Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник велетень до чого сниться?

Сонник велетень до чого сниться?

Велетень тлумачення сонника

Розуміючи, до чого сниться велетень, провидці приходять до різних висновків. В залежності від нюансів бачення реальності зіткнетеся з чутками, підлістю, перемогою чи радістю.

Версія Міллера

Несподівано з’явився уві сні поруч велетень розшифровується психологом як протистояння ворогам. Він зміг зупинити вас? Якщо так, то наяву зазнаєте поразки. Громадяне довелося рятуватися втечею? Міллер, складаючи сонник, обіцяв: в реальності здобудете перемогу.

Бізнес

Велетень загрожує — в житті настає невдалий період, поповзуть брудні чутки. Але коли він сидить або працює, значить, з легкістю зможете здійснити задумане.

До чого сниться добрий, доброзичливий велетень? Чоловік, скориставшись підтримкою впливових осіб, вирішить проблеми, що виникли. Злий велетень віщує могутніх недоброзичливців, які готуються перешкодити вам.

Східний сонник, якщо велетень виник з нізвідки, пророкує: ваш бізнес під загрозою. Щоб не прогоріти, доведеться битися з усіх сил.

Тікали уві сні від людей-велетнів — ви не зможете впоратися з виниклими труднощами. Правильніше буде відмовитися від прийнятого рішення. Наступного разу, перш ніж починати діяти, ретельно складіть план, — рекомендує сонник.

Громила не думає нападати, а навпаки, поклоняється вам. Гришина віщує: підсумки завершеного проекту будуть туманні.

Готуйтеся до проблем

Нападник чоловік-велетень пророкує невдоволення начальника. Сонник радить заспокоїтися і як можна швидше приступити до виправлення помилок, інакше підуть більш серйозні неприємності.

До чого сниться величезна жінка — дотримуйтеся межі дозволеного, якщо спробуєте привласнити чуже, провидіння поставить вас на місце.

У деяких випадках велетень у сні передвіщає появу жорстокого, підступного, підлого ворога, здатного на будь-низький вчинок.

Нюанси спілкування

Привидівся чоловік дуже високого зросту — в реальності ви недооцінюєте свого знайомого. Можливо, через зазнайства.

Уві сні побачили чоловіка велетенського зросту? Це добрий знак. Ви зможете перемогти недоброзичливців і добитися успіху у всіх ділових починаннях.

Подолання перешкод

Людожер, який з’явився у сні, є передвісником самотності, незадоволеності, смутку. Але якщо вдасться вбити його, то зможете розв’язати проблеми та досягти успіху.

До чого сниться закоханий бути велетнем? Їй не вистачає уваги і ніжності. Ви вважаєте себе провідним у відносинах і прагнете маніпулювати коханим. Однак сонник каже: якщо хочете зберегти близької людини, потрібно змінити переконання.

Іноді люди-велетні пророкують великі проблеми. Але сонник, якщо ви зуміли відбити напад, обіцяє, що і в реальності у всьому розберетеся.

Сприятлива трактування

Чоловік-велетень виявився добрим — в реальності вас чекає багато радості.

Уві сні змусили велетня тікати — нагородою буде гарне здоров’я, успіх і процвітання.

Зустріли доброго велетня — якщо ви потрапили у складне становище, сонник заспокоює: все закінчиться добре. Виплутатися з ситуації, що виникла допоможуть впливові люди.

Жінці привиділося, як уві сні вона перетворилася в велетень? В реальності вона стане володаркою пристойної суми грошей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: