Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вибух до чого сниться?

Сонник вибух до чого сниться?

Вибух тлумачення сонника

Вибух, що стався в сні, лякає, тому не дивно прагнення якнайшвидше дізнатися, що віщує греза. В реальності станеться сильний емоційний сплеск. Детальніше з’ясувати, до чого сниться вибух, можна, якщо згадати подробиці бачення, і що ви відчували при цьому.

Версія Міллера

Психолог впевнений: вибух бомби віщує спалах пристрасті. Буря емоцій змете все на своєму шляху і захопить в захоплюючий вир. Іноді Міллер трактує мрію як кардинальні зміни в житті. Якась подія змусить вас змінити свою думку про події, обірвати тяготящие зв’язку і почати все з чистого аркуша.

Сонник проведення підривних робіт розшифровує як невдоволення помилками знайомих і родичів.

Вибух будинку обіцяє початок чорної смуги. Щоб пережити несприятливий період з мінімальними втратами, намагайтеся ретельно обдумувати свої дії.

Пожежа і вибух у сні передвіщають неприємності на роботі, які можуть стати причиною звільнення. Вибух і вогонь, що з’явилися в грезе, означають конфлікт з начальством. Відповідально виконуйте свої обов’язки, інакше за витівки отримаєте серйозне покарання.

Атомний вибух

Якщо в грезе стався ядерний вибух, то доведеться кардинально змінювати звичний уклад життя. Виявилися однією з численних жертв? Універсальний сонник передбачає: наяву трапиться дивовижна подія, яка змусить змінити думку про ситуацію.

Атомний вибух Сучасний сонник розшифровує як отримання шокуючих новин про близьких або друзів. В результаті ваша думка про них кардинально зміниться.

Якщо побачили в грезе даний сюжет, сонник Езопа рекомендує переходити дорогу лише за правилами, так як суттєво підвищується шанс потрапити в ДТП.

Вибухає транспорт

Вибух літака віщує хвилювання і переживання. Велика ймовірність нервового зриву. Сонник Гришиній рекомендує відправитися у відпустку або хоча б на вихідні вибратися на природу, подалі від суєти і цивілізації. У спокої сили відновляться набагато швидше.

До чого сниться вибухнула машина? Езоп в цьому випадку передбачає засмучення, крах надій і розчарування у близьких.

Якщо пригрезился вибух авто, не беріть участі у спорах, уникайте людей, які викликають негативні емоції. У запалі ви можете зірватися і «наламати дров», про що потім пошкодуєте.

Інші події

До чого сниться війна і вибухи бомб? Якщо в грезе відчуваєте всепоглинаючу паніку, намагаєтеся втекти і сховатися, значить, в реальності буде складно стримувати емоції,- передбачає Езоп. Сонник попереджає: сварки і скандали в родині можуть призвести до розлучення і повного припинення спілкування.

Сонник Гришиній вибух розшифровує як початок нескінченних невдач. Насправді доля, прагнучи навчити вас витривалості та мужності, обрушила лавину невдач. Якщо після спалаху уві сні зуміли піднятися на ноги, Гришина впевнена у вашій внутрішній силі, яка допоможе з честю перенести всі випробування.

Розірваний снаряд у баченні пророкує потворну сварку з рідними та друзями.

Вибух газу у сні передвіщає низку якихось подій, які завдадуть шкоди вашому самопочуттю. Мандрівник настійно радить поїхати на кілька днів подалі на природу або відправитися в гості в інше місто.

До чого сниться жінці розрив снаряда, який спровокував кінець світу? В реальності очікується грандіозний конфлікт з коханою. Після цієї сварки відносини буде безглуздо відновлювати. Уві сні відбувалися масові руйнування? Значення видіння посилюється.

Феломена, якщо в грезе ви почули вибухи, пророкує несподівані перешкоди. Наприклад, практично завершений проект провалиться з незрозумілої причини. До чого сниться спалах? Наяву ви уникаєте якоїсь людини або ситуації. Але врахуйте, ховатися не можна нескінченно, розберіться з проблемою зараз, можливо, ви перебільшуєте стан речей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: