Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник волосся на голові до чого сняться?

Сонник волосся на голові до чого сняться?

Волосся на голові тлумачення сонника

Тлумачення сну про волосся

Під час сну, ми занурюємося в світ, який нам невідомий в житті. Після пробудження, він може здатися нам казковим, або похмурим, хорошим або нести негатив. Сни по своїй суті, забирають нашу душу в ті місця, де їй місце, саме в цей момент. Тіло відпочиває, а свідомість – немає. Тому, всі сни, які можуть бути присутніми щодня, або рідко відвідувати вас, несуть в собі певну інформацію. Вона не просто дається, як ресурс енергії або теми для роздумів. Її завдання донести вам новину, передати повідомлення, від якого залежить ваше існування. Для особливо допитливих людей, які не готові втратити шанс і справді дізнатися, навіщо їм це було показано, зобов’язані звернути увагу на тлумачення снів.

Приснилися волосся

Часто нам розповідають, що волосся, так чи інакше, мають інформацію про їх власника. Тому, якщо вам приснився волосся – потрібно відразу ж звернутися за допомогою до сонником. Волосся у снах – це символ душевної гармонії, спокою. Сонник довге волосся трактує духовний зріст, але так само, може бути передвістям насуваються проблем зі здоров’ям.

Сон — довге волосся

Довге волосся, якщо ви збираєтеся незабаром в дорогу, обіцяє вам хорошу і приємну поїздку. Якщо ви самодостатня, зріла жінка, то довгі, здорові і блискуче волосся – шлях до успіху і стабільності. Для молодої дівчини, побачити їх у сновидінні – поява нового друга. А от для чоловіка, який уві сні зустрів жінку з такими локонами – віщує швидкий обман, швидше за все, від привабливої жінки.

До чого сниться випадання волосся

Це свідчить про надмірну марнотратства. Цей сон попереджає вас про необхідність «затягти паски», і почати цінувати зароблені кошти. Якщо раптом, вас поголили уві сні, то таке позбавлення волосся обіцяє зраду, зраду і втрату близького друга. Коли вам доводиться стригти волосся у сні, значить, існує небезпека зміни життя в несприятливу сторону. У сновидінні, в якому чітко видно процедуру стрижки, сонник стригти волосся тлумачить це, як велике придбання. Воно з’явитися у вас зовсім несподівано і швидше за все від малознайомих людей.

Сонник фарбувати волосся

Віщує сонник фарбувати волосся – зіткнення з несправедливістю. Чорний колір пов’язаний з відчуттям негативу, який виходить від близького оточення. Світлий відтінок, навпаки, сповіщає вас про те, що не потрібно сумніватися і розтрачувати має любов і турботу. Для жінки фарбувати волосся в яскравий рудий колір – явна ознака стати жертвою зради.

Сиве волосся

Сивий волос уві сні може вас налякати і насторожити. Хоча, насправді описані сиве волосся сонник – як сприятливий знак, передвістя хвилюючого події, яка завершиться вдало. Сивина, як досвід і мудрість – можуть розбудити вас до необхідності розпочати свою справу і досягти успіхів. Не втрачайте такий шанс.

До чого сняться волосся на ногах

Так само, волосся може приснитися не тільки, як шевелюра, забарвлення або лисина. До чого сняться волосся в сні на ногах? Це символ сміливості та мужності. Означає, що з усіма проблемами ви готові впоратися. Варто лише стати більш м’яким і поблажливим до оточуючих людям.

Розтлумачити сон – справа складна. Головне, слід зберегти в пам’яті – точно те, що ви там побачили. Не бійтеся своїх снів, вони дані нам для правильних рішень і вчинків. Приємних снів!

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: