Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вода в будинку до чого сниться?

Сонник вода в будинку до чого сниться?

Вода в будинку тлумачення сонника

Розшифровуючи, до чого сниться вода в будинку, провидці дають різноманітні прогнози. На трактування в першу чергу впливають чистота рідини і як вона проникла в квартиру. Ці нюанси можуть кардинально міняти значення мрії

По Міллеру

Психолог, якщо уві сні у будинок текла чиста вода, пророкує: в реальності у вашій сім’ї з’явиться багатий і впливовий покровитель. Також надається можливість підвищити життєвий рівень і придбати нову квартиру.

Але якщо потік брудний і мутний, сонник передрікає: у вашому домі оселиться недоброзичливець, який буде всіляко шкодити. Крім того, сонник попереджає про можливу пожежу.

Стікаючих вода з дому для правителів і заможних громадян віщує щастя і удачу. Сонник Міллера зазначає: якщо людина буде дбати про благо свого народу, то прославиться і знайде загальну повагу. Але біднякові така греза передвіщає неприємності, спровоковані дітьми або дружиною.

Потоп у сні, руйнує будинок, є стихійним лихом, що викликали хвилювання, що охопили особистість. Ви близькі до нервового зриву, якщо втратите контроль над емоціями, нашкодите собі та рідним людям.

Досада

Сонник, коли в грезе вода заливає весь будинок і ллється навіть зі стелі, вказує на невдоволення тим, що відбувається наяву.Не виключено, що ви давно мріяли зробити перестановку в квартирі або кардинально змінити коло спілкування,– говорить сонник.

Розвиток скандалу

Будьте акуратні, потоп у грезе часто є провісником небезпеки, яка загрожує вашому майну.

Якщо вода тече зверху так, що стеля валиться, готуйтеся до низки невеликих і великих конфліктів.

До чого сниться, що вдалося впоратися з затопленням в будинку? Провидці заспокоюють: хоча в реальності настає непростий період, ви зумієте гідно перенести випробування.

Боротьба зі стихією

До чого сниться стрімке потоп, коли будинок ховається під водою і тільки дах свідчить, що тут було будівля? В реальності відбудуться трагічні події, подолати які навряд чи під силу.

Якщо в грезе багато води в домі, на роботі навколишні ніби спеціально почнуть ставити палиці в колеса. А якщо вас затягнуло у вир, значить, неприємності загостряться, не залишивши вільного часу.

Брудна плітка?

Вода в будинку затоплює всі кімнати, але раптово спадає потік? Наяву зможете завершити важливий проект.

Що ще передвіщає багато води в будинку? Доведеться чимало спілкуватися. Про якість розмов судять по чистоті рідини, освітлення заливки квартиру. Якщо вона прозора, то світська бесіда не завдасть особливої шкоди. Але вода брудна й каламутна попереджає про вас пустять плітки, які принесуть серйозні неприємності.

Благополуччя

Провидці рекомендують враховувати, яка була вода в будинку. Наявність бруду вказує на появу несподіваних перешкод. Каламутна рідина – погіршення самопочуття, загострення хронічних хвороб. Чистий благородство і щирість особистості. У баченні будинок стоїть у джерельній воді? Наяву будете щасливим і багатим.

Ллється через поріг вода зеленого кольору? Сонник пророкує нову, престижну та високооплачувану посаду. Потік вирує, значить, у вашу голову прийдуть креативні ідеї, які допоможуть досягти успіху.

Житло затоплює іржава вода – щоб здійснити плани, потрібно не лінуватися і відповідально працювати. До чого сниться, що будинок затоплює студена водиця? Провидці відзначають: у вас та близьких родичів відмінне самопочуття.

Якщо вода заливає весь будинок, а ви з легкістю переміщаєтеся по її поверхні, значить, наяву відчуєте всепоглинаюче щастя і радість.

Захищайтеся

Сонник радить згадати, як вода потрапляла в помешкання. Якщо рідина просочувалася крізь щілини в підлозі недоброзичливці готують чергову підлість.

Б’ють із стін струменя вказують: вам загрожує небезпека.

До чого сниться багато води в будинку, якщо вона ллється зверху? Спроби змінити ситуацію приречені на провал.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: