Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник віник до чого сниться?

Сонник віник до чого сниться?

Віник тлумачення сонника

Чому приснився віник

Асоціації, що виникають при слові віник абсолютно різні, якщо про нього згадують чоловіки, то уявляють собі безтурботне проведення часу в доброї лазні. А ось у жінок, цей предмет найчастіше викликає сумні думи про необхідність забратися в квартирі. А до чого може сниться віник? Відповідь на це запитання, краще за все шукати в соннику, тому, що багато залежить від того в чиїх руках він перебував у сні, що і куди мілині. І безумовно, під час тлумачення сну про віник, потрібно брати до уваги і стать і вік сновидця.

Сонник Цвєткова пропонує таке пояснення сну про вінику — прокинувшись потрібно бути готовим платити за рахунками. Велика ймовірність того, що кредитори дружно почнуть вимагати віддати взяті у них в борг гроші. І доведеться скребти по засіках. Втім, сонник обіцяє і не таке «трагічне» розвиток подій, що може трапитися незапланована покупка, яка проб’є пролом у сімейному бюджеті. Людині, народженій взимку, бачити уві сні віник, вкрай неприємно. Це знак можливих хвороб, чи неприємностей на службі, які можуть загрожувати навіть втратою місця. Такий же сюжет уві сні, обіцяє молодим господаркам додаткові клопоти.

В соннику, складеному Міллером, віник обіцяє багатство і благополуччя. Але тільки в тому випадку, якщо уві сні він привидівся людям, чиї дні народження припадають на будь-який час року, крім зими. Якщо приснився новий, тільки що придбаний віничок, то життя сновидця буде багатою на враження та події. Втім, йому не доведеться найближчим часом економити— з фінансами теж усе гарантовано порядку.

До чого сниться віник по соннику XXI століття? Такий сон попереджає про сварку з досить егоїстичною обличчям. Сновидінню потрібно пам’ятати про безперспективність спору з такою персоною. Тому не псуйте свої нерви і не витрачайте сили на спілкування з такою людиною. Але, той же сонник обнадіює: якщо уві сні вам дарують або дають мітлу, то це точна ознака прийдешнього підвищення по службі.

Віник у сні можна розшифровувати, як зміни на краще. До такого висновку можна дійти, прочитавши тлумачення в Малому Велесовом соннику. Там же є і пояснення: такі зміни можливі з-за великої покупки, необхідність якої продиктована інтересами бізнесу.

Згідно соннику Мандрівника, віник уособлює собою відносини з представницею жіночої статі. Швидше за все, це може бути начальниця або педагог. Емоції, які були випробувані у сні, показові. Якщо ви були задоволені і раді, то і контакти з керівницею наяву будуть приязними і доброзичливими. А якщо відчули невдоволення, то доведеться помучитися з такою дамою.

Підмітати віником уві сні

До чого сниться віник, яким підмітають підлогу? Подібне сновидіння не можна трактувати однозначно. У цьому випадку багато залежить від деталей. Але в більшості сонників це дія пояснюють, як знак, що обіцяє успішне завершення якоїсь справи. Такий сон може передвіщати поліпшення фінансового становища.

Коли уві сні ви выметаете сміття за поріг, то в реальному житті будете змушені розкрити чужу таємницю. У соннику можна знайти таке тлумачення: метете віником, значить, чекає виснажлива і складна робота. Готуйтеся витратити на неї масу сил і часу. Найприкріше, що в результаті, навіть не впоравшись з цим завданням, ви не отримаєте прибутку. Розчарування та втому ось що віщує такий сон.

Коли уві сні ви подметаете підлогу, і сміття летить на всі боки, то прокинувшись, знайдіть книгу рецептів. Дуже скоро до вас завітає дорогий гість, і належить урочистий обід на його честь. Ви мілині уві сні чисту підлогу? Це добре, тому, що наяву майже незнайома вам людина, зробить для вас щось хороше і корисне. А ось якщо сварка на підлозі уві сні було предостатньо, то готуйтеся до сімейних чвар і сварок.

Відмінний знак, побачити уві сні березовий віник. За сонником це обіцяє сновидінню довголіття і міцне здоров’я.

Якщо уві сні довелося паритися, хвацько похлестывая віником по тілу, то саме час зайнятися профілактичними процедурами, корисними для організму. Після такого сновидіння багато фізіологічні процеси прискорюються. Тому поїздка в санаторій або курс масажу виявляться дуже дієвими. Людина буквально змінитися, помолодшає.

А ось сонник езотериків інтерпретує такий же сон по-іншому. Побачений у сні банний віник, це порада звернути увагу на кістки і суглоби. За цим сонником, побачений банний віник, якими активно користувалися в парній, може передвіщати сварку з найкращим другом.

До чого сниться віник, яким сновидець б’є себе? Такий незвичайний сюжет підказує, що з’явилася можливість, помириться з чоловіком, який був незаслужено і гірко ображена сновидцем. Саме після такого сну, настає найсприятливіший період для відновлення відносин. У сні ви били віником іншої людини? В такому випадку вам доведеться вирішувати: пробачити чи людини, який образив, зачепив вас. Проявіть прихильність і великодушність. Такий вчинок буде оцінений, і, помирившись з кривдником, ви поголить надійного товариша на довгі роки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: