Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вишня до чого сниться?

Сонник вишня до чого сниться?

Вишня тлумачення сонника

Солодкі плоди сонник розшифровує як приємні події наяву. Зокрема, поява вишні віщує зростання авторитету в очах оточуючих. Після цього вас чекають запрошення на цікаві зустрічі, компліменти. Нудьгувати не буде. Але це не єдина версія, до чого сниться вишня.

По Міллеру

Психолог, враховуючи, що ягода довго не зберігається, пророкує непостійність у гіршому сенсі цього слова. Сонник Міллера віщує: оточуючі не виконають узяті на себе зобов’язання, а ваші старання виявляться марними.

Описуючи, до чого сниться ягідка, психотерапевт каже про розчарування, сльози. Для народжених навесні і взимку це передвістя невдалої весілля.

Вишня з’являється у видінні, коли на ваші почуття не відповідають. Але якщо ви спробували 1-2 і більше штучок, очікуйте радісних сюрпризів. Ягода уві сні зелена – не поспішаєте, насолоджуйтеся поточним моментом, ці миті не повторяться.

Кулінарія

Пиріжки з вишнею сигналізують: вас ввели в оману, належить довго вишукувати правду. Універсальний сонник передбачає: можливо, ви самі не хочете бачити справжній стан речей і займаєтесь самообманом. Але життя рано чи пізно зніме рожеві окуляри.

Бачення, в якому ліпили вареники з вишнею, означає планування. Якщо вони акуратні і красиві, то майбутнє буде безхмарним. Криві і розповзаються уві сні вареники пророкують проблеми і неприємності.

Пригостили варениками – греза віщує підвищення доходів. Жінці сонник обіцяє несподіваний візит цікавого чоловіка.

Збір врожаю

Сонник, якщо в баченні збирали вишні, пророкує удачу у всіх справах. Вас чекає веселощі, хороші новини, приємні покупки, цікаві знайомства. Життя буде підносити сюрпризи.

До чого сниться рвати вишню, вибираючи найбільш налиті ягоди? В реальності чекає фінансова стабільність і щастя, – пророкує сонник Езопа.

Під час збору траплялося багато поганих і зіпсутих ягід – не намагайтеся відродити колишні стосунки. Всі ваші спроби приречені на провал.

Вишня на дереві символізує досягнення в очах начальника. Чим більше ягід висить на гілках, тим вище шанс отримати нову престижну роботу і підтримку шефа в реалізації ваших проектів.

Вживання в їжу

Вдалося поласувати вишеньками в грезе – Сучасний сонник передбачає отримання заслуженої нагороди, можливо, зроблять несподіваний подарунок, який порадує вас.

Інші трактування

До чого сниться стигла вишня, можна дізнатися, згадавши її смак. Він був солодким? Сонник Езопа віщує: скоро здійсняться ваші найзаповітніші мрії. Щоб їх наблизити, бажано не замикатися в собі, а активно спілкуватися з друзями.

Привиділася вишня в цвіту? Зав’яжуться нові романтичні відносини. А якщо у вас вже є кохана, то очікується сплеск пристрасті.

Червона вишня вказує на ваше невміння радіти життю. Найбільше ви любите порушувати заборони, відпочивати в розкішній обстановці, насолоджуватися романтику у стосунках.

Вишневе дерево з великими ягодами вказує на довірчі відносини в родині. А якщо ви не перебуваєте в шлюбі, оракул пророкує зустріч зі своєю половинкою і швидке весілля.

Вишня лежала на землі? Якщо впали великі ягоди, Феломена закликає бути обачними і не піддаватися почуттям. Підете на поводу емоцій – будете гірко шкодувати.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: