Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вбити кішку до чого сниться?

Сонник вбити кішку до чого сниться?

Вбити кішку тлумачення сонника

Сонник у більшості випадків розправу над кішкою трактує як добрий знак. Адже тварина символізує ворога, підлість, лукавість. Розшифровуючи бачення зрозуміло, до чого сниться вбити кішку.

Але з іншого боку, ця тварина багато років живе пліч-о-пліч з людьми, довірять їм. Спроба знищити прирівнюється деякими тлумачами до зрадництва наяву.

Трактування Міллера

Психолог стверджує, що якщо уві сні ви вбили, або навіть з’їли кота це добрий знак. Не лякайтеся, в реальності ви звільнитеся від продажних друзів і заздрісників; звільнитеся від негативу і невдач.

Щоб правильно витлумачити значення сну, сонник Міллера, сонник рекомендує повністю згадати з’явився сюжет.

Тепер можна розслабитися

Традиційно провісники розглядають до чого сниться вбити кішку в декількох варіантах.

Якщо ви побачили, як чужа людина вбиває тварину і має намір їм закусити, сонник каже – в реальності хтось прагне захистити вас і рідних від потрясінь, пліток, інтриг.

Сприятливий символ, якщо уві сні кішку, вбила птах, пухнастий звір втратив багато крові, але потім ожив. Знайте, зараз ви в безпеці. Вам абсолютно нема чого боятися.

Поліпшення здоров’я

Цілителька Ванга, складаючи свій сонник, розглядала загибель кішки дуже сприятливий знак.

Якщо тварину було біле, хвороба відступить. До чого сниться звір чорного забарвлення? У тому випадку значення образу посилюється. Відбудеться вилікування від, здавалося б, безнадійних, хронічних захворювань.

Кров сонник розшифровує як родинні зв’язки. І її поява вказує, що здоров’я налагодиться у самих близьких людей.

Погані варіанти розвитку подій

Якщо вбити кішку уві сні виходить не з першої спроби, то поруч знаходяться люди, які прагнуть очорнити вас, нашкодити бізнесу, розладнати справи. Особливо погана ознака якщо кішка все ж вижила. Сонник передбачає безліч спроб зруйнувати плани.

Уві сні чорний кіт голосно кричав, і зумів подряпати вас? Будьте насторожі. Партнери по бізнесу спробують присвоїти вашу прибуток, звинуватять у порушенні закону, опорочат перед госслужбами.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: