Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ворожіння до чого сниться?

Сонник ворожіння до чого сниться?

Ворожіння тлумачення сонника

Ворожіння чимось схоже на тлумачення снів. Людина часто займається ворожінням з метою дізнатися про своє майбутнє. Відповідь на питання, до чого сниться ворожіння, і що обіцяють такі сни, допоможуть знайти сонники.

Якщо коротко

Люди намагаються знайти розгадку таємниці майбутнього не тільки у ворожінні, але і в тлумаченні своїх мрій. Для тих, хто не хоче вдаватися в подробиці, нижче наведені основні тлумачення того, що можна побачити в сні:

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера відповідає на питання, до чого сниться ворожба, так: чоловік кинув якесь термінове справу, яка постійно нагадує про себе, стаючи причиною занепокоєння.

Дівчата у сні часто бачать, як вони займаються ворожінням на майбутнього чоловіка і задаються питанням, до чого це може снитися? В цьому випадку сон попереджає: скоро треба буде робити вибір з двох претендентів.

Види ворожіння

Якщо сниться ворожіння на хлопця з використанням Книги змін, то постарайтеся згадати випала гексаграмму. Місячний сонник радить пошукати в Книзі змін її значення.

Якщо уві сні фігурувало ворожіння на судженого-рядженого по Книзі доль (зазвичай сниться фаталистам), таким людям варто витрачати менше сил і уваги в спробі розгадати майбутнє, щоб не прогадати» своє щастя. Якщо уві сні ворожіння напророкувало сновидице самотність — то пророцтво збудеться з точністю до навпаки, і вона знайде свою любов.

До чого сниться ворожіння по руці дівчатам поза шлюбом? Сонник вважає це знаком великої кількості друзів. Але чоловіків, що бачать у ній свою долю, буде вкрай мало. То ж ворожіння, але наснилося, жінці в шлюбі, означає велику кількість шанувальників і засудження з боку жінок. Якщо у мріях ворожить сама сновидица, то нехай чекає звернення за порадою.

Гадання на кохання

До чого сниться ворожіння на любов? Тлумачі вважають, що так виявляються мрії дівчини про романтичні стосунки. Ворожіння на конкретного молодика у сні означає, що хлопець проявить ініціативу. Сонник Білого мага говорить, що якщо приснилася ворожба на незнайомого хлопця — вас познайомлять з ним наяву.

Якщо ворожили на свого нареченого, значить, чекайте швидкої з ним весілля. Якщо в сновидінні дівчина гадала подрузі — скоро вона познайомиться з її хлопцем, який може виявитися тим, хто їй призначений долею.

Тип ритуалу

До чого сниться ворожба по одязі? Відповідь підкаже Східний сонник: цей сон часто бачать нещирі люди. Якщо таке наснилося хворій людині, то скоро його чекає операція чи інша процедура, спрямована на швидке одужання.

До чого сниться якщо уві сні людина гадав на любов за допомогою дзеркала? Чекайте неприємних звісток щодо близької людини. Сонник Медеи так відповідає на питання, що означає приснився ворожіння на кавовій гущі: швидше за все, сновидець бездарно витрачає час на те, що не приносить йому задоволення.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: