Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник варення до чого сниться?

Сонник варення до чого сниться?

Варення тлумачення сонника

Карлсон вважав варення кращим ліками, здатним позбавити від будь-якої хвороби. У цьому твердженні є дещиця істини. У солодкому ласощах містяться вітаміни, мікроелементи, що допомагають боротися з недугою. Але що віщує побачений у сні конфітюр: безтурботне життя або виникнення проблем на кожному кроці? Дізнатися це можна, згадавши найдрібніші подробиці мрії.

Версія Міллера

До чого сниться варення є? В особистому житті відбудуться позитивні зміни. Готуйтеся до запам’ятовується романтичної зустрічі та іншим пригод, — каже Міллер.

Пригощати варенням приятеля уві сні, значить, добре провести час з друзями і родичами.

Годувати солодкістю незнайомця — скоро ви зустрінетеся з новими цікавими людьми.

Варення в скляній банці сонник Міллера розшифровує як поява невеликих перешкод у досягненні цілей. Але якщо вереньице перелили в блюдце, події складуться оптимальним чином.

Ласувати млинцями уві сні з малиновим конфітюром — в реальності будете купатися в ласці. З полуничним джемом — до вибуху палких почуттів і достатку інтимної близькості.

За сонником пити чай з повидлом — до приємної зустрічі з співробітниками і начальником, можливо, запросять на свято.

Купили баночку варення — готуйтеся до незвичайної подорожі. Але якщо уві сні ваш персонаж продавав варення, значить, відправлять у відрядження, яка пройде легко і приємно.

Кулінар

Варили варення або повидло — в реальності ви плануєте новий проект. Місячний сонник підбадьорює: можете впевнено прийматися за його здійснення, задумане вдасться втілити в життя.

Почали пробувати свіжозварене варення? Сонник Фрейда каже: ваша нерозбірливість у статевих партнерах призведе до венеричних захворювань і проблем у спілкуванні з людьми.

У сні ви варили варення, яке підгоріло. Провидці не радять братися за щось нове. Всі проекти приречені на провал.

Ягоди

Є малинове варення — до взаєморозуміння і ніжності до чоловіка на довгі роки. Для одиноких сонник передбачає зустріч з судженим.

Полуничне желе Фрейд розшифровує як задоволення.

Вишневе варення без кісточок уві сні віщує щось приємне і хороші новини; з кісточками — до легким розчарувань і малим засмученням.

Привиділося чорничне або суничне варення? Східний сонник пророкує появу на порозі вашого будинку гостей. Смородинове асорті, конфітюр з чорної смородини мають таку ж трактування.

Лонго передбачав: якщо варили суничне варення, значить, все задумане вдасться здійснити. Удача на вашому боці, події складаються оптимальним чином.

Приснилося повидло з агрусу — готуйтеся до зустрічі з давніми знайомими або однокласниками.

З фруктів

Яблучне варення, з’явився уві сні, передвіщає зраду. Але провидці важко сказати, кого спокусять, вас або дружина.

Абрикосове варення з малини та інших ягід сонник розшифровує як отримання приємного сюрпризу від незнайомця.

Бананова пастила або джем з іншого тропічного фрукта в сні вказує на самообман в реальності. Уважно подивіться на те, що відбувається навколо вас.

Грушеве варення Місячний сонник трактує як вигідний продаж речей.

Айвове варення сниться до проблем, які виникли наяву, але не настільки серйозною, як здалося. Зберіться з силами і починайте їх вирішувати. Повірте, найскладніше зробити перший крок.

Можливі проблеми

Розлите малинове желе сонник розшифровує як повне розчарування в людях і життя як такого.

Уві сні пробувати вишневе або інше варення з кісточкою і виявити, що воно плесневелое — в реальності, вважаючи, що начальник і колеги налаштовані до вас доброзичливо, ви сильно помиляєтеся.

Спостерігали у грезе, як пліснявіє старе повидло — сонник віщує захворювання ШКТ. Щоб не допустити ускладнень, стежте за раціоном.

Забруднитися солодким ласощами з ніг до голови у сні, означає, заплямувати своє чесне ім’я. Потім «відмитися» буде дуже непросто.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: