Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник війна до чого сниться?

Сонник війна до чого сниться?

Війна тлумачення сонника

Повноцінно відпочити після продуктивного дня допоможе спокійний сон в теплій і затишній ліжку. Аналізуючи, до чого сниться війна, провидці прийшли до висновку, що наяву відбудеться важливе і не дуже хороша подія. Це може бути важка розмова, збитки, скандал…

Сон, у якому ви бачите військові дії, в будь-якому випадку, принесе вам тривогу, а стрілянина, вибухи — неприємні відчуття. Давайте ж розтлумачимо.

Трактування Міллера

Психолог розпочату війну трактує як неприємності на роботі та конфлікти в родині.

Уві сні жінці привиділося, як вона проводжала коханого на війну. Отже, в реальності їй стануть відомі якісь компрометуючі його факти.

Виявилися воєначальником — колишньому військовому сонник Міллера обіцяє прийняття на службу. Але бідняка чекає нещастя і неприємні новини.

Бачити солдатів, що відбивають атаку ворога, або бути в їх числі — для літніх і хворих людей цей сюжет у сні віщує смерть. Решту чекають нескінченні турботи і прикрощі. Не виключено, що доведеться ховатися від обов’язків.

Ваша армія програє у сні? Психолог передбачає несприятливі зміни в політичній обстановці країни, можливо, почнеться громадянська війна.

А якщо перемога на вашому боці, то в роботі додадуться добре оплачувані обов’язки, а в родині пануватиме гармонія.

До чого сниться бронежилет, шолом, автомат та інше обмундирування або зброю? Захопившись, ви зробите серйозний проступок або злочин. Також психотерапевт підказує: зіткнувшись з категоричним неприйняттям ваших ідей оточуючими, підете своєю дорогою.

Сучасний сонник

Бойові дії у сні пророкує близьку сварку в результаті непорозуміння. А якщо привиділося очікування бою, значить, попереду серйозна розмова або важлива зустріч.

Дізналися про оголошення військових дій? Сучасний сонник попереджає: спілкування з керівником не уникнути.

Світова війна передбачає фінансові труднощі. Поки є можливість, зробіть запаси на чорний день, тоді пережити несприятливий період буде простіше.

Стати свідком битви у сні — до розладу в сім’ї і появи складнощів на роботі.

Приймати участь в битві – зіткнутися з нестачею грошей в реальності.

Атомну війну Сучасний сонник розшифровує як докори совісті в результаті нечесного вчинку або переживання, що вчинене зло не вдасться приховати.

Про що говорять Гришина і міс Хассе

Побачене бій трактується Гришиній як нестійке становище в суспільстві. Щоб не втратити авторитет, необхідно докласти зусилля. Якщо брали участь у сні в битві — в реальності треба приділити увагу своєму здоров’ю, а при нездужанні звернутися до лікаря.

Під час боїв обидві сторони зазнають серйозні втрати, руйнуються цінності світового мистецтва — наяву сонник віщує великі складнощі на роботі, численні перешкоди в справах, скандали.

Програна війна уві сні, на думку Гришиній, означає несприятливі зміни в країні і нову революцію.

Міс Хассе розшифровує війну як початок великої, складної та відповідальної роботи. Щоб її виконати, потрібно докласти максимум зусиль.

Пророцтво Ванги

Провісниця впевнена, що битва під сні — несприятливий знак. Країну спіткає голодний рік, почнеться важкий час для її жителів. Особливо висока смертність серед молодих, так як у війнах вони гинуть першими, каже Ванга.

Брали участь у битві — сонник віщує біду, коснувшуюся ваших близьких. Якщо зазнали поразки, в реальності відбудеться велика трагедія.

Інші тлумачення

Сонник Канониты попереджає: битва пророкує проблеми в роботі і сильні переживання з цього приводу. Якщо вдасться сховатися від ворогів, полегшення буде тимчасовим. Але перемога в бою наяву передвіщає удачу в справах.

Еротичний сонник, якщо в грезе були солдатом, то дізнаєтеся про улюбленому неприємні факти, і це безмірно засмутить вас. Битва виграна? Зумієте прийняти його з усіма недоліками і будете щасливі.

Український сонник обіцяє отримання несприятливих новин, проблеми в роботі, сварки.

Мусульмани припускають: якщо в грезе місто обложили або на його вулицях йдуть бої, то наяву у цьому населеному пункті буде голод.

До чого сняться війна з царем? В країні спокій і стабільність. Якщо вдалося втекти від небезпеки, наяву знайдете радість.

Епізоди сну

До чого сниться війна, і ви є активним учасником, то незабаром вас чекає подорож. Таке сновидіння — це символ вашої втоми, нібито поклик організму, зупиниться від повсякденної суєти, і приділити час собі, своєму здоров’ю. Іноді те, до чого сниться війна, стає не вираженими бажаннями. Приміром, якщо вороги хотіли, але не можуть подолати, означає, що ви зміните своє життя кардинально, наперекір всьому.

До чого сниться війна з надмірною небезпекою, і можливою смертю, сонник говорить про прихованих бажаннях. Ви мрієте пов’язати своє життя з людиною, яка зараз перебуває у шлюбі. Якщо ви не берете участі в битві, а тільки бачите, що відбувається з боку. Таким чином, у вас з’явиться можливість побачити, як насправді до вас ставляться оточуючі люди.

Бомбардування в іншій країні — це заздрість з боку колег на роботі. А ось, бачити уві сні війну у вашому рідному місті позначає, що коханий чоловік гордий за вас і за ваші досягнення. Військові дії, що відбуваються у сільській місцевості — сонник говорить про те, що ваші родичі дуже скучили за вами, і хочуть швидше побачитися.

Перемога чи поразка у сні

Найбільше має значення, хто переміг у ворожому битві. Позитивний підсумок з вашого боку обіцяє вам безтурботне веселощі. До чого сниться перемога ворога — вас очікують неприємності на роботі. Як тлумачить сонник війна сниться до невизначеності в особистому житті. Особливо якщо уві сні, ви постраждали від значних втрат. Але якщо великий збиток був нанесений ворожими військами, то скоро, вас чекає неприємна розмова з родичем.

Для когось війна приносить славу і успіх, в той час, коли для інших тільки сльози і страхітливі наслідки. Так і після сну. Один сон, несе за собою радість, а іншого — смуток і можливість задуматися.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сонника ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: