Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник волохаті руки до чого сняться?

Сонник волохаті руки до чого сняться?

Волохаті руки тлумачення сонника

Будь сновидіння потрібно розглядати, як закодоване послання про майбутнє людини, або як порада, застереження. Винятку не становлять і сни, в яких запам’яталася така деталь, як волохаті руки. До чого сняться волохаті руки? Щоб правильно витлумачити цей символ, необхідно скористатися сонником.

Сон про волохатих руках, може привнести зміни, як в ділову сферу життя сновидця, так і в його справи сердечні, пов’язані з особистим життям, симпатіями, романтичними відносинами. І в тому і іншому випадку подібний сюжет, обіцяє позитивні зміни, але все ж багато чого залежить від найдрібніших деталей сну.

Велике значення має той факт, про що думає більшу частину часу сновидець наяву. Якщо всі його думки зосереджені на роботі, то навряд чи сон про волохатих руках обіцяє йому крутий поворот в особистому житті. А от молодим людям (і дівчатам і юнакам), що знаходяться в пошуку, подібне сновидіння може обіцяти швидкий шлюб.

Матеріальні перспективи

Припустимо, що волохаті руки, наснилися дорослій людині, давно обзаведшемуся сімейством, і по більшій частині стурбованим, як прогодувати, одягнути, взути свою дружину і діточок. Йому таке сновидіння віщує добробут і стабільність. Його доходи будуть тим вище, чим густіша була «шерсть» на помічених у сні руках!

А якщо жінка уві сні з подивом виявляє, що її руки стали раптово м’язистими і вкритими рослинністю, то для неї в реальному житті не буде перепон — вона успішно і навіть з несподіваною для неї самої легкістю впоратися з будь-якою роботою.

Якщо приснилися волохаті долоні, то привітайте себе з правильним вибором партнерів. Вам вдалося знайти вірних і діяльних помічників та однодумців, які не залишать вас у важкий момент.Разом з цим, такий же сон, попереджає, що не варто розслаблятися, так як не дрімають конкуренти і заздрісники! Побачили в сні, як випадає волосся з рук, — пора приготується до випробувань. Великі ризики втрати будь-якої справи.

Справи любовні

Тим, кого більше хвилюють особисті відносини, сон в якому на руках виявилася довга пасмо, віщує цікаве знайомство. Його історія буде такий же довгий, як і довжина пасма. Чим довше, тим більше подій доведеться пережити удвох з цією людиною.До чого сниться, як стригти волосся на руках? Це поганий знак, що попереджає, що своїми необдуманими діями і різкими словами, ви самостійно рушите дорогі для вас відносини.

А ось якщо такі маніпуляції над вашими руками уві сні здійснює хтось третій, то неодмінно спробуйте запам’ятати його повадки, особа. У сні ви отримаєте цінну інформацію про суб’єкта, задумавшем зруйнувати вашу особисту життя.

Сон, у якому ви помітили дуже довге волосся на руках, — це відображення ваших надмірних почуттів і переживань наяву. Ймовірно, ви надто вразливі, і просто изматываете себе думами. Постарайтеся мислити позитивніше, все буде добре!

Годинник на руці

Сни з годинником прийнято вважати віщими. Винятку не становлять і ті, в яких годинник надіті на волохаті зап’ястя. Для точного тлумачення таких сновидінь вкрай важливо згадати, як розташувалися стрілки на циферблаті.

Сонники обіцяють, що подія, яку вдалось спостерігати в такому сні, здійсниться в той же час, що і був вказаний на годиннику. Або через проміжок часу, рівний, зазначеному стрілками уві сні.

Але не треба переживати і мучити себе, якщо не вдалося помітити час у сні. Це теж знак. Ви отримали поки лише натяк на якийсь важливий захід. Більш точну інформацію отримаєте у міру розвитку подій.

Дівочі мрії

Якщо дівчині або жінці сняться чоловічі руки, покриті темним волоссям, і при цьому сновидица око не може від них відірвати, то чекає цю спокусницю швидка зустріч з чарівним джентльменом. Втім, зустріч буде не одна, і відносини будуть розвиватися досить бурхливо.А якщо представниці прекрасної статі сниться рука, на якій дивним чином зросла лише одна пасмо волосся, — її стосунки з чоловіком будуть тривалими. Проте їх характер залежить від кольору волосся: світле волосся до легким, радісним. Темні — до складним, заплутаним.Тлумачення сну, в якому з’явилося бажання зістригти волосся, попереджає про те, що нинішній союз вас явно обтяжує

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: