Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вени на ногах до чого сняться?

Сонник вени на ногах до чого сняться?

Вени на ногах тлумачення сонника

Стан і зовнішній вигляд ніг у сні відображають вміння людини пристосовуватися до змін у житті. Якщо судини почали кровоточити, сонник звертає увагу, що ймовірність виникнення непереборних проблем різко підвищується. Крім того, даний сценарій свідчить про складнощі з рідними.

Трактування Міллера

Психотерапевт, розшифровуючи, до чого сняться вени на ногах, співвідносив їх з енергією здійснення бажань. Роздулися і опухлі судини свідчать про наявність труднощів у взаємодії з людьми, — говорить Міллер.

Стримуйте себелюбство

До чого сняться роздуті вени на ногах? Вас здолала надмірна гординя в сукупності з егоїзмом. Подивіться на свої вчинки з боку і починайте змінювати поведінку, інакше незабаром залишитеся зовсім одні,— пророкує сонник Лоффа.

Ваше зарозумілість — ось головна причина, чому з вами не хочуть спілкуватися,— таку розшифровку сюжетом дає сонник Стерви.

Подробиці

Якщо в грезе привиділися вени на ногах, наяву зверніть увагу на їх стан і здоров’я, — рекомендує Новітній сонник.

Кровоточать судини — бачення попереджає про підвищену ймовірність допустити глобальну помилку, приймаючи важливе рішення.

Порізані уві сні вени свідчать про вкрай низьку самооцінку і хворобливої реакції на будь-які зауваження.

Опухлі — віщують неприємне спілкування, «підкилимну метушню».

Здорові судини уві сні розшифровуються як успіх в подібному проекті. Не бійтеся діяти альтернативно, проявивши винахідливість.

Зберіться

Інших людей з кровоточить ранами поєднаний Сучасний сонник трактує як отримання неприємних звісток. А якщо людина ріже собі вени на ногах, значить, близької вам особи необхідна моральна підтримка.

Повний тлумач мрій, якщо уві сні рятували кого-то від втрати крові, пророкує: ваші оптимізм і жага життя допоможуть подолати труднощі.

Феломена опухлі судини розшифровує як збитки, які людина зазнає при спробі допомогти нужденним. Якщо в баченні помітили на ногах абсолютно здорові вени, провидиця повідомляє: хтось із вашого оточення наполегливо заважає займатися улюбленою справою. Але ви зможете впоратися з перешкодами, довівши проект до кінця.

Особисте життя

До чого сниться сон про хворих або поранених судинах? Відносини з обранцем погіршаться. Ви в буквальному сенсі будете розуміти один одного. Заміжній жінці сонник Закоханих трактує цей сюжет як поява приводів сумніватися в щирості дружина.

Юній дівчині рани на ніжках, з’явилися уві сні, передбачають нелюбимого нареченого. Провидці рекомендують відповідально підійти до вирішення про весілля.

Потрапили в лікарню? У реальності сильно посваритеся з рідним для вас людиною.

До чого сниться застати лікарів, схиленими над ногами другої половинки? Обранець нещирим з вами і буде змінювати.

Бережіть близьких

Мама з хворими ногами в баченні віщує важке захворювання матері. А коли кровоносні судини здулися і розпухли, існує ймовірність приєднання інфекції.

Езотеричний оракул поранені закривавлені нижні кінцівки уві сні розшифровує як невдачі в результаті несподіваних перешкод.

Благодать

Езотеричний сонник роздуті вени на ногах трактує як удачу. Вони лопаються? Рекомендується усмирити гординю.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: