Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник власна смерть до чого сниться?

Сонник власна смерть до чого сниться?

Власна смерть тлумачення сонника

Смерть – це процес, який не можна повернути, як з фізичної, так і психічної точки зору. Але, розглянути кончину в нічних мареннях – сприятливий символ. Наснилося, ніби ви померли – не сумуйте.

Безліч сонників, пояснюючи аналогічні сновидіння, мають спільну думку: померти уві сні – до тривалих років життя. Однак, варто взяти до уваги, що іноді, на пояснення бачення впливають нюанси, і тоді на зміну довгоочікуваного щастя прийде нещастя. Варто знайти пояснення, до чого сниться власна смерть в різних поясненнях.

Померти уві сні

Приснилося, що ви пішли на той світ – до тривалої і радісного життя, без наявності різних недуг і неприємностей, такої думки дотримується безліч сонників.

Бачиться, що ви перебуваєте лежачи на хірургічному столі, і можете розгледіти свій вигляд з боку, ніби ви померли – в майбутньому майбутньому в житті чекає щось незвідане (робоча діяльність, любовні зв’язки або розваги), що доставить вам усунення печалі і негативу.

Як вказує сонник, власна смерть в результаті автомобільної аварії визначається в залежності від деталей: ви отримали великі рани, біжить кров – наяву вам передбачається зіткнутися з безліччю проблем для реалізації поставлених цілей. Коли тіло залишилося неушкодженим – те, що ви задумали, реалізується в намічений час.

Реакція близьких і друзів

Ваші рідні і близькі плакали, розлучившись з вами назавжди – означає, насправді, ваші подружні стосунки дали тріщину. Ви найчастіше відбуваються не прийшовши до спільного виходу із ситуації. Сонник Міллера радить переосмислити власні припущення на взаємини з другою половинкою.

Бачити у сні, ніби родичі щасливі, що ви померли – таке бачення означає, що вас дуже люблять і цінують члени сім’ї в дійсності.

Мариться, що новина про вашої смерті, ні яким чином не позначилася на членах родини – до смутку, сумних подій, обіцяє Місячний сонник.

Дитяча смертність

Приснилася смерть вашого чада – в суттєвості ви втратите щось дуже дороге. Справа може стосуватися як фінансових цінностей, так і людських взаємин. Зберігайте пильність.

Бачиться, ніби смерть власного дитя ви перенесли, не хвилюючись, а навіть з радістю – чекайте незначних проблем. Однак коли ви плакали ридма над трупом дитини – наяву очікуйте приємних несподіванок та омріяних подарунків.

Розглянути уві сні смерть власної дитини, що недавно з’явився на світ, або ще не народженої – ті задуми, на які ви сподівались, не доставлять вам бажаного насолоди. В кращому випадку про них не згадувати і спланувати щось інше, обіцяє Східний сонник.

Помилка лікарів чи Божа милість

Приснився власний відхід з життя, а потім пожвавлення прямо під час похорону – в суттєвості подібне сонне видіння означає, що у вас є неприємності з виконанням завдань вищого начальства, однак не сумнівайтеся, що все закінчиться, як не можна краще. Ви зумієте виконати всі доручення.

Бачиться, ніби лікарі встановили вашу смерть, а ви в цей момент знаходилися не у свідомості і отямилися – ви переїдете на нове місце проживання, передрікає сонник Цвєткова.

Розглянути свою смерть за результатами невірного лікарського висновку лікуючого вас доктора – не варто довіряти жодній людині в майбутньому часі. Знамення однозначно: вас можуть ввести в оману приятелі, а чи вороги чекають слушного моменту.

Листок календаря

Розглянути у сні число своєї кончини на календарі – позитивний символ. Ймовірно, що такі числа допоможуть вам чим – небудь – можливий виграш в лотерею з подібною числовий комбінацією, або з вами станеться щось хороше, обіцяє Осінній сонник.

Коли вам приснилося, ніби ви померли в результаті насильства, і знаєте, в яке число це сталося – наяву будьте уважні найближчим часом і в поточний момент. Аналогічний сон обіцяє загрозу, пророкує сонник Хассе.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: