Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вмирати до чого сниться?

Сонник вмирати до чого сниться?

Вмирати тлумачення сонника

Помирати у сні? Дане бачення вселяє тривогу, але більшість провісників поспішають заспокоїти: вас чекає довге життя в доброму здоров’ї. Адже смерть уві сні зазвичай порівнюється з переродженням, придбанням нових якостей. Але для більш повного результату необхідно врахувати всі нюанси бачення.

Трактування Міллера

Бачити власну смерть уві сні в результаті захворювання, Міллер розшифровує, як ухилення від прямих обов’язків.

Побачили, як помер інший чоловік? Психолог пророкує — біда прийде звідки не чекали.

Зберіться з силами, залишилося небагато

Якщо в реальності ви займаєтеся масштабним проектом, а вночі привиділася смерть від втрати крові, сонник пророкує швидке його завершення. Кров в цьому баченні символізує життєві сили і енергію, втрачаємо вами. Залишилося трохи, і вам належить довгоочікуваний відпочинок.

Уві сні вмирати нескінченно довго, але вижити – справи у самому розпалі, перепочинку найближчим часом не планується.

Подолайте непотрібні хвилювання

Бачення про загибель часто турбують? Ви занадто боїтеся навколишньої дійсності. Сонник Фрейда радить розібратися і опрацювати свої страхи. Якщо не можете впоратися самостійно, зверніться за допомогою. Інакше ви до кінця життя будете відчувати в сні жах. Це негативно впливає не тільки на душевний спокій, але і на фізичне здоров’я.

Заслужена нагорода

Сонник дає цікаву трактування бачення » воскресати після смерті»: попереду важкі випробування, але коли вони завершаться, сновидця очікує щастя.

Існує ще одна, дещо схоже тлумачення:після банкрутства ви зумієте знову розбагатіти.

Боржник

До чого сниться виловити з води мерця, який, опинившись на березі, закашлявся і прийшов в себе? Наяву ви зробите людині неоціненну послугу.

Навколо безліч напіврозкладених чи знівечених трупів, які почали оживати? Сонник показує, що в реальності вас охопила паніка, неможливість тверезо мислити. Але з іншого боку, може, ви просто переглянули страшних фільмів?

Перевірте здоров’я

До чого сниться літати в небесах, а потім раптово впасти, розбившись на друзки. Даний сюжет трактується дуже негативно: чекайте важкі випробування і сильне невезіння.

Загинути від задухи уві сні — наяву провидці рекомендують в обов’язковому порядку перевірити органи дихання, дуже ймовірно, бачення вказує на початок серйозного захворювання. Якщо ви вижили, даний сюжет свідчить про брак енергії для виконання обов’язків.

Інші причини

На передбачення, до чого сниться власна смерть, істотний вплив робить спосіб відходу з життя.

Ви захворіли, були поранені, але в результаті залишилися живі. Сонник вказує на непохитну волю особистості і стійкість перед неприємностями.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: