Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вірус до чого сниться?

Сонник вірус до чого сниться?

Вірус тлумачення сонника

Віщуни, розшифровуючи, до чого сниться вірус, мають на увазі не тільки патогенних мікробів, але й шкідливі комп’ютерні програми. В обох випадках греза передвіщає неприємності і несподівані проблеми. Наяву активізуються вороги, з’являться нові недоброзичливці. Але сонник рекомендує згадати подробиці бачення, деякі нюанси можуть кардинально поміняти значення мрії, передбачивши перемогу над недругами і початок вдалого періоду.

Версія Міллера

Підхопили уві сні вірусну інфекцію — психолог передбачає спілкування на неприємну тему і невелике погіршення самопочуття. Заміжній жінці сонник передвіщає розчарування в подружньому житті. Міллер каже, що вона сумує з того часу, коли була вільна наче вітер.

Якщо захворів рідна людина, спокійний перебіг справ порушить ПП.

Підхопили уві сні гепатит, що призвело до розвитку жовтяниці — Міллер обіцяє дозвіл неприємностей. Але якщо від хвороби постраждав інший персонаж — наяву напарник підведе, і ви упустите вигідну пропозицію.

Давні друзі

Уві сні шкідливий вірус проник у комп’ютер? Ви надто прагнете спілкуватися з новими людьми, заводити дружні відносини. Але провидці рекомендують не забувати про старих товаришів, приділяючи час їм теж.

Сонник, якщо ноутбук постійно піддається атаці вірусів, а ви видаляєте шкідливі програми, що передбачає: у реальності вдасться позбавитися від ворогів і недоброзичливців.

Перемога над супротивниками

Сонник, якщо запустили антивірусну програму, попереджає: у вас є вороги, про яких ви не здогадуєтеся.

До чого сниться очищати комп’ютер від шкідливих програм? Наяву зумієте налагодити корисні знайомства і позбутися від недоброзичливців.

А якщо ви виявили вірус і видалили його уві сні, то впораєтеся з сильним і впливовим ворогом.

Дотримуйтесь міру

Не вийшло «вилікувати» комп’ютер чи ноутбук? Недруг завдасть нищівного удару, який ви не зможете пом’якшити.

Знали, що програма заражена вірусом, але все одно запустили її? Сонник пророкує: захопившись своїми амбіціями, втратите розташування рідної людини. Також велика вірогідність потрапити в немилість до начальства.

До чого сниться заразитися вірусом грипу? Сучасний сонник пророкує відмінне самопочуття.

Нюанси мрії

Для більш повної трактування згадайте подробиці.

Змогли розглянути віруси і мікроби? Якщо будете чіплятися до дрібниць, станете посміховиськом.

Заразилися і захворіли в сні — зміни вас не порадують.

Знаєте, від кого підхопили інфекцію — у реальності цей персонаж стане причиною неприємностей.

Швидко вилікувалися — легко впораєтеся з бідами.

Уникайте причіпок

Підхопили вірусну інфекцію в грезе, оракул пророкує: почавши справу, зіткнетеся з несподіваними труднощами. Запорука успішного вирішення проблем — відсутність паніки і холодний розрахунок.

Зуміли побачити дрібні віруси — в реальності велику увагу надаєте дрібниць.

Відповідальне рішення

До чого сниться, якщо боїтесь заразитися від конкретної людини? Наяву належить зробити складний вибір, який буде пов’язаний з персонажем з мрії.

Вірусною інфекцією уві сні заразився близька людина — доведеться приймати рішення, в якому ключова роль відведена цьому родичу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: