Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник віскі до чого сниться?

Сонник віскі до чого сниться?

Віскі тлумачення сонника

Віскі вважається елітним алкоголем, і поява даного напою уві сні розшифровується як загальне визнання і успіх у справах. Однак, якщо він виявився низькоякісним, каламутним і гірким, прогнози невтішні. Але для отримання більш точного передбачення, до чого сниться віскі, необхідно врахувати всі нюанси мрії і заглянути в сонники.

По Міллеру

Привиділося, що п’єте віскі разом з багатими людьми? Хоча в реальності ви часто розчаровуєтеся, але робите все нові спроби виконати задумане. Сонник Міллера зазначає, що це дуже правильне ставлення до подій: використовуючи свою завзятість, зможете здійснити мрію.

Дегустація

Уві сні елітний алкоголь розливає і п’є персонаж з мрії, значить,попросіть близьку людину про допомогу і разом зумієте впоратися з неприємностями.

П’єте напій на самоті — захопившись своїми бажаннями, зруйнуєте добре ставлення близьких друзів. Щоб не було потім болісно боляче, сонник Цвєткова рекомендує вирішити, що важливіше: дружба, що триває багато років, або мрія.

Сонник Фрейда, якщо в грезе п’єте з келиха, каже: в інтимній близькості ви консервативні і задовольняєтеся одним партнером. Вживали напій прямо з горла — в сексі постійно відчуваєте бажання випробувати щось нове, раніше недозволене.

Бій посуду

Розбита пляшка віскі у сні вказує на надмірну прискіпливість до оточуючих. Ваші різкі, дошкульні висловлювання ображають друзів і знайомих. Якщо не хочете залишитися на самоті, Східний сонник радить змінити поведінку.

Випили алкоголь залпом, а келих розбили? Про вас розпускають брудні чутки. Постарайтеся бути як можна обережніше і не давати пліткарям приводу, інакше сильно постраждаєте із-за наклепу.

Уві сні впали, розбивши спорожнілі пляшки? Наяву відбудеться неприємна ситуація. Щоб не накликати біди, необхідно відразу прояснити спірні питання, — зазначає Місячний сонник.

Лікеро-горілчаний магазин

Велика пляшка віскі, яку ви придбали, віщує стрімкий кар’єрний зліт і підвищення доходів, — обнадіює Жіночий сонник.

Продавали в ночі елітний алкоголь — до безглуздих витрат і збитків наяву. Зверніть увагу на свої витрати. Вони суттєво перевищують прибуток. Зупиніться, найближчим часом додаткових доходів не передбачається.

Купили в магазині мутний віскарь уві сні, налита в пляшку сумнівної чистоти, — вам запропонують «тухле» дільце. Десять разів подумайте, перш ніж погоджуватися. Навіть якщо в підсумку все вигорить, то потім ви втратите набагато більше, ніж придбали.

Елітний подарунок

Дарували дорогий алкогольний напій сонник Ванги віщує знайомство з незвичайним і цікавим людиною.

Отримали в дар віскі хорошої якості — зустріч з давнім приятелем спрямує ваше життя по новому шляху. Але якщо це виявилася дешева бормотуха, знайомство принесе суцільні неприємності.

Придбали уві сні для подарунка, але самі його випили? Ваша удача багато в чому залежить від наявності впливових знайомих. Якщо мрієте виконати задумане, обзаводитеся корисними зв’язками.

Розкрили подарований віскі і випили її з горла? Весняний сонник рекомендує: прагнучи до підвищення на службі, будьте благородні, не використовуйте «брудних» методів. Якщо зазнаєте невдачі, то підтримка і добре ставлення колег допоможуть пом’якшити ситуацію.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: