таке сновидіння, згідно сонником, відображає ряд проблем, існуючих між рідними людьми. Тому після такого сну рекомендується залагодити всі конфлікти між домочадцями найближчим часом. Якщо цього не зробити, то у сновидця можуть виникнути фінансові проблеми, які спричинять за собою значні втрати в сімейному бюджеті.

Спостерігати за вагітною мамою уві сні, означає в реальності сильно переживати з приводу її здоров’я. Але сонник втішає і запевняє, що всі підозри і побоювання на цю тему марні. З інших джерел про материнської вагітності в сновидіннях можна дізнатися, що сниться таке до позитивних змін у всіх напрямках життя сновидця. І можливо, що в цих змінах величезну роль зіграють впливові люди, які зможуть посприяти в бізнесі або в особистих відносинах.

Коли ж чоловікові приснилося, що його дружина чи кохана жінка завагітніла, то йому пора готуватися стати батьком. Тут, як кажуть, сон в руку. Але якщо є місце підозрою, що дитина в утробі не від нього, то на це слід звернути увагу. В даній ситуації сонник вагітність може вказувати на те, що у обраниці сновидця є інтимні стосунки на стороні.

Чоловік в цікавому положенні

Як б протиприродно не звучало словосполучення чоловіча вагітність, але сни з такими сюжетами також можуть спостерігати люди і досить часто. І це зовсім не означає, що побачений хлопець або чоловік змінить або вже змінив свою сексуальну орієнтацію. Існує відразу кілька пояснень таких сновидінь.

Для сильної половини людства сонник дає відразу два тлумачення. В одному він каже, що такі епізоди, побачені в сні, тягнуть за собою зародження нових креативних ідей, успішно реалізувати які не складе особливої праці. Приснився вагітність чоловікові вказує на його чіткий склад розуму, організованість і хороший життєвий потенціал, завдяки яким він зможе добитися бажаних результатів у бізнесі. Для другого пояснення бажано запам’ятати всі відчуття, які сновидець відчував уві сні. Якщо відчував радість, прилив сил — значить наяву все піде так, як і було задумано. Але якщо чоловіка долали страх і сумнів, то в реальному житті його будуть чекати нестабільність і погіршення матеріального становища. Тут треба прислухатися до порад сонника і почекати з фінансовими операціями і прийняттям важливих рішень. Також необхідно уважно ставитися до всієї отриманої інформації і не довіряти різного роду чутками.

Деякі сонники розтлумачують сни про чоловічий вагітності, як прагнення сновидіння наяву стати батьком. Можливо, існують якісь перешкоди на шляху до реалізації цього бажання в реальному житті: може ще сновидець не визначився з вибором на роль жінки матері своїх дітей або ж у нього є проблеми зі здоров’ям, які заважають зачаття дитини.

Дізнатися новину про вагітність

До швидких змін і поворотів долі сниться людям, що вони дізнаються про вагітність. І від того, які емоції сновидець зазнав від цієї новини, залежить якими будуть ці зміни: позитивними чи не дуже. Звістку сприйняли спокійно — можна бути впевненим у тому, що всі справи вирішаться без особливих проблем, а чоловік, який спостерігав такий сюжет, скоро досягне бажаних результатів.

Коли ж людина уві сні дізнається новину і при цьому відчуває емоційні потрясіння в душі (як позитивні, так і негативні), то в реальності йому доведеться пережити стрес, після якого у нього з’являться нові цілі і прагнення.

Відчути справжню радість і щастя від новини про вагітність, значить наяву слід чекати на реальні зміни в житті. Не виключені просування по службовій драбині і різноманітні відкриття, обіцяють процвітання у власному бізнесі. Подібні сни для підприємців розшифровуються, як провісники вдалої угоди, підписання вигідного контракту.

Жінці почути новину в сновидінні про те, що її коханий перебуває в цікавому положенні, загрожує в реальності появою на своєму шляху підступної спокусниці, серйозно настроєна на те, щоб розладнати любовні відносини того, хто бачить сон.

Різні сни з даної тематики

Дуже часто люди в реальному житті переймаються переживаннями своїх близьких. Це призводить до того, що вони починають бачити себе в сні вагітними, якщо в їхній родині або в колі знайомих хтось знаходиться на сносях. А коли жінка, що виношує дитину, наяву засмучується з приводу поганих аналізів або її засмучують рекомендації лікаря, то рідні аналогічно відчувають ті ж почуття, що й вагітна. В результаті їм сняться такі сни, в яких вони носять під серцем дітей.

Але не тільки турботами про родичів викликані такі сновидіння, а й почуттям заздрості і явно вираженим бажанням народити дитину. В першу чергу, мова йде про дівчат, які робили всі спроби завагітніти, але досягти результату так і не змогли. Сон може стати передвісником того, що бажання завагітніти у того, хто бачить сон скоро здійсниться.

Якщо незайманій приснилося, що вона носить під серцем дитя, то їй в реальності загрожують неприємності, пов’язані з кривотолками навколо неї серед колег по роботі. Але такий сюжет може бути розтлумачений і по іншому: знак про вагітність дівчини попереджає сновидицу, що їй треба бути обережніше в любовних відносинах і не довірятися молодій людині, яка активно за нею доглядає. Можливо, що у хлопця немає серйозних намірів щодо неї, а суто власний інтерес.

Іноді подібні сюжети означають, що дівчатам наяву може зустрітися впливовий чоловік і, швидше за все, він виявиться одруженим. В його намірах буде схилити сновидицу до любовних відносин, тому в реальності їй треба буде втриматися від спокус, не слухати брехливих обіцянок і постійно пам’ятати про свою репутацію.

Коли жінка, у якої є вже дорослі діти, уві сні знову відчуває себе вагітною, то їй треба бути готовою до змін в особистому житті. Сонником такі сновидіння розтлумачуються, як поява в реальності того, хто бачить сон яскравих емоційних переживань, пов’язаних з романтичними відносинами. Можливо, попереду очікуються приємні поїздки, незабутні зустрічі, захоплюючі події.

Якщо жінка уві сні приховує про свою вагітність, то це може бути наслідком того, що вона колись була в любовних відносинах з одруженим чоловіком, про що сьогодні воліє не згадувати. Є й інше тлумачення такого сновидіння: дама тільки збирається закрутити інтрижку з чужим чоловіком і при цьому намагається приховати свої помисли від людей.

Несприятливий сон про небажаної вагітності. Він обіцяє сновидінню глобальні зміни в житті. І чим негативніше емоції, які виникають в сновидінні, тим крутіше буде поворот у долі людини, а він сам виявиться абсолютно неготовим до майбутніх потрясінь. Такий сюжет роз’яснюється сонником, як прояв безвідповідальної поведінки сновидця в реальності, його постійними страхами перед небезпекою і необхідністю щось змінити в собі. Попереджає людину про те, що скоро йому доведеться зіткнутися з цілим рядом зобов’язань, які його будуть дуже обтяжувати, але перекинути їх на чужі плечі у сновидця не вийде.

Повчальними можна вважати і сновидіння про позаматкової вагітності. Такі сни носять рекомендаційний характер, вони радять людині переглянути весь список своїх захоплень, бажань і прагнень. Можливо, їх занадто багато. Сновидінню необхідно подивитися правді в очі, реально зважити свої сили і тільки тоді приймати важливі рішення, від яких буде залежати його подальше життя. Такі сюжети бачать у своїх снах люди, пріоритети яких розставлені таким чином, що в їх плани не входять ні сім’я, ні діти.

Позаматкова вагітність може приснитися і жінкам, які дуже бояться зачати дитину. Пов’язано це з надуманими страхами про можливий викидень і з побоюваннями народити на світ хворої дитини.

Обман і розчарування обіцяє сон про помилкової вагітності. Сонник пов’язує такі сновидіння з виникненням перешкод на шляху до бажаної мети. Для жінки побачити такий сюжет у своїх нічних мареннях означає те, що незабаром вона зневіриться у власних силах і це сильно вплине на хід подій в житті того, хто бачить сон.

Також несправжня вагітність у сні є прямим натяком на те, що у сновидця склалися неправильні погляди на життя, його пріоритети оманливі, а ідеали не є прикладом для наслідування. Всі ці аспекти заважають людині реалізувати себе як особистість і збивають його постійно з вірного шляху.

Перервана вагітність у сні символізує побоювання сновидця, його страх перед невідомим майбутнім. Пов’язано це може бути з неспроможністю сплячого, з його постійними труднощами у фінансових питаннях і з відсутністю в його реальності моральної підтримки з боку близьких людей.

Для чоловіків подібні сюжети трактуються наступним чином: можливо наяву сновидець не хоче заводити спільних дітей з тією жінкою, з якою у нього є відносини на даний момент. Або має місце бути побоювання, що він не зможе стати повноцінним годувальником своєї родини. Якщо ж чоловік умовляє уві сні свою вагітну дружину зробити аборт, то наяву він зробить невірні кроки для реалізації будь-яких завдань у сфері своєї основної діяльності.

Побачений аборт для жінки вказує на те, що вона надмірно обережна в реальності. Сновидіння є сигналом того, що сновидице дуже скоро доведеться зробити складний вибір, не замислюючись над тим, як на це рішення відреагують її близькі люди і суспільство в цілому.

Тлумачення вагітності в різних сонники

Фрейд стверджує у своєму толкователе снів про те, що якщо жінка бачить себе вагітною уві сні, то це станеться з нею скоро і в реальному житті. Також такий сюжет може вказувати на те, що наяву вона відчуває незадоволення у відносинах з чоловіком, які перебувають з нею у близьких стосунках. Сон передвіщає швидку появу в житті того, хто бачить сон більш гідного супутника.

Для сильної половини людства Фрейд тлумачить сновидіння, де їх дівчини або дружини готуються стати матерями, як бажання сновидцев стати батьками в реальному житті. Якщо ж чоловіки спостерігають у сні за власною вагітністю, то їхні любовні стосунки наяву ускладняться непередбаченими обставинами, здатними привести пару до розірвання їхнього союзу.

Міллер у своєму соннику стверджує, що жінкам сни про вагітність пророкують сіре буденне життя з нелюбом людиною. Діти, народжені в такому шлюбі, не будуть наділені ні красою, ні якимись талантами. Для незайманих подібне сновидіння є знаменням наближається безчестя наяву.

Вагітних дам Міллер заспокоює своїм твердженням про те, що сни про сутичках і передпологових муках пророкують в реальності для сновидиц благополучний результат вагітності і швидке відновлення сил.

Провидиця Ванга вважала сни про вагітності для жінок віщими. В її пророцтва вказувалося і на те, що після таких сновидінь слід очікувати народження двійні. Незаміжнім панянкам, які спостерігали за сюжетами про цікавому положенні, Ванга радила придивитися уважніше до свого супутника, можливо його наміри не так чесні, як здаються на перший погляд.

За твердженням психолога Лоффа, сни про вагітності можуть спостерігати всі люди і це не залежить від віку і статі людини. Вчений асоціює процес виношування дитини з творчою натурою сновидця, з його сексуальною активністю і тягою до розкішного життя.

Коли дорослий чоловік спостерігає себе уві сні вагітним, то це служить відображенням його життєвої позиції в реальності. По-перше, у нього постійно виникають сумніви на ґрунті своїх можливостей зачати дитину. По-друге, він не відчуває задоволення в своїх відносинах з жінками.

Для дівчат, які ведуть активне сексуальне життя, сновидіння про вагітність є провісниками менструації. Такі сни можуть спостерігати того, хто бачить сон, які не планують завести найближчим часом дітей і постійно хвилюються з приводу позапланового зачаття.

Знайомлячись з усіма тлумаченнями сновидінь про вагітності, можна зробити висновок, що в першу чергу подібні сюжети бачать у своїх снах люди, схильні до емоційних проявів в реальності. Їх недовірливість і звичка приміряти на себе чужі переживання призводять до того, що, спілкуючись з вагітними жінками наяву, вони починають відчувати себе у такому ж становищі уві сні.

Багато тлумачі сновидінь сходяться в тому, що вагітність у сні є символом прибутку, успіху і процвітання. Поява на світ немовлят у нічних мареннях обіцяє людям просування по службі, початок нових творчих проектів, виконання заповітних бажань.

Особливо приємно усвідомлювати жінкам, що їх сон про довгоочікуваної вагітності в реальному житті може здійснитися найближчим часом.

Але в будь-якому разі, всі пояснення даного сюжету сходяться в одному — сни про цікавому положенні є важливими і правдивими джерелами інформації для сновидця. А для того, щоб зрозуміти, що обіцяло йому дане сновидіння, необхідно чітко проаналізувати всі епізоди сну і пригадати відчуття від побаченого. Тільки тоді можна скласти найбільш докладне тлумачення.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: