Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вовченята до чого сняться?

Сонник вовченята до чого сняться?

Вовченята тлумачення сонника

Велика кількість вовків у сні символізує невдачі і переживання. Однак поява вовчих малюків несе тільки сприятливе значення. Якщо ви бажаєте дізнатися, до чого сняться вовченята, постарайтеся в подробицях пригадати деталі нічного бачення.

Крихітний вовчий дитина

Якщо уві сні вовченята терлися об ваші ноги, насправді скоро з’явиться людина, здатна завоювати ваше серце. Є всі шанси створити тривалі та міцні відносини, як стверджує сонник Міллера.

Якщо в ролі того, хто бачить сон виступала молода дівчина, тлумачення сну вовченят для неї віщує розвиток бурхливого роману. Якщо забарвлення хижака був білого кольору, відносини принесуть багато щастя.

Якщо приснилися вовченята самодостатнього джентльменові, його супутниця життя стане порядною і гідною дружиною.

Явище великої кількості вовчих дитинчат і людей в одному баченні обіцяє швидке одруження. Більш ймовірно це захід в разі присутствияво сні щенят та білого, темного забарвлення, як каже сонник Цвєткова.

Доглядати за песенятами

Визнання і успіх у робочих справах – те, до чого сняться вовченята, врятовані від загибелі. Насправді останнім часом ви правильно приділяли кар’єрі багато часу, заслуги будуть враховані начальством.

Якщо уві сні ви годували малюків, у вашому робочому колективі скоро з’явитися молодий співробітник, за яким вам буде доручено доглядати. Лунныйсонник рекомендує якісно проявити себе в цій ролі.

Купати у сні вовченят, витирати очі і носити на руках – до різкого підйому кар’єрними сходами. Велика ймовірність, що вам доручать виконання важливої роботи, впоратися з якою слід гідно.

Дресирування вовчого цуценя в нічному видінні Східний сонник відносить до ознаку позитивного. Ваші заслуги на роботі будуть визнані в колективі, підвищиться авторитет і зміцниться положення.

Врятувати маленького вовченяти уві сні від небезпеки – допомогти близькому другові насправді. Комусь із ваших товаришів терміново потрібна допомога, надати яку в змозі тільки ви.

Укуси і подряпини

Сонник укуси та подряпини від вовченя уві сні відносить до важливого застереження. Є ймовірність появи в оточенні злісного заздрісника, метою якого є загибель вашого авторитету.

Поява крові в сні на місці укусу сонник Ванги трактує швидким зрадою з боку близької людини. Дотримуйтеся обережності.

Якщо ви вбили малюка в нічному видінні, чекайте біду.

У разі, якщо у вбитого малюка була чорна шерсть, Жіночий сонник стверджує, що всі ваші починання закінчаться провалом.

Втихомирите свою жорстокість і агресію в дійсності, якщо в нічному видінні довелося бити беззахисних цуценят.

Грайливі малюки

Поява нових знайомств обіцяє сонник Хассе у разі, якщо уві сні ви весело гралися з маленькими хижаками.

Бігати наввипередки з вовчим дитиною – провести наяву вечір у веселій компанії.

Дути в мордочку крихітному тварині – заспокоювати близького друга в реальності, надавати йому психологічну допомогу.

Смикати маленький хвостик вовченя в сновидінні – завести нового друга, який не буде відставати від вас ні на крок, стверджує сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: