Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник веснянки до чого сняться?

Сонник веснянки до чого сняться?

Веснянки тлумачення сонника

Веснянки — веселі відбитки сонечка. Але з’явилися уві сні вони частіше віщують неприємності. Хоча багато залежить від того, кому ви їх побачили. Наприклад, розглядати їх у себе на обличчі в дзеркалі — до безлічі дрібних проблем. А помітити в людину стороннього конопушки, значить, в реальності зустрітися з незвичайною особистістю.

Прогноз Міллера

Уві сні приміряли роль конопатого хлопці (дівчата) — прийде усвідомлення, що складності несуттєві, і ви з легкістю можете позбутися від них.

Жінці, що побачила на своєму обличчі веснянки, сонник Міллера, сонник передвіщає безліч невеликих проблем, на вирішення яких доведеться приділити час і сили.

Ви в ластовинні

Оранжево-коричневі цяточки з’явилися на руках і інших частинах тіла? Відбудеться сварка з коханим. Ймовірно, ви розчаруєтеся в поклоннике і приймете рішення розлучитися. Але сонник звертає увагу: справжня краса не у зовнішньому досконало, а в щирості душі і благородство вчинків.

Для чоловіка греза, де його обличчя густо покрита сонячними відмітинами, віщує пригода наяву, яке спровокує його сльози. А сонник Ванги пророкує: у вас додасться обов’язків і турбот.

Феломена, якщо в баченні помітили появу конопушек і зраділи їм, пророкує щастя. Але коли веснянки засмутили вас — це рекомендація ставитися до життя серйозніше. Безпечність і легковажність призведуть до неприємностей.

Прагнули в грезе вивести конопушки? В реальності ви вибрали невірну стратегію. Намагаючись усунути наслідки неприємностей, а не їх першопричину, ще більше ускладнюєте стан речей.

Радість

Зустріти в сні руду дівчинку передвіщає наступ легкого і безтурботного періоду у житті. Ви будете щиро дивуватися змінам, поринете в безтурботну атмосферу, — передбачає Місячний сонник.

Пригрезился дитина з конопушками на обличчі? Ви кардинально зміните свою поведінку, ніж викличете бурхливу і позитивну реакцію оточуючих.

Уві сні запросили на тематичний дитячий свято, і ви розмалювали обличчя собі і дитині веснянками? Вам набридло одноманітне існування, тому займіться тим, що давно хотіли, але постійно відкладали. Незвичайне хобі, вигадування традицій привнесуть в життя яскраві фарби.

Руді люди

До чого сняться веснянки на шкірі юної дівчини? Очікується зустріч з персонажем, який доставить багато клопоту. Але знайомство матиме позитивний вплив, і ви почнете змінюватися, проявляючи свої найкращі якості.

Сонник зустріч з молодим рудим хлопцем розшифровує як знайомство з незвичайним чоловіком.

Велика кількість веснянок на чужім обличчі і тілі передвіщає реальності зустріч з дуже неординарною і незвичайною особистістю, дії якої прирівнюються деякими до ненормальності, — пророкує Східний сонник.

Сексуальний підтекст

У грезе ви цілеспрямовано малюєте веснянки, адже вони розбурхують коханця. В реальності будете розпусно поводитися з ледь знайомою обличчям, — віщує сонник Фрейда.

Жінці привиділося, що у неї народився дуже веснянкуватий дитина. Її таємна сексуальна фантазія —флірт з малознайомим хлопцем, завершується інтимною близькістю.

Уві сні у чоловіка наречена з конопушками — на роботі йому буде будувати вічка красива жінка.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: