Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вода до чого сниться?

Сонник вода до чого сниться?

Вода тлумачення сонника

Вода — одна з глобальних символів. Саме вона є першоджерелом усього живого на нашій планеті, без неї неможливе існування людей, тварин, рослин. Якщо приснилися чисті і прозорі водяні потоки, то це бачення наповнене особливим змістом і має величезне психологічне значення. Спробуємо розтлумачити, до чого сниться вода, адже цей символ досить багатогранний. Сновидіння дивним чином переплетені з реальністю. В них ми переживаємо не тільки вже відбулися події, знову відчуваємо пережиті емоції, але і можемо побачити те, що чекає нас в майбутньому. А значить, якщо правильно розшифрувати сон, то можна вберегтися від втрат, помилок.

Природні джерела

По сонникам чиста вода — вельми сприятливий символ, який обіцяє задоволення, успіх, силу. Однак, для того щоб зрозуміти, до чого сниться чиста вода, потрібно пригадати, де саме ви її бачили.

Так чисті морські води пророкують тому, хто спить зміцнення фінансового становища. Втім, не дарма кажуть, що гроші псують людей. Тому сновидець повинен пам’ятати про таку небезпеку, ставши багатим, незалежним, натякає сонник.

А в древній Єгипетській міфології чисті прозорі озера ототожнювалися з внутрішнім світом людей. У багатьох сонники можна знайти схожу трактування такої картини. Вважається, що чистий озерна вода — це доказ внутрішнього спокою сплячого. Він перебуває в гармонії із собою і ніколи не поступиться своїми моральними принципами. Саме тому навіть у найскладнішій ситуації така людина поведе себе гідно, чесно, заслужить повагу, довіру оточуючих.

До чого можуть привидітися величезні простори чистої води? Сонник стверджує, що наяву з’явиться шанс реалізувати приховані таланти.

А якщо ви в сні милуєтеся безкрайньої водною гладдю, то цілком можливо, що в реальності ви жадаєте кохання, і уваги. А щоб отримати бажане, для початку самі проявіть співчуття, терпіння до близьким людям, наставляє сонник.

Життя швидкоплинне, як гірська річка. І якщо в нічний фантазії ви бачите, що в гірській річці води, чисті і прозорі, то в реальності для вас настає легкий, спокійний період. Втім, сонник застерігає: пам’ятайте про перешкоди і мілинах, які зустрічаються в гірських річках, так і на життєвому шляху. Якщо будете готові до випробувань, проявіть мужність і мудрість, тоді подолаєте будь-які перешкоди і перепони.

По пробудженню ви отримаєте добрі вісті — ось до чого сниться чиста вода, в якій хлюпочеться риба. А ще можливі приємні сюрпризи на службі, подарунки. Чим крупніше привидевшаяся риба, тим більша буде радісна подія, пояснює сонник.

Вагітній жінці сонний сюжет про рибок в чистій воді віщує народження доньки.

Рукотворні водойми

А ось якщо побачений водойму, заповнений чистою водою, створений людиною, то наяву доведеться подолати якісь перешкоди або, навпаки, стримувати свої пориви і емоції.

Сонник пояснює це так: межі басейну, фонтану або сховища стримують енергію води в неприродних рамках. Ось і сплячий зобов’язаний в силу ряду обставин жорстко контролювати свої емоції, дії, щоб уникнути лиха, неприємностей.

До чого може снитися басейн? Так як він має строгі геометричні форми, то сонник підказує: тому, хто спить в реальності чекають випробування. Швидше за все, вони будуть пов’язані з особистими стосунками, торкнуться любовної сфери.

Якщо пригрезившийся басейн заповнений чистою водою, то наяву можна покладатися на рідних і близьких, які у важкий час прийдуть на допомогу. До чого сниться такий сюжет жінці? До того, що вона може бути впевнена в порядності і вірності чоловіка. Одиноким сонник обіцяє зустріч з персонажем, який стане справжнім добрим другом.

Для скарг на самопочуття, здоров’я найближчим часом не буде приводів — ось до чого сниться ванна, заповнена чистою водою. Таке бачення обіцяє вагітної благополучний дозвіл від тягаря, народження міцного малюка.

Втім, цей сон має не надто позитивне тлумачення для молодих сновидцев. Їм він пророкує хвилювання і проблеми, що стосуються відносин з коханою людиною. Не виключено, що станеться розрив відносин з причини взаємної недовіри, накопичених претензій. Цього можна уникнути, якщо ретельно обдумувати свої вчинки і слова, наставляє сонник.

Досить цікаво тлумачення щодо того, до чого сниться чиста вода, що ллється з крана. За версією сонників це символ єднання свідомого і несвідомого. Вода у даному випадку знаходиться під напором в строго обмежених межах і тільки в останній момент виривається на волю». Так і людина, переживаючи, обдумуючи щось, болісно шукає єдино вірний вихід. І як не дивно, правильним буде рішення, подсказанное інтуїцією в саму останню мить. Тільки не можна гальмувати, треба сміливо і рішуче діяти, тоді успіх гарантований.

Помітили уві сні колодязь з чистою водою? Сонники це знак того, що перед сплячим відкриваються унікальні перспективи. Треба не гаючись скористатися цими можливостями, щоб отримати нові знання, задоволення, враження. Правда іноді для цього потрібно виконати ще одну умову: повернутися до своїх витоків, щоб поспілкуватися з родичами, давніми друзями, відвідати місце народження.

Сонник дасть більш точну розшифровку полуночному баченню, коли враховується розмір пригрезившегося водойми з кришталевими водами. Так, скажімо, ставок не настільки величезний як море або океан. Значить, і події, прийдешні в реальності після сну про ставку, не так помітно позначаться на долі сновидця.

Втім, щодо ставу з чистою водою сонники можна знайти багато цікавого. Нехай події в житті будуть не стільки масштабними, але зате вони точно сприятливо позначаться на справах сплячого. До того ж ставок можна вважати майже природним водоймищем, а, значить, отримавши гроші, сновидець зуміє правильно розпорядитися ними.

Купатися, плавати, тонути

Ще більш докладне тлумачення про те, до чого сниться чиста вода, сонник дасть в тому випадку, коли після пробудження людина може згадати, як взаємодіяв з нею.

Можна бути впевненим в тому, що вас чекає успіх у будь-якому затіяному заході, якщо привиділося, що ви купаєтеся в кристально-чистих водах. А от коли ви переодягаєтеся після купання в нові чисті одягу, то в реальності вдасться відновити втрачені позиції, зайняти вагоме становище в суспільстві або отримати більш важливу, високооплачувану посаду на службі.

Сон про те, що ви, скупавшись, не можете знайти свій одяг або змушені одягати старі, непотрібні предмети гардероба, вказує на ймовірність реального невідповідності бажань і можливостей. Іншими словами, сонник попереджає: треба бути трохи скромніше, порівнювати свої бажання з ресурсами і потенціалом.

До чого молодій жінці може снитися, як вона плаває в чистій воді з приятелькою? Це добра ознака, що підказує, що зовнішні або душевні якості того, хто бачить сон високо оцінять оточуючі. До того ж на її недоліки і недосконалості ніхто не зверне уваги.

За сонником купання, плавання в чистих водах передбачають добрі зміни в долі. Але є і прикрі тлумачення. Наприклад, сон, у якому ви бачите, що пливете поруч з коханою людиною, може передувати несподіваного прощання, розлуки.

Якщо в сновидінні ви поринаєте в чисту воду, то сміливо сподівайтеся на те, що наяву зумієте поставити крапку в тривалому процесі, тяготящем вас справі. Причому все завершиться досить вдало для вас, обіцяє сонник.

Одиноким подібний сюжет пророкує набуття «другої половинки», зустріч з людиною, яка стане вірним супутником по життю, подарує турботу, любов.

Цікаве, незабутня подорож в компанії непересічних особистостей — ось до чого сниться, ніби інший персонаж пірнає в чисті води. Але сонник уточнює: якщо безстрашний нирець летить вниз з величезної висоти, то в реальному житті може статися щось незвичайне, екстремальне.

Багато людей, які пережили нічний кошмар про те, що тонуть у воді, задаються питанням, до чого снився такий жах? Нічого страшного і поганого, заспокоює сонник. Навпаки, таке бачення свідчить про раціональність і розсудливості сплячого. Більш того, у перспективі можливе підвищення по службі, зміцнення соціального становища. Але для цього треба докласти певних зусиль.

Коли в нічний фантазії кидаєтеся на допомогу потопаючому, знайте, друг чи близька людина може опинитися у важкій ситуації, і йому знадобиться ваша допомога.

Інші водні процедури

Зустрічі, знайомства — ось що сновидіння пророкує про те, що ви вмиваєтеся чистою водою. У реальності це може бути вечір випускників, запрошення в гості, сімейне торжество або великий корпоративний свято. Примітно, що в соннику є прогноз подальшого розвитку подій: не потрібно нічого планувати на найближчі вихідні, тому що сновидець отримає цікаву пропозицію або запрошення. А ще такий сон може передувати низці клопоту. Втім, вони будуть приємними, пов’язаними з підготовкою до якогось свята або пікніка.

А ось миття рук уві сні — це ознака того, що в дійсності вдасться повеселитися на славу. Якщо ручки були брудними, теж непогано, так як чекають солідні грошові надходження в бюджет сновидця. Але якщо забруднені долоні погано відмиваються, знайте, доведеться вирішувати якісь проблеми, причому, не сподіваючись на допомогу з боку. До того ж, як зауважує сонник, таке бачення — це попередження, що сплячий може вплутатися в авантюрне підприємство, що загрожує поганими наслідками.

Іноді чиста вода уві сні — це поганий знак. Скажімо, хлещущая з-під підлоги вказує на підступи недругів. І якщо вона б’є під сильним напором, то вороги задумали щось дуже страшне.

У той же час краплями сочащаяся зі стелі чиста водиця у сні — це ознака непередбачених доходів, прибутку. Можливо, що сновидець отримає премію або навіть відразу стане багатим спадкоємцем.

До чого снилося, що чиста вода розлита по підлозі? Не виключені неприємності, проблеми, перешкоди. Але одночасно всі напасті будуть компенсовані тим, що в долі сплячого відбудуться якісь позитивні зміни.

Пити або набирати в посудину

По сонникам пити чисту воду дуже добре. Це передвістя того, що сплячий набереться сил, зміцнить імунітет. Інші трактування подібного бачення обіцяють любов, поповнення в сімействі.

Коли уві сні воду п’є інший персонаж, спробуйте пригадати: не відомий він вам насправді. Адже саме йому потрібна буде ваша допомога, заступництво.

Насторожитеся, якщо уві сні довелося пити чисту, але теплу воду. Можуть виникати складні ситуації. І якщо, вирішуючи проблеми, покривите душею, то всерйоз осложните відносини з оточуючими.

А ось втамовувати спрагу холодною водицею уві сні непогано. Так, життя підготує вам сюрпризи, настають істотні зміни, але в підсумку вони підуть вам на користь. Хоча спочатку ви можете злякатися цих нововведень.

Доля прихильна до того, хто уві сні наливав чисту воду в глечик або іншу посудину. Так, наприклад, молода людина після такого бачення може зустріти дівчину своєї мрії, одружитися з нею і жити щасливо.

Пригощаючи в опівнічної грезе кого-небудь водою, наяву ви сприятимете того, що він отримає пристойний прибуток. Так що задумайтеся, якщо дали напитися уві сні персони, яка в реальності вам явно не симпатична.

Уві сні набирали чисту криничну воду? Тоді скоро здійснити вдалу покупку на вигідних умовах. А якщо наповнювали ємність чистої річкової водицею, то зможете зробити прорив у бізнесі або влаштувати особисте життя: вдало оженитися (вийти заміж).

Тлумачення Густава Міллера

Якщо ви побачили прозору воду, то Міллер тлумачить, як передвістя перспективи розвитку справ і отримання сюрпризів. Пити чисту, свіжу воду — до сприятливим завершениям розпочатих справ, і навіть найсміливіші сподівання будуть втілені в реальність.

З одного боку, вона, на думку Міллера, пророкує приємні зміни, вдалі операції з нерухомістю й іншим майном. З іншого — може служити попередженням про які загрожують збитки. Так станеться, якщо уві сні людина замочив ноги в каламутній воді. А якщо в будинку потоп, по стінах струмує темна вода, і потоком забирає пожитки, то потрібно бути напоготові: поруч причаїлися підступні особистості, вони справляють на вас негативний вплив, попереджає Міллер.

Дізнатися, до чого сниться брудна вода, допоможе сонник Міллера, який свідчить, що каламутність — це небезпека і смуток, замінюють колишню радість. Напитися нечистої води — передвіщає вам хвороба. Демонструє сновидіння, в якому ви повністю опинилися в брудній воді — гіркі помилки і болісні засмучення.

Не можна випускати з уваги момент, де вода займає велику територію. Тому багато чистої води тлумачиться як успіх і матеріальне благополуччя. Якщо вода приснилася в ямі або калюжі — такий сон до конфліктів.

Сниться вода в будинку

Вода може просто текти поруч, або знаходиться на окремій території. Але ось що робити, якщо води багато і вона залила ваш будинок? Такий сон означає багатство. А сон, в якому вода тече в будинку — боротьбу, опір негативним оточуючих факторів. Також, такий сон обіцяє вам отримання великої кількості новин.

Якщо вода тече з будинку, то ви ризикуєте поступитися небезпечного впливу. До того ж, випливає вода говорить про значні події, які відбуваються у вашому житті, але не приносять належного задоволення і радості. Якщо вода виносить з дому ваші речі, то чекайте неприємних подій.

Займатися спортом у воді або плавати означають швидку закоханість і пристрасть. Якщо ви відчуваєте, як краплі воли падають на голову під час дощу — то, це до щасливого любовним пригодам і благополуччя.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: