Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вдарити по обличчю до чого сниться?

Сонник вдарити по обличчю до чого сниться?

Вдарити по обличчю тлумачення сонника

Зазвичай, бійку сонник трактує з негативним підтекстом. Розвиток сюжету, що закінчилося насильством, означає, що в реальності знадобитися або нападати, або захищатися, приймати доленосні рішення.

До чого сниться вдарити по обличчю? Тут, на жаль, теж нічим радувати. Вас очікують значні зміни, необов’язково в кращу сторону і необхідність зробити складний вибір.

Думка Міллера

Наносити удари руками або палицею в сні передвіщає великі сімейні скандали, сварки з коханим. Ляпас отримали ви? Міллер пророкує складності на роботі, напружені відносини в колективі, погіршення здоров’я.

Вдається відбиватися, сонник обіцяє досягнення цілей, при правильному поводженні, з урахуванням особливостей характерів оточуючих.

Інші тлумачення

Медіум Хасе тлумачив ляпас як образа. Наносити удар, віщує підлість від недоброзичливців. Отримати – потрапити у погану компанію. Уві сні бачите, як б’ють людину, в реальності чекають нескінченні причіпки і сварки.

Ісламський сонник даний сюжет трактує, як несподівані новини.

Заробити кулаком в щелепу. Сон нагадує про дотримання обережності або вказує на можливість змінити ситуацію в кращу сторону, так трактує сюжет сонник Нової Ери.

Ванга ляпаса уособлює з необхідністю діяти рішуче, не чекаючи підказок допомоги або третіх осіб, інакше реалізувати свої амбіції не вийде. Однак отримати ляпаса, віщує провал ваших планів.

До чого сниться, якщо завдали ляпаса захищаючи людину. Отже, в реальності, комусь з ваших знайомих потрібна допомога. Не залишайтесь осторонь чужої біди.

Захищати уві сні жінку від побоїв, наяву вас підставлять.

Кому наносили удари

Аналізуючи, до чого сниться вдарити по обличчю, жінці необхідно враховувати які люди фігурували у веденні.

Відшмагати по щоках матір — означає глибокі переживання про її долю, тривога про здоров’я рідної жінки.

Ляпас отримав чоловік або хлопець, Сучасний сонник, що вказує на можливість поліпшити своє сексуальне життя, перехід відносин на новий рівень.

Вдарити себе у сні – ваші вчинки викличуть бурю невдоволення.

За китайським сонником, якщо чоловікові приснилося, як він вдарив кохану, означає втрату чоловічої сили. Жінці бачення, де вона відважила ляпаса подруги або знайомої — віщує дружбу.

Ляпас приятелеві – вам пощастить, ситуація вирішиться на вашу користь; незнайомця – зрада, про який ви підозрювали станеться.

Зберігайте пильність

Багато тлумачі сходяться на думці, до чого сниться ляпас, вона передвіщає сварки образи в реальному житті.

І якщо вам довелося нанести удар близькій людині, наяву спілкуйтеся з ним дуже уважно. Не виключено каверзу з його боку, який призведе до гучного скандалу і довгим розглядів.

Битися з коханим у сні говорить про настання сприятливого періоду. Зараз ви зможете змінити в стосунках, то не подобалося, зробити їх краще. Чоловіку такий сюжет передвіщає наступ оптимального моменту для пропозиції руки і серця. Жінці сонник радить визначитися зі своїми прагненнями і почати діяти.

Однак Лонго вважав, що отримати ляпаса від коханої, значить, в реальності він піднесе неприємний сюрприз. Вдарив один, тоді чекає радість і виконання давнього бажання.

Сучасники трактують, якщо ви застали батьків у сні в розпал сварки, то в реальності побоюєтеся розлучення, і надмірно тисніть на свого обранця.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: