Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вдова до чого сниться?

Сонник вдова до чого сниться?

Вдова тлумачення сонника

Зустрілися з вдовою у сні — готуйтеся до виснажливим марним обов’язків. Швидше за все, справи, якими ви будете займатися, не принесуть ні матеріальної прибутку, ні морального задоволення.

По Міллеру

Психолог, пояснюючи, до чого сниться вдівство, говорить про неприємності, джерелом яких стануть недоброзичливці. Чоловікові, в грезе подарував вдові обручка, Міллер пророкує: ретельно продуманий проект приречений на провал.

Зберіться

Шкодували вдову? Греза обіцяє труднощі й прикрощі. Але у ваших силах зосередитися і швидко вирішити виниклі проблеми.

Уві сні відштовхнули вдову — скоро станеться якась неприємна подія, після якого ви можете розчаруватися в житті і впасти у зневіру.

Терпіння

Жінці, яка має в реальності чоловіка, привиділося, що вона стала вдовою. Сонник Закоханих пророкує проблеми з-за безвідповідальної поведінки чоловіка.

Феломена, якщо отыгравшей весілля жінці привиділося, що вона овдовіла, пророкує приємний сюрприз від чоловіка.

Чоловік, який одягає уві сні обручка на палець овдовілої леді, наяву розчарується в супутниці.

Романтика

До чого сниться бачити вдову? Зустріч розшифровується як знайомство з цікавою особистістю. Зав’язавшийся швидкоплинний роман виллється в прекрасне світле почуття і закінчиться весіллям, — пророкує Сонник для всієї родини.

Проявіть відповідальність.

Молодому чоловікові привидевшееся вдівство є попередженням: не забувайте якісно виконувати свої безпосередні обов’язки. Сонник звертає увагу: заради любовного пригоди не варто жертвувати хорошою посадою.

Необхідність вибору

Перебувати в сні поруч зі вдовою у жалобних шатах — вам доведеться вибирати, чим пожертвувати. Це буде або особистий комфорт, або щастя коханої людини.

Побачили жінку в чорному одязі на своїх похоронах Універсальний сонник пророкує: відправлять у тривале відрядження, де ви піддастеся ризику і неприємних сюрпризів.

Зовнішність і дії

Сонник від А до Я, трактуючи образ є в грезе, враховує, як виглядала і що робила вдова.

Молода — до вдалому збігу обставин.

Стара жінка уві сні, одягнена в траурні одягу — несподівано отримаєте погані звістки від рідних.

Усміхнена і весела — обіцяє бурхливі, але швидкоплинні стосунки з легковажною, безпринципною особистістю.

Плаче уві сні вдова символізує невірність обранця. Придивіться уважніше до чоловіка і помітите ознаки зради.

Вагітна, у вас з’явиться можливість здійснити заповітне бажання. Але сонник каже, що для цього потрібно зуміти розглянути шанс і скористатися ним.

Спочатку

Вдові, яка в грезе поховати покійного в реальності чоловіка, за твердженням Езотеричного сонника потрібно подумати про майбутнє. А якщо померлий чоловік одружився, то прийшов час для зняття жалоби.

Уві сні подруга овдовіла, залишившись без чоловіка? В реальності жінка потребує підтримки. Справу, яку вона затіяла, самостійно складно довести до кінця.

До чого сниться стати вдовою і вдруге вийти заміж? Нескінченне невдоволення, причіпки, норовливість — ось головні причини ваших невдач, — стверджує сонник від А до Я.

Зміни

Привидевшееся заміжжя вдови вказує на початок нового періоду в житті. Змінам піддасться не тільки матеріальний бік, але й міжособистісні відносини.

До чого сниться вдові одягати весільна сукня? В реальності вона скоро познайомиться з вражаючим і впевненою людиною.

Носіння чорних вдовиних одягу уві сні для жінки пророкує проблеми у відносинах з чоловіком. Ймовірно, через брак турботи чоловік почне змінювати.

Вигідна заручини

Дівчина, яка виходить в грезе заміж за вдівця, засмутиться вчинками своїх шанувальників,— каже Англійський сонник. Але з іншого боку у неї з’явиться шанс, що її чоловік виявиться люблячим і відповідальною людиною.

Грошові потоки

Єврейський сонник передбачає відчутні витрати, якщо у гості прийшов вдівець. Але зустріч з вдівцем на вулиці означає, що за запропоновану роботу оплата буде досить скромною.

Спілкування

До чого сниться розмову з вдовою? Наяву хтось із близьких людей піде з життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: