Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник воші в голові до чого сняться?

Сонник воші в голові до чого сняться?

Воші в голові тлумачення сонника

Як відомо, воші — це одні з найбільш неприємних сусідів людини, знайомих людям з давніх часів. З незапам’ятних часів люди пов’язували подібні сни з багатим урожаєм і благополуччям. Однак є й інші трактування сну, в залежності від дрібних подробиць.

Пророкування Міллера

Виявити кілька вошей і ловити їх у сні — сприятливий знак. Всі печалі і неприємності пройдуть. Але якщо паразитів полчища — вам загрожує серйозна затяжна хвороба, великі збитки і банкрутство. Били їх сонник говорить про надію, що через деякий час ситуація налагодиться.

Якщо шукали бліх, Міллер передбачає — в душі надовго оселиться занепокоєння.

Живність у вашій голові

Щоб правильно розшифрувати, до чого сняться воші в голові, необхідно враховувати пережиті емоції і нюанси мрії.

Молодій жінці, яка збирається незабаром вийти заміж, сонник рекомендує відверто поговорити з обранцем. Висока ймовірність, що спливуть подробиці, що перешкоджають весіллі. Хоча, можливо, події у сні є лише відображенням страхів нареченої.

Якщо заміжня дама виявила бліх в голові, вона сильно сумнівається у вірності чоловіка.

Для домогосподарки марення означає, що вона засиділася вдома, побутові обов’язки обридли. Сонник вказує на прагнення реалізувати приховані амбіції, розвинути таланти, зробити кар’єру.

Для бізнесмена греза сприятлива: скоро він отримає прибуток за укладеною угодою. Крім того, воші у сні — показник його нестандартного мислення та вміння отримувати вигоду з безнадійних ситуацій.

Якщо дівчина чи юнак виявили в голові бліх, це означає, що у них є цікаві ідеї. Сонник рекомендує не відкладати їх втілення, навколишні оцінять ваші задуми.

У деяких випадках комахи є як попередження: людина може тяжко захворіти, або піддавати життя небезпеці.

Ще до чого сняться воші? Чекайте непроханих гостей, які надовго оселяться у вас. Комфортне проживання родичів доведеться забезпечувати сновидінню.

Спійманих Били бліх — сонник віщує дозвіл дрібних складнощів. Для молодої жінки марення означає можливість сміливо висловлювати свою думку, не побоюючись осуду з боку оточуючих.

Якщо уві сні була одна велика воша — чекайте в реальності неочікуваних труднощів і перешкод на шляху до мети. Зловили і розчавили її сонник обнадіює, неприємності закінчаться швидко.

Якщо виявили не тільки бліх, але і гниди, сонник рекомендує якнайшвидше завершити розпочату справу. Тоді ви відчуєте справжнє моральне задоволення, пророкує Феломена.

«Чужі» воші

До чого сняться блохи в іншої людини? В житті настає сприятливий період. На роботі ваше положення зміцниться, в сім’ї запанують затишок і гармонія.

Персонаж з бачення знаком? Ви допоможете йому повірити в себе і подолати складності.

Жінці, якщо уві сні вона побачила у суперниці вошей, віщуни обіцяють легку перемогу над ворогами в реальності. Не виключено, що після того, що сталося між панянками виникне дружба.

Крім вошей у волоссі були гниди? Сонник попереджає про зустріч з неприємним людиною, яка не принесе добрих результатів.

Світлі комахи

Якщо уві сні блохи білі, значить, в реальності відбудеться приємна подія. Можливо, це буде пов’язано з нематеріальній стороною справи. Наприклад, становлення особистості, засвоєння нового вміння. Сонник Феломены рекомендує: якщо у вас є задуми, які постійно відкладаються, зараз варто почати втілювати їх у життя. Результат приємно здивує.

Отже, світлі воші в голові означають прибуток і достаток, і якщо кілька століть тому такі сни зіставляли з хорошим урожаєм, то в наш міської століття — це показник того, що незабаром ви знайдете нову хорошу роботу або примноження капіталу.

Короткі тлумачення

Можна виділити кілька основних трактувань цього сновидіння:

Таким чином, можна зауважити, що з плином часу поняття сновидінь змінювалося разом з людством, і кожен має право вибирати для себе підходящу трактування.

Інші дрібні комахи

Сон, де є кліщ, вимагає від вас привести своє життя в порядок і захистити себе від осіб, які використовують вас у фізичному або психологічному плані.

Зазвичай таргани уві сні обіцяють несподіваний прибуток. Ви можете отримати премію, виявити дорогу знахідку або навіть виграти в лотерею.

Спостерігати за парою муравйов — швидке одруження.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: