Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник волохаті ноги до чого сняться?

Сонник волохаті ноги до чого сняться?

Волохаті ноги тлумачення сонника

Видалення волосся в давнину вважалося поганим знаком. Про це символізує безліч легенд і міфів, наприклад, повість про Самсона і Даліл, в якій наймогутніший людина в світі втратив всю свою міць після того, як позбувся волосся. Саме тому поява волохатих ніг у сні говорить про наближення благополуччя в житті сновидца. Для отримання більшої кількості інформації, слід вияснити деталі з сновидіння.

Різні тлумачення

Слідуючи соннику Міллера, якщо волохаті ноги сняться дівчині, їй належить займати лідируючу позицію у відносинах з нинішнім чи майбутнім чоловіком. Доведеться докласти чимало зусиль для погашення зароджуються на цьому грунті конфліктів.

Якщо уві сні була видна тільки одна волохата нога, авторитарність жінки може послужити причиною розірвання шлюбу. Варто частіше прислухатися до думки чоловіка, шукати компроміси. Тільки довіра і взаєморозуміння здатне врятувати руйнуючі відносини.

Дворянський сонник відносить до позитивного ознаку для панянки заміжньою. Належить отримання несподіваною великого прибутку, яка може виявитися спадком від невідомого родича.

Зі сну волохаті ноги дівчині говорять про те, що вона занадто багато уваги приділяє своїй сексуальності. У разі довгої і завитий рослинності оцінка сновидицей своєї майстерності в ліжку занадто завищена. Також варто уважніше ставитися до вибору сексуального партнера.

Страх перед майбутньою старістю і смертю — те, до чого сняться волохаті ноги, рослинність на яких мала світлий або сивий відтінок. Також існує вірогідність появи у сновидця екстрасенсорних здібностей, для використання яких необхідно важко і наполегливо займатися.

Якщо уві сні вам привиділися чоловічі волохаті ноги, володар яких вам не знайомий, не чекайте нічого хорошого. Ймовірно, у вашому житті завівся переслідувач, здатний нанести масу шкоди.

Згадайте почуття, які ви відчували в нічному видінні. Якщо вам було неприємно спостерігати за чоловічими ногами, насправді скоро виникне бажання розірвати всі зв’язки з нинішніми друзями і колегами. Проте зробити це буде непросто.

Поява в сні волохатих ніг може мати і елементарне фізичне обґрунтування. Наприклад, ви скинули вночі з себе покривало, замерзли, і за допомогою такого оригінального сновидіння мозок відреагував на холод.

Явище неголених ніг у сні чоловікові

Тлумачення сну волохатих ніг для людини, що починає кар’єру бізнесмена, містить досить сприятливу ознаку. Однак тільки у випадку, якщо в ролі володаря кінцівок виступав сам сновидець. Намічається виконання всіх намічених цілей, прихильність партнерів і відсутність активності з боку конкурентів.

Однак якщо нежонатому чоловікові наснився волохаті ноги, власницею яких була жінка, насправді скоро відбудеться зустріч з цікавою жінкою. У панянки буде досить сильний характер, який може як привернути вас, так і відштовхнути.

Якщо володаркою неголених ніг у сні холостяка виступала незнайомка, а сновидінню довелося голити зайву рослинність, варто чекати негативних змін у житті. Ймовірно погіршення матеріального становища.

Але те, незнайомі волохаті ноги до чого сняться хлопцеві одруженому, приховує в собі зовсім іншу інформацію. Сонник предзнаменует тому, хто спить завоювання верховенства в сім’ї, відповідальність за прийняті рішення і останнє слово в спірних ситуаціях.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: