Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник відьма до чого сниться?

Сонник відьма до чого сниться?

Відьма тлумачення сонника

Коли уві сні помічена зла чаклунка, то мимоволі злякаєшся. По-перше, такий сюжет, майже напевно, не викличе у сплячого приємних відчуттів. По-друге, прокинувшись, обов’язково задаєшся питанням: до чого сниться відьма?

Тлумачення сну про недоброї ворожки, насправді, залежить від емоцій, випробуваних в нічних мареннях. Якщо це був жах і страх, то й наяву можливі не найкращі наслідки. Коли відьма виглядає страхітливо, потворно, то це передвіщає сварки, навіть скандали.

Втім, бачити відьму в сні іноді не погано. Головне пригадати всі події та деталі сну, і звернутися до сонником.

Страшна і зла чарівниця

Якщо приснилася моторошна відьма, яка сипле прокльонами і навіть нападає, то це ознака прийдешніх неприємностей у справах по будинку. А ось згідно Сучасному соннику така фурія, помічена у сні, повинна послужити пересторогою — ви разюче легковажно, якщо не сказати недбало, ставитеся до своєї роботи. Пора б стати відповідальнішими, серйозніше і обережніше.

Майже таке ж пояснення сну про відьму, яка загрожує і пророкує біди, пропонує Універсальний сонник. Почувши злі слова з вуст неприємної дами, наяву зберіться з силами, сконцентруйтеся, і тоді, всі напасті обійдуть вас стороною.

Приснилася чаклунка у сні? Уважніше придивіться до оточуючих. Хто знає, може бути і серед них є недоброжелательница, яка не літає на помелі, але з усіх сил таємно намагається нашкодити вам. Така «подружка» може навмисне дати хибний рада. Обмежте спілкування з нею.

Симпатична і мила чаклунка

Відьми бувають різними. Іноді це симпатичні, милі, що володіють винятковими чарівними здібностями дами. Якщо вам пощастило зустріти таку уві сні, то наяву чекає знайомство з приємною жінкою, до думки якого варто прислухатися.

До чого сниться усміхнена відьма, не приховує своєї радості? Такий піднесений настрій чарівниці уві сні може обіцяти сновидінню якесь захоплююче, але дивне пригода наяву, яке швидше схоже на авантюру. Не спокушайтеся на такі пропозиції, їх наслідки можуть бути сумними.

Міллер також трактує подібний сюжет. Він вважає, що сновидіння можуть хитрістю втягнути в аферу, яка не найкращим чином вплине на його репутацію і матеріальний стан. Є ще тлумачення цього сну, — відьма в прекрасному настрої може передувати неприємності, пов’язані з відпочинком і розвагами. Тому є сенс тимчасово відмовитися від участі у вечірках і походів в клуби.

Таємні ритуали

До чого сниться відьма, произносящая змова? Таке сновидіння сприймайте, як рада. Швидше за все, сновидінню бракує в реальності впевненості у власних силах. В універсальному соннику є пояснення: йому потрібно бути трохи сміливіше, безпосередніше у спілкуванні. Якщо він піде цієї рекомендації, все складеться чудово, і з часом він стане душею компанії.

Сонник вказує, що відьма, варящая зілля, це ознака, що сновидець ризикує впасти в депресію, втративши всякий інтерес до життя. Подібну трактування дає Езоп, який вважав, що причиною затяжного душевної кризи може бути якесь захворювання або нервове напруження, в якому тривалий час перебувала людина, що бачила сон.

Інші пояснення до снів про відьом

Одна з найголовніших і загадкових здібностей справжньої відьми — це її вміння приймати різні образи і види. А ще вона може вільно переміщатися в просторі і часі.

В Універсальному толкователе снів, знайдеться докладне пояснення, наприклад, того, до чого сниться відьма, для якої не становлять перешкоди товсті стіни. Якщо чарівниця зненацька виникла перед вами уві сні, то це означає, що ви в реальності набули якесь унікальне знання або уміння. Дуже скоро зрозумієте це і навіть спробуєте довести людям свою винятковість. Але пам’ятайте, що це серйозно ускладнить відносини з ними.

Приснилося, що чаклували разом з відьмою? Випробувати себе в ролі мага в сні означає, що в житті буде причина для несказанного подиву. За версією психологів, сон може свідчити про те, що людина накопичує в собі негативні емоції. Зокрема роздратування чи гнів.

Чоловіків хвилює: до чого сниться відьма, в яку перетворилася їх подруга або дружина? На жаль, це знак того, що дорога жінка вже не відчуває минулих почуттів до сновидця.

А як пережити сон, в якому відьмою стала раптом теща? Наяву джентльменові доведеться проявити делікатність у спілкуванні з родичами і твердість у прийнятті рішень. Іншими словами, це той випадок, коли не варто прислухатися до порад членів сім’ї.

Сонник обіцяє, що за вбивство відьми в нічних мареннях, ніхто не понесе покарання. Навпаки, життя зміниться на краще. Хоча є інше тлумачення. У Сучасному соннику — це ризик помилки, що має фатальні наслідки для сплячого. Але там же є пояснення — чоловік, який спостерігав сон про відьму, деякий час повинен поводитися гранично обережно і стримано.

Шкідлива чаклунка, що переміщається в сновидінні по повітрю на мітлі, може бути доречними хвороба або поява в колі сновидця персони, яка стане джерелом проблем та конфліктів.А якщо відьма летить снилася хворому, то він скоро піде на поправку. Хоча в соннику йому рекомендують для цього скористатися способами нетрадиційної медицини.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: